Pai Gow Kazino Në Celular më e mirë në 2023

Shumë lojtarë që e duan pokerin janë të kufizuar vetëm në njohjen e variantit Texas Hold'em, por lojërat e kazinosë celulare kanë varietete të mëdha që, pavarësisht se luhen me rregulla të ndryshme, paraqesin opsione të shumta argëtuese. Pai Gow është një nga ato lojëra që është gjithmonë e pranishme në shumë kazino celulare, por ka pak fansa.

Për të qenë një lojtar pokeri me aftësi në variante të ndryshme, është e rëndësishme të njihni rregullat e Pai Gow. Kjo lojë luhet me domino kineze dhe e ka origjinën në Kinë, kështu që është shumë e njohur në Azinë Lindore, veçanërisht në qendrat e basteve si Macau. Emri i saj do të thotë "bëj nëntë", kështu që rezultati maksimal është nëntë.

Pai Gow Kazino Në Celular më e mirë në 2023
Mobile Pai Gow OnlineRregullat e Pai GowStrategjia Pai GowPai Gow falasPai Gow me para të vërtetaHistoria e Pai Gow
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino celulare 1xBet është një degë në pronësi të plotë të Sergey Korsakov. Kompania mëmë është e vendosur në Qipro dhe ka degë në mbarë botën. Kazinoja celulare 1xBet është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Lobi i gjerë i lojërave në kazino celulare 1xBet është ofrues softuerësh me reputacion si Microgaming dhe NetEnt. 1Xbet është një platformë e mirë-krijuar e kazinove online në botën e lojërave të fatit. Kazinoja u lançua fillimisht në vitin 2007 dhe me kalimin e viteve, ajo ka fituar një ndjekës masiv. Të gjitha operacionet e tij janë legjitime pasi është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Si rezultat, ata mund të ofrojnë shërbime për klientët e nderuar nga e gjithë bota. Ata aktualisht kanë qindra mijëra përdorues, dukshëm më shumë se shumica e kazinove online. Në këtë përmbledhje të Kazinosë 1XBet, ne do të shikojmë pse kaq shumë njerëz e preferojnë këtë kazino celulare mbi të tjerët. Disa nga përfitimet që do të zbuloni përfshijnë përputhshmërinë me celularin, bonuset për lojtarët e rinj dhe koleksionin e shkëlqyer të lojërave.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

Themeluar nga një grup tifozësh kazino, një gjë e sigurt është se 22Bet u zhvillua duke pasur në zemër interesat e kumarxhinjve të ditëve moderne.

Deri në 300 € + 100 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Themeluar në vitin 2018, Gunsbet është një nga paratë më të mira falas dhe reale kazinove online sot. Sipërmarrja, e operuar nga Direx NV, krenohet me shumë lojëra kazino, banka të sigurta dhe një platformë miqësore për përdoruesit. Gunsbet Casino është i licencuar dhe i rregulluar në Curacao, ku operatori ka një licencë Antillephone NV (8048/JAZ2020-013).

  Bonus mirëseardhjeje deri në 750$
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet

  Për përvojën përfundimtare të lojërave, Ruby Fortune Casino u ofron lojtarëve një shumëllojshmëri opsionesh të lojërave të fatit në internet. Jashtëzakonisht popullor që nga viti 2003, kazinoja në internet është në pronësi të Palace Group of Casinos dhe rregullohet nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Faqja është gjithmonë e disponueshme për lojtarët që kërkojnë lojëra të shkëlqyera, siguri të rreptë dhe mega pagesa.

  100% deri në 1600 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen

  JackpotCity hapi dyert e tij në 1998, pasi mori certifikatën më të llojllojshme të lojërave të fatit; licencën e Maltës. Prej andej, kazinoja ka ofruar mega xhekpote, njëri pas tjetrit. Dhe, ata gjithashtu investuan në një sistem kriptimi më të fundit për të mbajtur të sigurta të dhënat e ndjeshme. Këtu, çdokush mund të shijojë një përvojë lojrash pa shqetësime.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7

  Boomerang është një platformë e re e lojërave kripto lojërash me bazë celulare e lançuar në vitin 2020. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino të mundësuar nga mbi 40 ofrues softuerësh. Kazino celulare Boomerang është në pronësi dhe operuar nga Rabidi NV, një operator kazino me reputacion i licencuar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Ai është anëtar i platformave të ndryshme të kumarit të përgjegjshëm dhe ofron mjete vetëpërjashtimi.

  Deri në 5000 $/€
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Zgjedhje masive e Playtech
  • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
  • Kazino premium
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Zgjedhje masive e Playtech
  • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
  • Kazino premium

  Telefonat inteligjentë janë një mrekulli dhe janë kudo. Me ekzistencën e sajteve si Mansion Mobile Casino, përdoruesit e celularëve duhet të bien dakord që t'i kenë sytë të mbërthyer në këtë teknologji të dorës. E themeluar në vitin 2004, Mansion Casino është një markë me bazë në Mbretërinë e Bashkuar me oferta shembullore. Shtëpia e qindra lojërave miqësore për celularët, këtu nuk ka oreks për lojëra.

  Merr mbi 2000 € + 100 rrotullime 🎰
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Spin Samurai është një sajt i ri i lojërave celulare i lançuar në vitin 2020. Ajo ofron një bibliotekë të gjerë kazinoje me mbi 3000 lojëra të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, Wazdan, NetEnt dhe Spinomeal. Kazino celulare Spin Samurai është në pronësi të Dama NV, një operator veteran i kazinosë i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Spin Samurai është një kazino miqësore me celularin e lançuar në vitin 2020. Ajo krenohet si një destinacion kryesor për lojtarët me çmime të larta dhe kumarxhinj me buxhet. Kazinoja celulare Spin Samurai është në pronësi dhe operuar nga Dama NV Ajo ka një temë magjepsëse japoneze me një ndërfaqe shumëngjyrëshe, me ngjyrën e zezë si sfond që i bën ikonat të shfaqen. Do të hasni armë të ndryshme të përdorura nga Samurai gjatë mbretërimit të tyre në Japoninë paramoderne. Në thelb, faqja e internetit është e strukturuar mirë, e thjeshtë për t'u naviguar dhe është mjaft tërheqëse.

   300 €/1BTC + 100 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

   E themeluar në vitin 2019 dhe që operon nën pronësinë e Dama NV, një kompani që zotëron një licencë të lojërave të fatit Curacao, Bao është një nga platformat më unike të lojërave në mbarë botën. Që nga fillimi i saj, kazino ka qenë një temë diskutimi në botën e lojrave në internet. Ndjenja e tij unike dhe faqosja e jashtëzakonshme e veçojnë atë nga konkurrenca.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Kazino Megapari është themeluar në vitin 2019. Është një degë tërësisht në pronësi të kompanisë Vdsoft & Script NV. Platforma është krijuar për të strehuar entuziastët e kazinosë dhe sporteve. Megapari operon nën një licencë master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Komisioni i Lojërave të Curacao. Ka mbi 400,000 përdorues aktivë. Kazino celulare Megapari është një platformë lojrash e bazuar në celular. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave kazino dhe një libër sportiv. Kjo platformë celulare e kazinosë ka bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të softuerit për të mbajtur një lob të përditësuar të lojërave të kazinosë. Megapari ofron veçori të ndryshme emocionuese që bien në sy të një lojtari. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë dhe lojërat që do të hasni kur të bashkoheni në platformën e kazinosë celulare Megapari. Ky rishikim do të japë një pamje të asaj që ju pret në anën tjetër dhe do t'ju ndihmojë të vendosni nëse ia vlen të bashkoheni.

    Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Alf Casino është një kazino që nuk është asgjë më pak se spektakolare. Kjo kazino është projektuar me madhështinë në mendje, nga dizajni i ekzekutuar mirë deri te përzgjedhja tepër tërheqëse e lojërave. Që nga fillimi i tij në 2018, Alf Casino ka shkuar më lart dhe përtej për të siguruar që të gjitha aspektet e kërkuara për sukses janë të vendosura dhe gati për t'u përdorur.

     100% deri në 300 dollarë
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Jackpote ditore
     • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
     • 1000+ lojëra elektronike
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Jackpote ditore
     • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
     • 1000+ lojëra elektronike

     BetVictor Casino është ndër operatorët kryesorë në industrinë e lojrave. Rrënjët e saj të përulura mund të gjurmohen në vitin 1946, kur William Chandler e themeloi atë. Vetëm në vitin 1963 filloi të specializohej në lojërat e fatit dhe lojërat. Sot, është një forcë për t'u marrë parasysh në industrinë e kazinove në internet. Ai u shërben mbi gjysmë milioni lojtarëve.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • 20+ opsione pagese
     • Depozita minimale e ulët
     • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • 20+ opsione pagese
     • Depozita minimale e ulët
     • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

     Megaslot është një kazino në internet miqësore për celularët e krijuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi dhe operohet nga N1 Interactive Limited. Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ajo është verifikuar si një kazino në internet me siguri e drejtë. Megaslot ka fituar disa miratime nga forume të ndryshme të lojërave të fatit. Megaslot është një faqe kazino në internet miqësore për celularin e lançuar në vitin 2020. Është në pronësi dhe operohet nga N1 Interactive limited. Siç sugjeron emri, Megaslot ofron një koleksion mbresëlënës të lojërave elektronike për celularë plus lojëra të tjera kazino. Gjatë viteve që nga fillimi i tij, ajo ka bashkëpunuar me ofrues të shumtë softuerësh për të krijuar një lobi të përditësuar të kazinosë celulare.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Kazino e re në internet
     • Më shumë se 6000 lojëra
     • Seksione të shumta të lojërave elektronike
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Kazino e re në internet
     • Më shumë se 6000 lojëra
     • Seksione të shumta të lojërave elektronike

     JVspin Mobile Casino, një e sapoardhur në tregun e lojërave, u lançua në vitin 2020 nga Okanum NV Jvspin ka arritur të rrëmbejë një pjesë të drejtë të tregut total në kohën e shkurtër që kanë qenë atje, falë një licence për lojërat e fatit nga Qeveria e Curaçao dhe një bibliotekë shumë solide lojrash.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Kazino shumëgjuhëshe
     • Shërbim i mirë ndaj klientit
     • Miqësore për celularin
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Kazino shumëgjuhëshe
     • Shërbim i mirë ndaj klientit
     • Miqësore për celularin

     Unique Casino u lançua në vitin 2016. Ajo operohet nga Eirian NV Unique Casino ka një licencë të vlefshme lojrash nga Curacao e-Gaming Authority. Të gjitha pagesat përpunohen nga Bestory Limited, një agjent pagesash me bazë në Qipro. Kazinoja gjithashtu ka rregulla për të siguruar që lojtarët të luajnë me përgjegjësi. Me largimin nga kazinotë me bazë tokësore, industria vazhdon të përmirësohet falë teknologjisë së re. Kazinotë celulare janë bërë më të njohura me kalimin e viteve pasi ato ofrojnë fleksibilitet me lojtarët që mund të luajnë në lëvizje. Kazino unike nuk ka mbetur jashtë. Është një faqe kazinoje celulare e lançuar në vitin 2016. Përkushtimi i saj është t'u ofrojë lojtarëve celularë lojërat më të mira të kazinosë dhe ndihmën në kohë për ta bërë atë një destinacion të preferuar për të gjithë. Unique Casino punon me ofruesit kryesorë të softuerëve në industri si NetEnt, Kalamba Games, Habanero dhe Microgaming për të ofruar një koleksion të jashtëzakonshëm lojërash.

     Bonus i mirëseardhjes 750$ + 50 rrotullime 🎰
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
     • Bonuse bujare
     • Miqësore për celularin
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
     • Bonuse bujare
     • Miqësore për celularin

     Kazino VegasPlus u lançua në vitin 2019. Kazinoja celulare është nën Play Logia NV, një ent i njohur lojrash me kazino të shumta në internet. Kazino celulare VegasPlus ka një licencë Curacao, që do të thotë se është një kazino celulare e besuar. Kazinoja ka vendosur rregulla strikte për t'u siguruar që lojtarët të luajnë me përgjegjësi. Kazino VegasPlus u lançua në vitin 2019. Kjo kazino celulare është në pronësi dhe menaxhohet nga Play Logia NV, një kompani me reputacion që ka krijuar disa platforma të tjera të nivelit të lartë të lojërave të fatit. Zhvilluesit kryesorë në biznes, si Pragmatic Play dhe Microgaming, kanë bërë të mundur që të luhen lojëra emocionuese në këtë kazino celulare.

     Deri në 400 $/€ ose 5 BTC + 200 rrotullime
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Politikë transparente
     • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
     • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Politikë transparente
     • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
     • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

     LevelUp është një kazino krejt e re që u krijua në 2020. Ajo operohet nga kompania e saj mëmë e njohur, Dama NV, nën një licencë nga qeveria e Curacao. Faqja kryesore e faqes përmban një sfond të errët të modës. Çdo gjë tjetër është rregulluar në mënyrë të organizuar. Sigurisht që ndihet miqësor ndaj kumarxhinjve kur shfletoni faqen e internetit të kësaj kazinoje.

     Deri në 1000 € + 255 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Trajtim VIP
     • Bonuse bujare
     • Metodat e pagesës së menjëhershme
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Trajtim VIP
     • Bonuse bujare
     • Metodat e pagesës së menjëhershme

     Nisur vetëm në vitin 2020, DuxCasino është një nga kazinotë e reja më të mira në internet sot. Faqja e lojërave të fatit operohet nga N1 Interactive Ltd., i njëjti operator pas Kazino Das Ist, Bob Casino, Casino Universe dhe Paradise Casino, ndër markat e tjera të njohura. DuxCasino ka një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

     Bonus 200% + 30 rrotullime
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     • Depozita minimale 2 dollarë
     • Fitoni çmime si vegla
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     • Depozita minimale 2 dollarë
     • Fitoni çmime si vegla

     Slottica është pjesë e një grupi kazinosh në pronësi të Atlantic Management BV. Ajo hapi dyert e saj në 2019 dhe aktualisht funksionon sipas rregullores nga Curaçao eGaming. Faqja dyfishohet si një kazino, si dhe një bastvënës sportive. Faqja e saj e internetit nuk është aq e zbukuruar, por vjen në një dizajn të thjeshtë dhe të lehtë.

     Deri në 200 € + 60 rrotullime
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Në dispozicion në shumë vende
     • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Në dispozicion në shumë vende
     • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas

     Në pronësi dhe menaxhuar nga Reinvent NV, Casinoin është një faqe cilësore lojrash në internet që mburret me një seksion lojërash emocionuese. E themeluar në vitin 2015, kazinoja operon nëpër juridiksione të ndryshme me licencën e saj të lëshuar nga Curacao. Faqja ofron qindra lojëra kazino, duke përfshirë lojëra klasike tavoline, lojëra elektronike, dhe lojëra të drejtpërdrejta kazino nga ofruesit kryesorë.

     Deri në 400 € + 200 rrotullime
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Oferta Bujare Bonus
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     • Programi VIP
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Oferta Bujare Bonus
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     • Programi VIP

     N1 Casino është një kazino e njohur në internet me fokus në tregun evropian. E licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, N1 ka një koleksion të madh lojërash me mbi 2000 për të zgjedhur. Operatori ka bashkëpunuar me ofruesit më të njohur në industri, kështu që ju mund të prisni të zbuloni përmbajtje nga BetSoft, NYX Gaming dhe Endorfina. Ju mund të zgjidhni nga lojërat më të mira të videove, lojërat klasike të tavolinës dhe më shumë.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
     • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
     • Kazino online dhe live
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
     • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
     • Kazino online dhe live

     Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Parimatch ! Për sa i përket lojërave celulare, Parimatch ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Texas Holdem, Lotaria, Ruletë, Baccarat, Rummy , së bashku me shumë të tjera. Parimatch është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . Parimatch ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Kushtet e kthimit të parave
     • Kushtet e depozitimit
     • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Kushtet e kthimit të parave
     • Kushtet e depozitimit
     • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways

     Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Samosa Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, Samosa Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Mini Baccarat, Craps, Dragon Tiger, Slotat, Punto Banco , së bashku me shumë të tjera. Samosa Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . Samosa Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

     Deri në 300 € + 200 rrotullime
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
     • Kazino me reputacion
     • Promovime të vazhdueshme
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
     • Kazino me reputacion
     • Promovime të vazhdueshme

     Loyal Casino është një nga kazinotë më të mira celulare sot. E themeluar në vitin 2004, kjo është një nga kazinotë më të vjetra në internet. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Corona Ltd., një operator i njohur kazinoje me bazë në Maltë. Loyal Casino operon sipas një licence të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA/CRP/108/2004).

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
     • Bonuset VIP
     • Turne në dispozicion
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
     • Bonuset VIP
     • Turne në dispozicion

     Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Slot Hunter ! Për sa i përket lojërave celulare, Slot Hunter ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Slotat, Rummy, Pai Gow, Texas Holdem, Ruletë , së bashku me shumë të tjera. Slot Hunter është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në undefined . Slot Hunter ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Kazino e re
     • Paguaj N Luaj për DE NL FI
     • 10% kthim parash
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Kazino e re
     • Paguaj N Luaj për DE NL FI
     • 10% kthim parash

     Casiqo Mobile Casino është një platformë e re kazinoje me bazë celulare e krijuar në vitin 2021. Është pjesë e N1 Interactive Limited, me seli në Valletta, Maltë. Casiqo Mobile Casino operon nën një autoritet të lojërave malteze të lëshuar për kompaninë e tij mëmë në 2018. Ky institucion inovativ ofron një koleksion gjithëpërfshirës të lojërave të kazinosë nga disa prej ofruesve të softuerëve më të vlerësuar në industri. Ai është i përhapur në mesin e lojtarëve në Austri, Kanada, Filipine, Kroaci dhe Kanada.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Kazino Bitcoin
     • Shumë monedhë
     • Shumëgjuhëshe
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Kazino Bitcoin
     • Shumë monedhë
     • Shumëgjuhëshe

     Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në 7Bit Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, 7Bit Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Mahjong, Pai Gow, Dragon Tiger, Slotat, Craps , së bashku me shumë të tjera. 7Bit Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2014 . 7Bit Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Gama e lartë e vendeve
     • Zgjedhja e madhe sportive
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Gama e lartë e vendeve
     • Zgjedhja e madhe sportive

     Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Helabet ! Për sa i përket lojërave celulare, Helabet ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Dream Catcher, Baccarat, Baste sportive, Rummy, Poker , së bashku me shumë të tjera. Helabet është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2019 . Helabet ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Kazino Bitcoin
     • Shumë monedhë
     • Kodet e bonusit
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Kazino Bitcoin
     • Shumë monedhë
     • Kodet e bonusit

     Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në KatsuBet ! Për sa i përket lojërave celulare, KatsuBet ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Ruletë, Texas Holdem, Dragon Tiger, Poker, Bast në Futboll , së bashku me shumë të tjera. KatsuBet është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . KatsuBet ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

     200% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Gama e gjerë e lojërave
     • Klub besnikërie me bonuse unike
     • Dhurata dhe surpriza ekskluzive
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Gama e gjerë e lojërave
     • Klub besnikërie me bonuse unike
     • Dhurata dhe surpriza ekskluzive

     Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Rolling Slots ! Për sa i përket lojërave celulare, Rolling Slots ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Sic Bo, Pai Gow, Poker, Mahjong, Dream Catcher , së bashku me shumë të tjera. Rolling Slots është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2021 . Rolling Slots ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

     Shfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Mobile Pai Gow Online

     Mobile Pai Gow Online

     Nuk është e komplikuar të luash Pai Gow kazinotë celulare, ose fare, për këtë çështje.. As nuk është e vështirë të kuptosh domino kineze; çdo lojtar mund të njihet shpejt. Në fillim të çdo loje, pllakat duhet të përzihen dhe të organizohen në tetë pirgje, me fytyrë poshtë. Çdo pirg do të ketë katër pllaka dhe, përveç kësaj, çdo lojtar duhet të ketë një pirg me pllaka.

     Si të luani Pai Gow

     Kur secili lojtar ka grumbullin e tij të çipave, ata duhet të formojnë dy duar nga dy çipa. Ajo që ka më pak vlerë do të jetë dora e përparme dhe ajo që ka vlerë të ulët do të jetë dora e pasme.

     Në këtë mënyrë, bastet fillojnë sepse dora e pasme e lojtarit do të përpiqet të kalojë atë të tregtarit, dhe e njëjta gjë me dorën e përparme. Në këtë mënyrë do të përcaktohet se kush është fituesi i bastit.

     Është gjithashtu e mundur që njëra nga duart mund të mundë atë të tregtarit, por tjetra jo. Në këtë rast, lojtari nuk e fiton bastin, por rikuperon paratë që ka investuar në bast.

     Është e rëndësishme të dini se rezultati maksimal është zakonisht nëntë, megjithëse ka mënyra të ndryshme për të numëruar shifrat e dominove kineze.

     Mobile Pai Gow Online
     Rregullat e Pai Gow

     Rregullat e Pai Gow

     Rregullat e Pai Gow nuk janë veçanërisht të vështira, por ato kërkojnë vëmendje. Për të filluar, është e rëndësishme të kuptoni se si funksionon rezultati. Dy pllakat që përbëjnë një dorë merren gjithmonë parasysh. Për të filluar, duhet të shtoni numrin e përgjithshëm të pikave. Në rast se të dy pikat shtojnë nëntë ose më pak, kjo shifër do të mbahet për llogarinë.

     Megjithatë, është shumë e mundur që të dyja pllakat të shtojnë 10 ose më shumë. Në atë rast, 10 duhet të zbritet nga llogaria. Për shembull, nëse keni dy pllaka me vlera 6-5 dhe 4-3, rezultati do të ishte 18. Duke zbritur 10, llogaria do të ishte 8.

     Është gjithashtu e mundur të mbahen llogari të tjera në Pai Gow, të cilat lejojnë që dora të tejkalojë nëntë pikat rregullatore. Për shembull, është e mundur të formohet një Gong, i cili vlen dhjetë pikë, vetëm nëse përbëhet nga patate të skuqura 1-1 dhe 6-6, së bashku me një 8. Në vend të kësaj, nëse ato janë të bashkuara me një 9, një Wong është formuar, e cila vlen njëmbëdhjetë.

     Një tjetër mundësi për të shtuar janë çiftet. Në rast se ka dy pllaka të barabarta, shpesh thuhet se këto do të vlejnë gjithmonë 12 pikë. Dyshja e renditjes më të lartë do të jetë gjithmonë ajo që fiton bastin, ndaj këto kombinime janë shumë të lakmuara.

     Rregullat e Pai Gow
     Strategjia Pai Gow

     Strategjia Pai Gow

     Koha, reflektimi dhe vendimi. Këto janë tiparet kryesore të strategjisë që duhet të merren kur luani Pai Gow. Duke pasur të dyja pllakat, duhet të përcaktohet kombinimi i mundshëm për të kapërcyer duart e tregtarit. Gjëja e parë që duhet parë është nëse ka ndonjë kombinim të mundshëm për të formuar një palë, sepse ato janë më të vlefshmet.

     Nga ana tjetër, është e rëndësishme të përqendroheni në afrimin sa më të afërt me nëntë. Kur keni pllakat, duhet të analizohen tre kombinimet e mundshme. Ky është momenti ku lojtari duhet t'i drejtohet njohurive të tij për lojën, për të vendosur nëse ka një kombinim tjetër të mundshëm më të madh se nëntë.

     Është e mundur që lojtari të kuptojë shpejt se pllakat e tyre nuk arrijnë të shtojnë një rezultat të lartë. Në këtë rast, ata mund të përpiqen të mos e humbin bastin duke sakrifikuar njërën nga duart e tyre dhe të përpiqen të formojnë sa më shumë të jetë e mundur në një palë. Kështu, në rastin më të mirë, mund të merrni një shpërblim bast.

     Në çdo rast, dinamika e Pai Gow është e shpejtë dhe vendimtare. Megjithëse nevojitet planifikimi për çdo lojë, shkurtësia e lojës e lejon atë të jetë e shkathët dhe ju mund të fitoni ose humbni para shpejt. Prandaj, strategjia gjithashtu duhet të jetë e kujdesshme gjatë gjithë kohës.

     Strategjia Pai Gow
     Pai Gow falas

     Pai Gow falas

     Lojërat falas, pa baste të përfshira, kanë shumë përparësi. Pai Grow është një lojë që nuk njihet nga shumë njerëz, por ka shumë gjëra pozitive. Kjo është arsyeja pse, përpara se të luani Pai Grow, është shumë e rëndësishme të dini se cilat janë karakteristikat e lojës dhe veçoritë e saj.

     Kjo praktikë mund të arrihet me lojëra falas, veçanërisht ato në internet ose të disponueshme në smartphone. Pai Gow sot është plotësisht universal, kështu që me disa klikime çdo lojtar mund të praktikojë pa asnjë kosto. Kjo lojë është gjithashtu një mënyrë për të ndarë me miqtë; nuk duhet të jetë vetëm për përfitim ekonomik.

     Pai Gow falas
     Pai Gow me para të vërteta

     Pai Gow me para të vërteta

     Bastet janë argëtuese, të dobishme dhe emocionuese, por si çdo gjë tjetër, ai ka të mirat dhe të këqijat e veta. Të gjithë lojtarët duhet të dinë se bastet janë një vendim që duhet marrë me qetësi dhe mendje të shëndoshë dhe nuk duhet të jetë pjesë e pasioneve individuale: paratë nuk janë lojë.

     Gjëja e parë që duhet të garantohet është se ka njohuri paraprake për rregullat e lojës, sepse kjo do ta vendosë lojtarin në një situatë të barabartë me të tjerët. Gjithashtu, lojtari duhet të ketë një buxhet humbjeje dhe një kufi parash për të vënë bast, i cili nuk duhet të tejkalohet.

     Pai Gow me para të vërteta
     Historia e Pai Gow

     Historia e Pai Gow

     Ka disa referenca historike që thonë se Pai Grow është më i vjetri lojë kazino në botë. Dominonat kineze kanë ekzistuar për qindra vjet dhe janë të lidhura me lojëra që ishin pjesë e dinastive të ndryshme kineze. Megjithatë, me kalimin e kohës, loja ka pasur përshtatje.

     Loja tradicionale e domino-s mbetet në pjesën më të madhe të botës, madje edhe në kazino. Por në vitin 1985, Sam Torosian, një pronar kazinoje në Kaliforni, krijoi pokerin Pai Gow, një përshtatje e lojës në kuvertën me 52 letra. Në këtë mënyrë, loja është bërë e njohur në mbarë botën, pa qenë e nevojshme domino kineze.

     Historia e Pai Gow