Shpjegohet kazinotë kryesore celulare që pranojnë pagesën e Boku

Lajme

2019-11-08

Boku i lejon përdoruesit të paguajnë për mallra dhe shërbime nga pajisja e tyre celulare. Çdokush mund të përdorë mjetin financiar duke përfshirë kazinotë celulare.

Shpjegohet kazinotë kryesore celulare që pranojnë pagesën e Boku

Kazino 888

888 Casino është ndër kazinotë e qëndrueshme të lëvizshme rock që kanë ekzistuar për shumë vite. Nisur në vitin 1997, kazino ofron një listë të gjatë lojërash që lojtarët duhet të provojnë. Karakteristikat kryesore përfshijnë animacione superiore, grafikë dhe zë. Mundësuar nga softueri i fuqishëm 888 Casino, kazino lejon metodën e depozitimit të Boku.

Kazinoja gëzon një bazë përdoruesish prej mbi 2 milion njerëz. Operatorët e kuptojnë rëndësinë e metodave të përshtatshme të pagesës, një prej tyre është Boku. Përveç kësaj, kazinoja është e licencuar në Gjibraltar dhe eCogra ka certifikuar operacionet e saj. Lojtarët mund të hyjnë në qindra lojëra kazino përmes pajisjeve të tyre celulare dhe desktopëve.

bKazino

bCasino rrallë mungon në listën e kazinove të njohura në internet. Megjithatë, sot është në listën e kazinove më të mira që pranojnë depozita nga Boku. Kazinoja celulare ofron lojëra nga Nektan, ELK Studios, NextGen Gaming dhe Play 'n' Go. Kriptimi superior SSL do t'i mbajë të dhënat tuaja të sigurta gjatë shfletimit.

bCasino është ndër kazinotë celulare që miratojnë metoda të sigurta dhe të sigurta të depozitimit të parave. Kjo mund të jetë një nga arsyet pse ata u bashkuan me Bokun. Boku lehtëson depozitimin më të shpejtë dhe të sigurt të parave në kazinotë celulare. Fatkeqësisht, përdoruesit nuk mund ta përdorin atë për të tërhequr fitimet e tyre nga bCasino. Ata duhet të mbështeten në metoda të tjera.

Kazino pelushi

Ndryshe nga të tjerat në listë, Plush Casino është ndër kazinotë më të reja celulare në treg. Megjithatë, është ndër të paktat që pranojnë depozita të vogla parash përmes Bokut. Metoda të tjera depozitimi përfshijnë PayPal, Maestro, Skrill, U Kash, Visa, Neteller, Zimpler, Paysafe dhe Trustly. Përdoruesit mund të shijojnë lojëra dhe lojëra elektronike shpërthyese të kazinosë.

Për më tepër, kazino Plush ofron shumë bonuse promovuese për lojtarët. Pas hapjes së një llogarie dhe depozitimit të parave, lojtari mund të provojë lojërat elektronike të mrekullueshme të ofruara dhe lojërat shpërthyese të kazinosë. Plush Casino është ndër të paktat kazino celulare që pranojnë depozita të vogla. Kjo i mban lojtarët të argëtuar dhe të prirur për të fituar. Boku lejon depozitime të shpejta përmes Boku.

Jackpot frutash

Jackpot Fruity është një tjetër kazino popullore celulare nga 888 Group. Kazinoja ofron një gamë të gjerë lojërash kazino nga Microgaming, IGT dhe NetEnt. Lojërat e tyre funksionojnë pa probleme në platformat Android, Windows dhe iOS, por lojtarët mund të luajnë gjithashtu përmes shfletuesve të tyre të internetit. Kazinoja lejon depozitimin e parave përmes Boku dhe opsioneve të tjera të njohura.

Shumica e njerëzve lëvizin me smartfonin e tyre në çdo vend. Pra, ndryshimi i një pajisjeje smartphone në një platformë portative lojrash dhe një mënyrë pagese portative është e lehtë. Boku i lejon njerëzit të bëjnë pagesa nga telefoni i tyre pavarësisht se ku ndodhen. Lojtarët e Jackpot Fruity mund të mbushin llogaritë e tyre pa pasur nevojë për një kartë krediti ose llogari bankare.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme