Yggdrasil bashkohet me lojërat Thunderbolt për të nxjerrë në treg Waterfalls Mayan

Lajme

2023-07-13

Benard Maumo

Yggdrasil Gaming ka lëshuar titullin e saj të ri YG Masters, Mayan Waterfalls. Ky është slot-i i parë celular nga studio e tij shoqëruese, Thunderbolt Gaming.

Yggdrasil bashkohet me lojërat Thunderbolt për të nxjerrë në treg Waterfalls Mayan

Kjo lojë i detyron lojtarët të kërkojnë për fitore të mëdha brenda një tempulli të lashtë Mayan në mes të një xhungleje të dendur. Ai ofron dy faza të rrotullimit falas, një palë rrota bonus dhe opsionin e bonusit të blerjes. Mayan Waterfalls ofron shumë shanse për të fituar, me katër kuti të dallueshme progresive që mund të mbushen kur tokat zbarkojnë në lojën kryesore. Kur lojtarët aktivizojnë lojën e bonusit, përparimi do të kalojë në veçorinë emocionuese të bonusit të Rrotës së Lashtë.

Duke mbledhur tre nga simbolet e rruzullit të bonusit, mund të zhbllokoni Rrotën e Lashtë të Ruletës, duke i sjellë lojtarët në dy fazat e rrotullimit falas.

Në modalitetin e parë, do të merrni tetë rrotullime falas në bobina ekskluzive, ku simboli i Hënës në rritje aktivizon një nga katër qoshet që formojnë rrjetën. Faza e dytë e rrotullimit falas do të fillojë nëse aktivizoni të katër qoshet.

Ndërkohë, simboli i Hënës së Plotë mund të aktivizojë katër qoshet e rrotullës, duke lejuar lojtarët në aplikacionet më të mira të kazinosë për të rrotulluar rrotën e Hënës së Plotë. Këtu, ju mund të fitoni gjërat e mëposhtme:

  • Bonusi i rrotullimeve falas
  • Shumëzues bastesh që arrijnë deri në 20x
  • Të egra

Kur shfaqet simboli i ujëvarës, një ujëvarë kaskadë do të mbulojë rrotullat e lojës dhe do të shndërrohet në një simbol të egër.

Kjo lojë kazino celulare është i dukshëm sepse është titulli i parë për Thunderbolt Gaming nën partneritetin YG Masters. Sa i përket Yggdrasil Gaming, ai shënon një nga shumë lojëra elektronike të fundit të celularëve, duke përfshirë Minatorët Badger dhe Thunderhawk.

McGinley, Shefi i Lojërave të Yggdrasil, deklaroi:

"Është fantastike të shohësh Thunderbolt të lançojë titullin e tij debutues si një partner i YG Masters dhe Mayan Waterfalls është një lojë e mrekullueshme për t'i prezantuar studion partnerëve tanë operatorë dhe lojtarëve të tyre. Karakteristikat e bonusit në shumë nivele, përparimi në lojë dhe grafika unike sigurojnë vërtet kjo lojë bie në sy, duke e bërë atë një shtesë fantastike në portofolin tonë të njohur të YG Masters."

Paul Malt, Shefi i Lojërave në Thunderbolt Gaming, shtoi:

"Zhvillimi i Ujëvarave Maja së bashku me Yggdrasil është një moment historik fantastik për ne dhe nuk mund të ishim më të lumtur me rezultatin. Ne kemi punuar shumë për të krijuar këtë titull dhe Yggdrasil na ka dhënë të gjitha mjetet e nevojshme për ta bërë këtë një sukses të madh. Nëpërmjet rrjetit të tyre të gjerë të shpërndarjes, ne do të arrijmë shpejt lojtarët në rajonet kryesore dhe do t'i prezantojmë ata me argëtimin dhe eksitimin që duhet të ofrojmë."

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme