Lajme

June 3, 2021

Thunderkick lëshon Baron Bloodmore dhe Kështjellën Crimson

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Më 19 Prill 2021, Thunderkick njoftoi se do t'ju çonte në një mision të guximshëm për t'u përballur me vampirët e zjarrtë nëpërmjet Baron Bloodmore dhe Kështjellës Crimson. Në këtë lojë kazinoje në internet, ju do të luani në një mbështjellje shumë të paqëndrueshme në përpjekjen tuaj për të mposhtur grabitqarët e etur për gjak.

Thunderkick lëshon Baron Bloodmore dhe Kështjellën Crimson

Për të ndihmuar lojtarët në misionin e tyre, Thunderkick ofron rrotullime të shumta falas, një simbol Massive Mystery dhe lojën bonus Crimson Cash me një potencial fitimi deri në 25,000x të totalit të aksioneve tuaja. Pra, a jeni gati?

Vështrim i përgjithshëm i slotit

Baron Bloodmore and the Crimson Castle është një video slot argëtues 5x3 që ofron deri në 25 linja fikse pagese. Loja bazohet në një kështjellë të madhe mesjetare me dritë të frikshme vjollce. Pikërisht poshtë rrjetës 5x3, Baron Bloodmore dremit brenda arkivolit të tij, duke pritur që dielli të perëndojë.

Megjithatë, lojtarët ende mund të rrëmbejnë një plaçkë gjatë ditës duke përputhur tre deri në pesë simbole. Mund të hyni në kështjellën rrëqethëse në kazinonë tuaj celulare ose në kazino online për aq pak sa 0,10 p deri në 100 £ për rrotullim.

Ndërkohë, simboli më i paguar është Dapper Vampire Baron Bloodmore. Zbarkimi i 3, 4 ose 5 simboleve në vijën e pagesës paguan 30x, 5x ose 1.5x. Është interesante se femra e egër vampir ofron gjithashtu një pagesë të ngjashme nëse zbret në të pesë rrotullat, duke zëvendësuar simbole të tjera standarde në proces. Për më tepër, loja përmban dy simbole të shpërndarjes - kafkën e artë dhe siluetën e kështjellës.

Karakteristikat e bonusit

Kjo lojë Thunderkick ofron padyshim diçka më shumë sesa thjesht pagesa bazë. Së pari, funksioni Massive Mystery Simbols mund të shfaqet rastësisht në çdo rrotullim të caktuar të lojës bazë. Këto ikona shfaqen në tre rrotullat e mesme si blloqe 3x3. Simbolet do të ndryshojnë në çdo shirit të simboleve të lojës që rrotullimet falas shpërndahen.

Më pas është veçoria e Lojës Bonus, e aktivizuar nga vendosja e më shumë se tre simboleve të shpërndarjes së rrotullimeve falas. Zbarkimi i tre simboleve të shpërndarjes ju lejon të merrni 10 rrotullime bonus, ndërsa katër shpërndarje mund t'ju japin deri në 15 rrotullime bonus. Ndërkohë, zbritja e pesë simboleve të shpërndarjes mund t'ju bekojë me 20 rrotullime falas.

bonus veçoritë nuk ndalen me kaq. Ju mund të aktivizoni funksionin Crimson Cash Bonus duke vendosur më shumë se pesë ikona Cash Scatter në mënyrë të rastësishme në bobina gjatë një rrotullimi të vetëm. Shpërndarja e parave do të mbetet pasi të gjitha rrotullat pastrohen. Si rezultat, do të merrni tre rrotullime në bobinat e shpërndarjes së parave dhe bobinat bosh.

Nëse një tjetër simbol i Shpërndarjes së Parave zbarkohet, ai rivendos rrotullimet në tre. Mbani mend, çdo Cash Scatter ka një vlerë maksimale prej 50x të shumës fillestare. Pasi të keni përdorur të gjitha rrotullimet tuaja, vlerat e monedhës do të llogariten për të përcaktuar çmimin e përgjithshëm.

Edhe pse tingëllon mjaft mbresëlënëse deri më tani, Thunderkick përfshiu disa shtesa të tjera për t'i përmirësuar gjërat. Së pari është tipari i Mbledhja e modeleve. Do të shihni pesë pozicione të ndriçuara që do të plotësohen duke përdorur Cash Scatter gjatë këtij raundi bonus. Pas kësaj, vlerat me 5 simbole shtohen dhe aplikohen në pjesën e mesme të rrjetit përpara se të dyfishohen.

E fundit, por jo më pak e rëndësishme, do të hasni lakuriqin e artë, që përfaqëson veçorinë Spawn. Kur shfaqet ky simbol, ai shton një rritje të rastësishme të shumëzuesit në vlerat e të gjitha simboleve të tjera. Më në fund, shikoni për veçorinë Copy, që është arkivoli. Këtu, vlera e ikonave të tjera nëpër bobina kopjohet në vetvete.

RTP dhe Kufijtë e basteve

Siç u tha më parë, video-sloti Baron Bloodmore dhe Crimson Castle ka një normë bastesh prej 0,10 p deri në 100 £ për rrotullim. Sa i përket RTP, loja shënoi mjaft mirë në 96.15%, megjithëse paqëndrueshmëria është relativisht e lartë. Por loja kompenson paqëndrueshmërinë e shtuar me një pagesë super të lartë prej 25,000x të aksioneve fillestare.

Mendimet Përfundimtare

Padyshim që do t'ju pëlqejë të luani video slotin e Baron Bloodmore të Thunderkick dhe Crimson Castle. Ofron një dizajn të mrekullueshëm me lojë plot aksion. Ndërsa simbolet Massive Mystery ofrojnë fitore të mira, është veçoria mbresëlënëse e Bonusit Crimson Cash që ofron shumë mundësi fitimi. Vetëm vazhdoni me kujdes sepse paqëndrueshmëria është mjaft e lartë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme