Slotet tona të preferuara 3D tani!

Lajme

2019-08-15

"Këto ditë, kur uleni në një kompjuter ose pajisje për të luajtur disa lojëra elektronike, mund t'ju falet të pyesni veten nëse keni shkarkuar aksidentalisht një film në vend të kësaj. Tingulli, grafika dhe cilësia e përgjithshme e lojërave "fizike" dhe atyre në internet. janë përmirësuar në mënyrë dramatike gjatë dekadës së fundit. Shumë nga këto lojëra tani kanë përfshirë komplote. Ky është një ndryshim i madh nga kthimi i paqartë i lagjeve në një slot dhe shikimi i kolonave të ndryshimit të frutave! Dhe ashtu si filmat po rizbulojnë gëzimet e 3-D, zhvilluesit e lojërave slot po bëjnë gjithashtu lojëra "3-D". Në fakt, gjithnjë e më shumë nga këto lojëra po marrin "trajtimin 3-D", aq shumë në fakt, saqë një lojtar i fatit mund të pengohet se cilat janë ato më të mirat për të luajtur. Lexoni për të mësuar më shumë se cilat oferta 3-D janë aktualisht atje dhe cilat ia vlen të luhen.

Slotet tona të preferuara 3D tani!

Nuk do të keni nevojë për syze

Jeni të shqetësuar se do t'ju nevojiten një palë syze 3-D ose një projektor special për të luajtur këto lojëra elektronike 3-D në internet? Relaksohuni. Në mënyrë të rreptë, këto lojëra nuk janë të vërteta 3-D, por cilësia e imazhit, e cila zakonisht përmban të paktën disa animacione të drejtpërdrejta, është aq e mirë, saqë shfaqet në stilin 3-D të lojtarëve. Jo të gjitha këto lojëra e identifikojnë veten si "3-D", kështu që nëse kjo është përvoja që po kërkoni, kushtojini vëmendje se kush është zhvilluesi i lojës. Chetu, Betsoft dhe NetEnt kanë prodhuar të gjitha lojëra slot "3-D" të vlerësuara dhe fituese të çmimeve.

Lojërat më të mira aktuale 3-D Slots

1. Zogjtë

Jo, ata nuk janë veçanërisht të zemëruar, por sigurisht që janë aktivë me animacion novator që ka lloje të ndryshme zogjsh që fluturojnë, dalin nga vezët, etj. Animacioni është kaq tërheqës dhe shpërqendrues këtu, mos lejoni që t'ju largojë e lojës suaj me këtë automat të ri. Përveç grafikës, ajo që është me të vërtetë unike për këtë lojë është sistemi i saj me pesë rrotulla, linja zero pagese. Thjesht duhet të keni tre zogj që përputhen në çdo kombinim për të fituar. Loja lejon që bastet të rregullohen gjatë pagesës, ofron rrotullime falas dhe mund të luhen në pajisje celulare.

2. Fluks

Oferta e vetme atje që është po aq shfaqje dritë sa është loja me lojëra elektronike. Përveçse lojtarët ndihen sikur po lundrojnë nëpër hapësirë, kjo lojë Thunderkick ofron pesë rrotulla dhe pesëmbëdhjetë linja pagese. Fitimi i rrotullimeve falas u lejon lojtarëve një hapësirë shtesë në bobina, duke rritur shanset për të fituar.

3. Drakula

Historia klasike merr një trajtim modern në këtë lojë NetEnt me pesë rrotulla, dyzet linja pagese. Lojtarët janë mundësues që sjellin Count D. viktima të ndryshme dhe shpërblehen me rrotullime Wild dhe Falas. Karakteristika unike e kësaj loje është "Veçoria e lakuriqëve të natës" - kur një tufë lakuriqësh nate shfaqet në ekran, rrotullimet e bonusit mund të trefishohen në vlerë.

4. Zoti Vegas

Duket e përshtatshme që të përfshihet këtu një lojë me temë kumari, dhe kumari sigurisht është komploti në këtë lojë me pesë rrotulla, tridhjetë linja pagese. Bashkohuni me z. Vegas ndërsa ai luan poker, ruletë dhe sigurisht, lojëra elektronike. Tipari unik i këtyre lojërave elektronike BetSoft është loja e tij brenda një loje, e cila u lejon lojtarëve të rrisin vlerën e rrotullimeve të bonusit.

5. Bregu i Barbarit

Kjo është një aventurë me pesë rrotulla, tridhjetë linja pagese nga BetSoft, në të cilën lojtarët marrin një anije piratësh plaçkitës. Karakteristika unike e kësaj loje është një "konkurrencë e pijeve" në vend të një kumari.

6. Arcader

Edhe pse kjo lojë elektronike Kickstarter është një lojë tradicionale me pesë rrotulla, pesëmbëdhjetë linja pagese, ajo ka një ndjenjë shumë futuriste, të çuditshme për të, e kompletuar me grafikë shumë të pikseluar dhe efekte zanore "futuriste".

7. Jack And The Beanstalk

Grafikat e mrekullueshme, tingulli dhe një film "mini-funksional" përpara fillimit të lojës nuk janë të vetmet gjëra që e bëjnë këtë lojë NetEnt me pesë rrotulla dhe njëzet rreshta të dallohet. Ai ka një veçori unike "Walking Wild" që nëse zbarkohet mund të zgjasë lojën dhe të rrisë vlerën e rrotullimeve të bonusit.

8. E nxehtë si Hadi

Rri në një nëntokë mitologjike me hyjnitë greke dhe eksploroni një shpellë të errët dhe misterioze në këtë lojë me pesë rrotulla, njëzet linja pagese, ku një transformim unik i personazheve ju lejon të rrisni në mënyrë dramatike vlerën e rrotullimeve Wild."

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme