Lajme

April 17, 2023

Shkoni në një udhëtim argëtues me Megaways me autobus të egër të famshëm të Pragmatic Play

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Lojë pragmatike, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike të lëvizshme, është rikthyer me një tjetër automat, Wild Celebrity Bus Megaways. Pas publikimit të saj më 14 Prill 2023, kjo lojë u bë një hit i menjëhershëm aplikacionet më të mira të kazinosë celulare, falë historisë së saj zhytëse dhe veprës artistike të mahnitshme. 

Shkoni në një udhëtim argëtues me Megaways me autobus të egër të famshëm të Pragmatic Play
  • Loja zhvillohet brenda një autobusi të qytetit plot me të famshëm krenarë. Do ta luani në 6 bobina dhe 5 rreshta me deri në 117649 mënyra fitimi. Kjo është e zakonshme me shumicën e titujve megaway, me disa lojëra që arrijnë në 500000 mënyra fitimi. 
  • Lojtarët duhet vetëm të përputhen me të paktën tre simbole të famshëm në bobinat ngjitur për të marrë një pagesë prej 0,25x deri në 7,5x të shumës. Qeni i famshëm është simboli premium, duke shpërblyer lojtarët me 25 herë të aksioneve për gjashtë të një lloji. 
  • Simbole të tjera në Wild Celebrity Bus Megaways përfshijnë kartat mbretërore 10-A, të cilat mund të shkaktojnë një shumëzues 0,1x deri në 1,75x për të mbledhur të paktën tre prej tyre. Vajza e bukur me flokë të purpurt është simboli i egër i lojës, ndërsa kurora e artë përfaqëson shpërndarjen.

Loja ka vetëm dy opsione të dukshme. Së pari, mund të aktivizoni funksionin Tumble pasi të keni zhbllokuar një fitore. Kjo do të thotë se simbolet e reja do të zëvendësojnë ikonat fituese, duke rritur shanset tuaja për të fituar 10,000 herë çmimin kryesor. 

Një veçori tjetër është bonus i rrotullimeve falas, e cila mund të nxitet pas grumbullimit të të paktën katër shpërndarjeve të kurorës. Lojtarët mund të fitojnë 8, 10 ose 12 rrotullime bonus pas uljes së 4, 5 ose 6 shpërndarjeve. Gjatë raundeve të bonusit, mund të grumbulloni 5 rrotullime pasi të keni zbritur të paktën 3 shpërndarje. Kjo nuk është e gjitha; raundi i rrotullimeve falas do të fillojë me një shumëzues 1x, duke u rritur me një njësi të vetme pas çdo rënieje. Lojtarët mund të marrin deri në një shumëzues 50x gjatë lojës së bonusit. 

Wild Celebrity Bus Megaways është padyshim një shtesë e shkëlqyer në katalogun e më shumë se 300 lojërave të Pragmatic Play. Loja i bashkohet lëshimeve të tjera të fundit, duke përfshirë The Red Queen, Gods of Giza dhe African Elephant.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme