Lojërat kryesore të kazinosë celulare 2020

Lojëra

2020-10-23

Si lojërat e fatit celular aplikacionet vazhdojnë të rriten, lista e kontrollit tuaj të zgjedhjes gjithashtu rritet në mënyrë dramatike. Ndërsa disa bastorë preferojnë bonuse tërheqëse pa depozite, të tjerë mund të shikojnë metodat bankare ose shërbimin ndaj klientit. Por nëse jeni si unë, do të shkoni direkt në lojë. Për shembull, mund t'ju duhet të luani tituj të shumtë të lojërave elektronike ose variante rulete. Pra, përpara se të regjistroheni si një lojtar i ri, lexoni fillimisht këtë udhëzues për të ditur gjithçka rreth lojërave online të kazinosë celulare.

Lojërat kryesore të kazinosë celulare 2020

Le të fillojmë!

Platformat e basteve celulare

Përpara se të kalojmë listën e kontrollit të gjërave që duhet dhe nuk duhet të bëjnë lojërat celulare, është jetike të dini nëse pajisja juaj është e përputhshme. Shumica e kazinove moderne celulare i lejojnë lojtarët të kenë akses në varietetin e lojës ose përmes faqeve të tyre të internetit ose aplikacioneve të dedikuara. Mund të përdorni ose një smartphone ose tablet për të luajtur.

Më poshtë janë platformat më të zakonshme të lojrave celulare:

 • Android

 • Dritaret

 • iOS

 • Blackberry Për përdoruesit e iOS dhe Android, aplikacionet më të mira të lojërave të fatit celular zakonisht disponohen për t'u shkarkuar në App Store ose Google Play Store. Megjithatë, Google Play Store i Android nuk mbështet kazino të shumta. Por ju ende mund të shkarkoni dhe instaloni skedarë APK direkt nga faqet e internetit të kazinosë. Mos harroni se nuk ka ndonjë ndryshim domethënës midis aplikacioneve të kazinosë iOS dhe Android.

  Çfarë lojërash mund të luani në kazinotë celulare?

  Sot, kazinotë celulare ofrojnë shërbimin "klikoni dhe luani". Me pak fjalë, ju vetëm duhet të instaloni aplikacionin falas, të krijoni një llogari dhe të filloni të vini bast. Lehtësia nuk ndalet këtu, megjithatë, sepse këto kazino ofrojnë gjithashtu të gjithë titujt e lojërave që mund të përdorni duke përdorur kompjuterin tuaj. Lojërat këtu furnizohen nga zhvilluesit e lojërave si Microgaming, NetEnt, Betsoft dhe Playtech. Lojtarët mund të marrin Blackjack, Roulette, Baccarat, Slots, Craps, Keno, Faro, Texas Holdem dhe Mahjong. Është interesante që aplikacionet celulare mbështesin gjithashtu veprimin live ku mund të takoni qindra tregtarë profesionistë nga e gjithë bota.

  Lista kontrolluese për lojërat më të mira të kazinosë celulare në internet

  Nëse tashmë e keni të vështirë të zgjidhni më të mirën lojra kazino celulare për të luajtur, këtu janë disa truke të provuara dhe të testuara:

 • Raunde bonus: Në përgjithësi, një lojë e shkëlqyer kazino celulare duhet të ketë një sasi të mirë raundesh bonusi dhe veçorish. Për shembull, nëse jeni adhurues i lojërave elektronike, ai duhet të ofrojë rrotulla të shumta nëse doni të fitoni disa fonde bonus të lehta. Numri më i zakonshëm i rrotullimeve falas që do të merrni është nga 5 në 20.

 • Grafika dhe tinguj: Harrojini raundet e bonusit për një minutë! Loja e lojës është thelbësore nëse doni të vazhdoni të luani lojën e kazinosë celulare. Loja duhet të ketë grafikë të shkëlqyeshme, tinguj cilësorë dhe historia duhet gjithashtu të rrjedhë. Megjithatë, sigurohuni që specifikimet e pajisjes tuaj celulare mund të mbështesin të njëjtën gjë.

 • Kthimi te lojtari (RTP): Me fjalë të thjeshta, RTP është shkalla që një lojë e veçantë kazino celulare i kthen lojtarit. Zakonisht matet në përqindje. Pra, sa më i lartë të jetë, aq më shumë të ardhurat tuaja. Në mënyrë tipike, çdo gjë më shumë se 96% është një shtesë e mirëpritur.

 • Xhekpote progresive: Nëse jeni serioz për të fituar dhe nuk e keni provuar dorën tuaj në ato xhekpote të pakëndshme, atëherë duhet të rimendoni prioritetet tuaja të basteve. Këto lojëra mund të ofrojnë momentin që ju ndryshon jetën për të cilin jeni lutur për të marrë. Xhekpotet më të mira duhet të jenë në miliona. Çdo gjë më pak nuk ia vlen përpjekja.

  Mendimet Përfundimtare

  Siç mund ta shihni, nuk keni nevojë të hapni desktopin ose laptopin tuaj sa herë që keni nevojë të luani lojërat tuaja të preferuara të kazinosë. Thjesht përdorni detajet tuaja të kazinosë në internet për t'u identifikuar në versionin celular dhe shijoni një përvojë gjithëpërfshirëse dhe të përshtatshme lojrash. Lojtarët e rinj duhet ta bëjnë hap pas hapi duke kërkuar së pari shpërblimin e bonusit të mirëseardhjes. Pa kosto shtesë, mund t'i provoni lojërat dhe të përmirësoni aftësitë tuaja të lojërave të fatit në këtë proces.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme