Vendet më të pritura të parave të vërteta për lojërat celulare në 2022

Lajme

2022-03-07

Benard Maumo

Bota e lojërave elektronike me para të vërteta për celular është vazhdimisht në inovacion. Zhvilluesit si Microgaming, NetEnt, Betsoft, Thunderkick dhe shumë të tjerë vazhdimisht përpiqen të tejkalojnë njëri-tjetrin me publikimet e barazimit më të lartë. Por megjithëse të kesh shumë opsione është e mirë, gjetja e disa titujve të besueshëm për t'u luajtur sa herë që vizitoni kazinonë celulare mund të jetë sfiduese. Pra, ky postim ka bërë tashmë punën e kërkimit për t'ju sjellë lojërat më të mira celulare për para të vërteta për t'u luajtur në 2022.

Vendet më të pritura të parave të vërteta për lojërat celulare në 2022

Knight Rider - NetEnt

I lëshuar në shkurt 2022, Knight Rider është versioni më i fundit nga zhvilluesi më i dekoruar i sloteve celulare NetEnt. Në këtë lojë, Michael Knight, një i vetmuar, përpiqet të shpëtojë të dobëtit dhe të pafuqishmit nga kriminelët e pangopur që kujdesen më pak për ligjin. Kjo lojë shumë e paqëndrueshme bazohet në serialin televiziv të vitit 1982, Knight Rider, dhe luhet në një rrjet 5x4 me 26 linja pagese. Knight Rider strehon një RTP mbi mesataren prej 96,07% dhe një fitore maksimale prej 7,000 herë të aksioneve.

Gonzo's Gold – NetEnt

Këtu është një tjetër që duhet luajtur nga NetEnt. E debutuar në tetor 2021, kjo lojë sheh Gonzo, eksploruesin spanjoll, të bëjë një kthim të madh në kazinotë më të mira celulare. Ky slot automat luhet në një rrjet të jashtëzakonshëm 5x5 dhe përmban mekanikun ikonik të grupit të pagesave. Siç pritej, lojtarët mund të shkaktojnë të paktën 10 rrotullime falas për uljen e 3 ose më shumë shpërndarjeve. Për sa i përket RTP-së, Gonzo's Gold ofron një normë miqësore për lojtarët prej 96.11%. Dhe pagesa maksimale? 6500 herë aksionet!

Gishtat e të vdekurit – Yggdrasil Gaming

Më 31 janar 2022, Yggdrasil njoftoi një aventurë të guximshme dhe romantike në Dead Man's Fingers. Kjo lojë 4x5 do të shohë lojtarët e automatëve të marrë në detet e stuhishme për të zbuluar thesare të varrosura në formën e grumbullimit të parave dhe rrotullimeve falas. Interesante, kjo slot celular për para të vërteta ka katër jackpote, duke përfshirë grand, major, minor dhe mini. Por vazhdoni me kujdes sepse paqëndrueshmëria vlerësohet mesatare në të lartë dhe RTP është 95.15%. Sidoqoftë, fitimi maksimal prej 274,000 dollarësh është shumë i mirë për t'u injoruar.

Jurassic Park Gold – Microgaming

Në partneritet me Stormcraft Studios, Microgaming lëshuar Jurassic Park Gold në shkurt 2022. Këtu, lojtarët krijojnë një park katastrofik plot me dinosaurët e klonuar. Mos harroni se ky është kësti më i fundit i serisë së lojërave elektronike Jurassic Park. Kësti më i ri luhet në një rrjet 5x4 plot me shumëzues, rrotullime falas dhe jackpote. Ka një RTP mesatare prej 96% dhe një frekuencë të ulët të goditjes prej 24%. Për më tepër, fitorja maksimale është 8,000 herë më e madhe e aksioneve.

Gambleja e Odinit – Thunderkick

Thunderkick publikoi Odin's Gamble për fansat e vjetër të lojërave të mitologjisë norvegjeze në janar. Është një xhiro me 6 rrotullime ku perëndia e lashtë norvegjeze do t'ju ndihmojë të arrini jackpot-in marramendës prej 19,333 herë. Por nëse mendoni se kjo është një porosi e lartë, Odin's Gamble krenohet me simbole të shumta me vlera shumëzuese për të rritur pagesën tuaj të përgjithshme. Për shembull, zbarkimi 3, 4, 5 ose 6 Odins ju jep vlerë shumëzuese 1.5, 2.5, 5 ose 10x. RTP? 96.17%.

Tales of Asgard Freya's Wedding – Play'n GO

Këtu është një tjetër slot me temë norvegjeze i lëshuar në shkurt 2022 nga Luaj'n GO. Luhet në një rrjet 5x4 me deri në 30 linja pagese. Veprimi ndodh në botën e ngrirë të gjigantëve me simbole si biftekët, birrë dhe ushqime të tjera. Për më tepër, paqëndrueshmëria vlerësohet 6/10, e cila është mesatare, dhe RTP arrin në 96.40%. Në përgjithësi, është një slot në internet miqësor për lojtarët dhe me zemër të lehtë që ndjek sagën humoristike norvegjeze. 

konkluzioni

Shpresojmë t'ju pëlqejnë këto lojëra elektronike me para të vërteta për lojëra celulare. Por sigurisht, ka qindra tituj argëtues dhe shpërblyes për të luajtur kazinotë më të mira celulare. Vetëm sigurohuni që RTP dhe paqëndrueshmëria të jenë miqësore me lojtarët dhe veçoritë e bonusit si rrotullimet falas dhe shumëzuesit janë një shtyllë. Dhe mbi të gjitha, zgjidhni një temë të automatit që ju pëlqen ta luani dhe qëndroni në të.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme