Sportsbook do të lançohet nga Sports Illustrated dhe 888 Partners, duke përfshirë Cassava Enterprises

Lajme

2021-08-25

Eddy Cheung

Cassava është një pretendent për peshën e rëndë në sektorin e iGaming, për shkak të statusit të saj si kompania mëmë e 888 markave të mëdha të 888 Holdings. Cassava nuk prodhon lojëra elektronike ose lojëra nën markën Cassava, por në mënyrë indirekte ofron lojëra Cassava për përdoruesit e saj përmes markave dhe softuerit të saj 888. Në këtë shënim, botuesi i Sports Illustrated, Authentic Brands Group (ABG), është bashkuar me 888, një kompani online kumari dhe bastesh. 888 do të prezantojë një libër sportiv të markës Sports Illustrated si pjesë e marrëveshjes.

Sportsbook do të lançohet nga Sports Illustrated dhe 888 Partners, duke përfshirë Cassava Enterprises

Ne identifikojmë ndërmarrjet Cassava si një ofrues me disa nga titujt më të mëdhenj për t'u eksploruar. Kazinotë Cassava ofrojnë një sërë ofertash promovimesh dhe bonusesh, si dhe argëtim lojërash me cilësi të lartë. Vitet e posedimit dhe menaxhimit të faqeve të kazinove në internet i kanë fituar emrit Cassava një reputacion për besueshmërinë midis klientëve të kazinove. Si rezultat, lojtarët janë rritur të presin marrëveshje fantastike. Asnjë bonus depozite janë të zakonshme për lojtarët e rinj që regjistrohen dhe zakonisht janë ndër më të mirët në industri, siç është bonusi "88 Freeplay" i 888.

Një nga përfitimet e bonuseve Cassava është se ato janë të shumta! Ky është një ofrues i kazinosë në internet me mbi 20 vjet ekspertizë, kështu që ata dinë se si të sigurohen që një përqindje e madhe e lojërave të tyre të kenë bonuse dhe veçori argëtuese për lojtarët. Veçoritë e bonusit përfshijnë rrotullimet falas, zgjerimin e wilds, jackpot-et e përditshme, zgjedhjen dhe fitimin, shumëzuesit dhe zgjerimin e wilds, për të përmendur disa.

Dhe nëse ka një gjë për të cilën shkëlqejnë kazinotë Cassava, ajo është duke i llastuar klientët e tyre me rrotullime falas, promovime dhe oferta speciale. Nëse luani në një nga këto kazino, gjithmonë do të keni diçka për të pritur, pavarësisht nëse është një promovim, një ofertë me porosi, një program shpërblimi ose pagesa falas.

Libri Sportiv

Pas bashkëpunimit të tyre, 888 dhe Sports Illustrated planifikojnë të zhvillojnë një libër sportiv. Kjo do të bazohet në revistën sportive të Authentic Brands Group. ABG është një firmë marketingu dhe krijimi i markave me fokus në argëtim. Në vitin 2019, ajo pagoi 110 milionë dollarë për markën e revistave sportive, sipas raporteve.

Sportsbook do të lançohet nga Sports Illustrated dhe 888 Partners, duke përfshirë Cassava Enterprises

Sipas marrëveshjes së bashkëpunimit, 888 Holdings Company do të ofrojë teknologjinë e saj të shkallëzueshme dhe të pronarit për të fuqizuar librin sportiv. Ky libër sportiv është vendosur të hapet në Kolorado më vonë në 2021. ABG do t'i japë 888 një licencë për të përdorur emrin SI dhe markat tregtare iGaming dhe baste sportive në internet si pjesë e marrëveshjes tregtare. Të drejtat ekskluzive të integrimit komercial dhe editorial janë gjithashtu të përfshira në marrëveshje. Megjithatë, kjo vlen vetëm për asetet e internetit të markës SI.

Tarifat e filialeve dhe licenca e markës do t'i paguhen gjithashtu ABG. Gjithashtu përfshihet një investim pasiv i pakicës në kompaninë e basteve, e cila mban një pjesë të aktiviteteve B2C në tregun e licencuar në SHBA. Për më tepër, 888 ranë dakord të reklamojnë në burime të caktuara mediatike të ABG të paktën një herë në vit për kohëzgjatjen e marrëveshjes.

konkluzioni

Cassava Enterprises menaxhon një operacion të rëndësishëm për 888, dhe të gjitha vitet e përvojës së tyre shkëlqejnë kur bashkoheni me një nga markat e tyre të kazinove. 888 po përgatitet të prezantojë një libër sportiv të markës Sports Illustrated si pjesë e një marrëdhënieje me Authentic Brands Group (ABG), biznesi që qëndron pas Sports Illustrated. Anëtarët e Sports Illustrated do të jenë në gjendje të shijojnë lojërat dhe bastet më të fundit si rezultat i kësaj.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme