Lajme

June 26, 2023

Wazdan përgatitet të zbulojë lojëra dhe teknologji të reja në iGB Live!

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Wazdan, një zhvillues i lojërave të kazinosë celulare, ka konfirmuar pjesëmarrjen e tij në iGB Live të ardhshëm! ngjarje nga 11 deri më 14 korrik. Kompania do të ekspozojë krijimet e saj më të fundit dhe mjetet novatore gjatë ngjarjes në Qendrën e Konventave RAI Amsterdam në Holanda.

Wazdan përgatitet të zbulojë lojëra dhe teknologji të reja në iGB Live!

Samiti është i një rëndësie të madhe për të Wazdan pasi konvergon mbi 6000 filialë, furnitorë dhe operatorë kryesorë për katër ditë. Ngjarja do të shohë personalitete dhe organizata kryesore të bëjnë prezantime dhe shfaqje, duke ilustruar se çfarë do të presë e ardhmja për sektorin e iGaming.

Departamentet e shitjeve, menaxhimit të llogarive dhe marketingut të Wazdan do të jenë në stendën Q52, duke shfaqur mjetin më të avancuar të promovimit të kompanisë, Mystery Drop. Ky mjet fitoi kategorinë Game Feature of the Year 2023 në CasinoBeats Game Developer Awards. Kompania planifikon ta inkorporojë këtë veçori në tre promovimet e saj të rrjetit në tremujorin e katërt të 2023, duke ofruar një grup çmimesh marramendëse prej 2,500,000 € të financuar tërësisht nga Wazdan.

Është interesante se Wazdan planifikon të shpërblejë vizitorët e saj në stendë me çmime fantastike në Mystery Drop Giveaway. Kompania do të japë çmime të tilla si:

  • Shpirtrat e mirë
  • Etiketat e ajrit të Apple
  • Diamante të vërtetë!

Të ftuarit duhet të regjistrohen në Uebfaqja e Wazdan për të marrë pjesë në këtë promovim. 

Ndërkohë, klientët e Wazdan në samit do të eksplorojnë bibliotekën e saj gjithëpërfshirëse prej më shumë se 170 lojra kazino celulare. Kjo përfshin lojëra elektronike me tendencë të lartë me temë diamanti, të tilla si:

  • Simbolet e fuqishme: diamante
  • 9 monedha: Grand Diamond Edition

Për më tepër, të gjitha aplikacionet e kazinosë celulare do të ketë mundësinë unike për të provuar Integrimin e Menjëhershëm të Wazdan, duke marrë më pak se një orë për të përfunduar. Por para ekspozitës, Wazdan planifikon një fillim madhështor të ngjarjes me një lundrim. Kompania ka ftuar klientët e saj të bashkohen për darkë, pije dhe një vizitë në një fabrikë diamanti përpara se të hapë linjën e re të lojërave elektronike me temë diamanti.

Më në fund, ofruesi fitues i çmimeve po përgatitet të shfaqë lojërat e tij më të reja Extremely Light në samit. Këto lojëra do të përdorin më pak energji, duke çuar në operacione më të shpejta dhe më miqësore me mjedisin. Lojërat gjithashtu do të ruajnë pamjet tërheqëse dhe veçoritë shpërblyese të Wazdan-it.

Duke konfirmuar pjesëmarrjen e tyre në samit, Shefi Tregtar i Wazdan, Andrzej Hyla, deklaroi:

"iGB Live! është mundësia e përsosur për ne që të shfaqim teknologjinë tonë më të fundit të fundit, duke u lidhur me fytyra të reja dhe të vjetra dhe duke festuar suksesin e Wazdan gjatë vitit të kaluar. Ne kemi shumë gjëra për t'u emocionuar, duke përfshirë lojërat tona të reja me temë diamanti, gamën Extremely Light dhe, natyrisht, Mystery Drop™ Giveaway. Wazdan ka shumë për të festuar, dhe kjo është mundësia e përsosur për ta bërë këtë. Mezi presim të shkojmë në Amsterdam - do të shihemi në lundrim!"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme