Lajme

August 1, 2023

Shumëfishoni fitimet tuaja në Azur Casino me bonusin e orës së lumtur të së mërkurës

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Azur Casino është një kazino celulare e licencuar nga Curacao, e njohur për pranimin e lojtarëve nga disa vende, duke përfshirë Francën dhe Ishullin e Krishtlindjeve. Kazinoja krenohet me një ndërfaqe të pastër dhe të thjeshtë përdoruesi me një përzgjedhje të madhe ofruesish dhe bonusesh lojërash.

Shumëfishoni fitimet tuaja në Azur Casino me bonusin e orës së lumtur të së mërkurës

Një nga bonuset e besnikërisë në këtë kazino që duhet të kërkoni patjetër është Ora e Gëzuar e së Mërkurës. Me këtë promovim, kazino duket se do t'i ndriçojë të mërkurat tuaja me kohën e lojës falas. Por çfarë duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për promovim? Lexoni për të zbuluar!

Cili është bonusi i orës së lumtur të së mërkurës në kazino Azur?

Ora e lumtur e të mërkurës është një bonus depozite ku kazinoja ju shpërblen me 30% për çdo depozitë që bëni. Përqindja është edhe më e lartë për lojtarët VIP, të cilët marrin 35% në të gjitha depozitat e të mërkurës. Me pak fjalë, është një bonus ringarkimi që Azur Casino përdor për të inkurajuar lojtarët të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre çdo të mërkurë.

Kushtet e bonusit të Orës së Gëzuar të së Mërkurës

Kushtet e bonusit janë rregullore që aplikacionet e kazinosë celulare përdorni për të qeverisur se si lojtarët përdorin kreditet e tyre falas. Për këtë arsye, CasinoRank këshillon lojtarët që gjithmonë të lexojnë printimet e vogla të bonusit dhe ta kuptojnë atë për të shmangur humbjen e bonuseve dhe çdo përparim që mund të kenë bërë.

Që ka thënë, Kazino Azur ka një nga T&C-të më të drejtpërdrejta të bonusit. Së pari, lojtarët duhet të depozitojnë mes orës 16:00 dhe 22:00 të mërkurave për të kërkuar bonusin 30% ose 35%. Pra, depozitimi jashtë këtyre orëve nuk do t'ju kualifikojë për promovim.

Për më tepër, lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë të bastit 40 herë përpara se ta transferojnë atë paratë e bonusit në para të tërheqshme. Për shembull, nëse aktivizoni një bonus prej 50 dollarësh, duhet të vendosni bast 2000 dollarë (40 x 50 dollarë) përpara se të tërhiqni çmimin prej 50 dollarësh.

Më poshtë janë kushtet shtesë të bonusit:

  • Ju duhet të përdorni çdo bonus fillestar për të aktivizuar shpërblimin javor.
  • Pjesa maksimale e aksioneve duke përdorur bonusin është 10 dollarë.
  • Paratë e bonusit skadon në 30 ditë.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme