Sic Bo Kazino Në Celular më e mirë në 2023

Të luash Sic Bo në internet në Android, Blackberry, iOS ose çdo pajisje tjetër celulare nuk është më lajm. Me këto pajisje, lojtarët mund ta luajnë lojën nga kudo, për sa kohë që pajisjet janë të lidhura me internetin. Ata gjithashtu mund të shkarkojnë aplikacione celulare Sic Bo për një përvojë edhe më të mirë.

Me origjinë nga Kina e lashtë, Sic Bo rrjedh nga një term kinez, që do të thotë 'çift zaresh'. Loja, megjithatë, luhet duke përdorur tre zare, të cilët zakonisht hidhen në një enë qelqi, një kafaz ose një kuti. Është një lojë fati dhe lojtarëve u kërkohet të vënë bast për rezultatin e rrotullimit.

Sic Bo Kazino Në Celular më e mirë në 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino celulare 1xBet është një degë në pronësi të plotë të Sergey Korsakov. Kompania mëmë është e vendosur në Qipro dhe ka degë në mbarë botën. Kazinoja celulare 1xBet është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Lobi i gjerë i lojërave në kazino celulare 1xBet është ofrues softuerësh me reputacion si Microgaming dhe NetEnt. 1Xbet është një platformë e mirë-krijuar e kazinove online në botën e lojërave të fatit. Kazinoja u lançua fillimisht në vitin 2007 dhe me kalimin e viteve, ajo ka fituar një ndjekës masiv. Të gjitha operacionet e tij janë legjitime pasi është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Si rezultat, ata mund të ofrojnë shërbime për klientët e nderuar nga e gjithë bota. Ata aktualisht kanë qindra mijëra përdorues, dukshëm më shumë se shumica e kazinove online. Në këtë përmbledhje të Kazinosë 1XBet, ne do të shikojmë pse kaq shumë njerëz e preferojnë këtë kazino celulare mbi të tjerët. Disa nga përfitimet që do të zbuloni përfshijnë përputhshmërinë me celularin, bonuset për lojtarët e rinj dhe koleksionin e shkëlqyer të lojërave.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

Themeluar nga një grup tifozësh kazino, një gjë e sigurt është se 22Bet u zhvillua duke pasur në zemër interesat e kumarxhinjve të ditëve moderne.

Deri në 300 € + 100 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Themeluar në vitin 2018, Gunsbet është një nga paratë më të mira falas dhe reale kazinove online sot. Sipërmarrja, e operuar nga Direx NV, krenohet me shumë lojëra kazino, banka të sigurta dhe një platformë miqësore për përdoruesit. Gunsbet Casino është i licencuar dhe i rregulluar në Curacao, ku operatori ka një licencë Antillephone NV (8048/JAZ2020-013).

  Bonus mirëseardhjeje deri në 750$
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet

  Për përvojën përfundimtare të lojërave, Ruby Fortune Casino u ofron lojtarëve një shumëllojshmëri opsionesh të lojërave të fatit në internet. Jashtëzakonisht popullor që nga viti 2003, kazinoja në internet është në pronësi të Palace Group of Casinos dhe rregullohet nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Faqja është gjithmonë e disponueshme për lojtarët që kërkojnë lojëra të shkëlqyera, siguri të rreptë dhe mega pagesa.

  100% deri në 1600 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen

  JackpotCity hapi dyert e tij në 1998, pasi mori certifikatën më të llojllojshme të lojërave të fatit; licencën e Maltës. Prej andej, kazinoja ka ofruar mega xhekpote, njëri pas tjetrit. Dhe, ata gjithashtu investuan në një sistem kriptimi më të fundit për të mbajtur të sigurta të dhënat e ndjeshme. Këtu, çdokush mund të shijojë një përvojë lojrash pa shqetësime.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7

  Boomerang është një platformë e re e lojërave kripto lojërash me bazë celulare e lançuar në vitin 2020. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino të mundësuar nga mbi 40 ofrues softuerësh. Kazino celulare Boomerang është në pronësi dhe operuar nga Rabidi NV, një operator kazino me reputacion i licencuar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Ai është anëtar i platformave të ndryshme të kumarit të përgjegjshëm dhe ofron mjete vetëpërjashtimi.

  Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bicoins Pranohen
  • Libri sportiv i disponueshëm
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bicoins Pranohen
  • Libri sportiv i disponueshëm

  Wazamba Mobile Casino është një kazino online miqësore me kripto, e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një firmë kazino me reputacion me bazë në Curacao. Wazamba Casino është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Tilaros Limited, një agjent pagesash për Rabidi NV, menaxhon të gjitha pagesat në këtë kazino. Wazamba Casino është një platformë lojrash miqësore për celularin e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Rabidi NV, një operator i mirënjohur kazinoje i inkorporuar në Curacao. Është një entitet motër me Boomerang, SlotsPalace, GreatWin dhe Sportaza, mes kazinove të tjera në internet. Sfondi i Wazamba Casino ju përgatit për një përvojë emocionuese në xhungël. Ka shumë kuti misterioze që presin që lojtarët të hapen.

  Deri në 5000 $/€
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Zgjedhje masive e Playtech
  • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
  • Kazino premium
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Zgjedhje masive e Playtech
  • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
  • Kazino premium

  Telefonat inteligjentë janë një mrekulli dhe janë kudo. Me ekzistencën e sajteve si Mansion Mobile Casino, përdoruesit e celularëve duhet të bien dakord që t'i kenë sytë të mbërthyer në këtë teknologji të dorës. E themeluar në vitin 2004, Mansion Casino është një markë me bazë në Mbretërinë e Bashkuar me oferta shembullore. Shtëpia e qindra lojërave miqësore për celularët, këtu nuk ka oreks për lojëra.

  400 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Janë hapur disa vende
  • Më shumë se 500 lojëra
  • eCOGRA miratuar
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Janë hapur disa vende
  • Më shumë se 500 lojëra
  • eCOGRA miratuar

  Spin Casino është në partneritet me Betway Ltd. Kazinoja ofron mbi 400 lojëra për të zgjedhur. Faqja e tyre e internetit është shumëngjyrëshe e shtruar mirë dhe është krijuar për të krijuar një atmosferë argëtimi dhe eksitimi sapo dikush ta vizitojë. Është miqësore për përdoruesit dhe ofron të gjitha informacionet e rëndësishme me një shikim.

  Merr mbi 2000 € + 100 rrotullime 🎰
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Spin Samurai është një sajt i ri i lojërave celulare i lançuar në vitin 2020. Ajo ofron një bibliotekë të gjerë kazinoje me mbi 3000 lojëra të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, Wazdan, NetEnt dhe Spinomeal. Kazino celulare Spin Samurai është në pronësi të Dama NV, një operator veteran i kazinosë i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Spin Samurai është një kazino miqësore me celularin e lançuar në vitin 2020. Ajo krenohet si një destinacion kryesor për lojtarët me çmime të larta dhe kumarxhinj me buxhet. Kazinoja celulare Spin Samurai është në pronësi dhe operuar nga Dama NV Ajo ka një temë magjepsëse japoneze me një ndërfaqe shumëngjyrëshe, me ngjyrën e zezë si sfond që i bën ikonat të shfaqen. Do të hasni armë të ndryshme të përdorura nga Samurai gjatë mbretërimit të tyre në Japoninë paramoderne. Në thelb, faqja e internetit është e strukturuar mirë, e thjeshtë për t'u naviguar dhe është mjaft tërheqëse.

   Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bastet e kazinosë dhe sporteve
   • Sportet virtuale
   • Rrotullime pa besnikëri

   Betmaster nuk është vetëm një kazino online . Nuk është thjesht një libër sportiv. Në fakt, do t'u bënit një shërbim të keq krijuesve të tij duke thënë thjesht se ishte thjesht një kombinim i të dyjave. Betmaster është një destinacion masiv i lojërave të fatit në internet - një pasuri e lojërave, tregjeve të basteve, sporteve virtuale dhe më shumë. Ai ka gjithçka që një lojtar në internet mund të dëshirojë nën një çati virtuale dhe po bëhet më i madh çdo muaj

   Deri në 1000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Bettilt është një nga kazinotë më të mira në internet me një libër sportiv. Sipërmarrja, e drejtuar nga Abudantia BV filloi në vitin 2016 dhe është bërë e preferuara e fansave, veçanërisht në mesin e entuziastëve të lojërave të fatit të kazinove celularë. Bettilt Casino funksionon sipas rregulloreve të Curacao eGaming. Kazinoja ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2014-034).

    300 €/1BTC + 100 rrotullime
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Pranon kriptomonedhën
    • Shumë gjuhë
    • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Pranon kriptomonedhën
    • Shumë gjuhë
    • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

    E themeluar në vitin 2019 dhe që operon nën pronësinë e Dama NV, një kompani që zotëron një licencë të lojërave të fatit Curacao, Bao është një nga platformat më unike të lojërave në mbarë botën. Që nga fillimi i saj, kazino ka qenë një temë diskutimi në botën e lojrave në internet. Ndjenja e tij unike dhe faqosja e jashtëzakonshme e veçojnë atë nga konkurrenca.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Kazino Megapari është themeluar në vitin 2019. Është një degë tërësisht në pronësi të kompanisë Vdsoft & Script NV. Platforma është krijuar për të strehuar entuziastët e kazinosë dhe sporteve. Megapari operon nën një licencë master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Komisioni i Lojërave të Curacao. Ka mbi 400,000 përdorues aktivë. Kazino celulare Megapari është një platformë lojrash e bazuar në celular. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave kazino dhe një libër sportiv. Kjo platformë celulare e kazinosë ka bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të softuerit për të mbajtur një lob të përditësuar të lojërave të kazinosë. Megapari ofron veçori të ndryshme emocionuese që bien në sy të një lojtari. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë dhe lojërat që do të hasni kur të bashkoheni në platformën e kazinosë celulare Megapari. Ky rishikim do të japë një pamje të asaj që ju pret në anën tjetër dhe do t'ju ndihmojë të vendosni nëse ia vlen të bashkoheni.

     Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      Alf Casino është një kazino që nuk është asgjë më pak se spektakolare. Kjo kazino është projektuar me madhështinë në mendje, nga dizajni i ekzekutuar mirë deri te përzgjedhja tepër tërheqëse e lojërave. Që nga fillimi i tij në 2018, Alf Casino ka shkuar më lart dhe përtej për të siguruar që të gjitha aspektet e kërkuara për sukses janë të vendosura dhe gati për t'u përdorur.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • 20+ opsione pagese
      • Depozita minimale e ulët
      • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • 20+ opsione pagese
      • Depozita minimale e ulët
      • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

      Megaslot është një kazino në internet miqësore për celularët e krijuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi dhe operohet nga N1 Interactive Limited. Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ajo është verifikuar si një kazino në internet me siguri e drejtë. Megaslot ka fituar disa miratime nga forume të ndryshme të lojërave të fatit. Megaslot është një faqe kazino në internet miqësore për celularin e lançuar në vitin 2020. Është në pronësi dhe operohet nga N1 Interactive limited. Siç sugjeron emri, Megaslot ofron një koleksion mbresëlënës të lojërave elektronike për celularë plus lojëra të tjera kazino. Gjatë viteve që nga fillimi i tij, ajo ka bashkëpunuar me ofrues të shumtë softuerësh për të krijuar një lobi të përditësuar të kazinosë celulare.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Kazino e re në internet
      • Më shumë se 6000 lojëra
      • Seksione të shumta të lojërave elektronike
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Kazino e re në internet
      • Më shumë se 6000 lojëra
      • Seksione të shumta të lojërave elektronike

      JVspin Mobile Casino, një e sapoardhur në tregun e lojërave, u lançua në vitin 2020 nga Okanum NV Jvspin ka arritur të rrëmbejë një pjesë të drejtë të tregut total në kohën e shkurtër që kanë qenë atje, falë një licence për lojërat e fatit nga Qeveria e Curaçao dhe një bibliotekë shumë solide lojrash.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Pranon kriptovalutat
      • Me rrotë bonus
      • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Pranon kriptovalutat
      • Me rrotë bonus
      • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP

      MaChance është një kazino në internet miqësore për celularin e lançuar në vitin 2020. Është ndër markat kryesore që zotërohet dhe operohet nga Eirian NV, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Ai krenohet me një portofol vazhdimisht në zgjerim me lojëra kazino të vlerësuara më të mira të mundësuara nga ofruesit kryesorë të softuerëve në treg. MaChance është një kazino relativisht e re celulare e lançuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Eirian NV, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Sipas kësaj licence, lojtarët nga disa vende nuk mund të regjistrohen dhe të luajnë në këtë kazino celulare. Për shembull, lojtarët në Belgjikë, Sllovaki, Spanjë, Ukrainë, Suedi dhe Mbretërinë e Bashkuar janë të kufizuar nga qasja në këtë faqe.

      450% deri në 800 € + 250 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Bonuse bujare
      • Multi-valuta
      • Miqësore për celularin
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Bonuse bujare
      • Multi-valuta
      • Miqësore për celularin

      Kazino celulare Cadoola u lançua në vitin 2017. Është një degë e Araxio Development NV Është e licencuar nga Bordi i Kontrollit të Kumarit në Curacao nëpërmjet kompanisë së saj mëmë. Ai është shtëpia e qindra lojërave elektronike të videove, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera të specializuara nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Yggdrasil, Quickfire, Evolution Gaming, etj. Le të shqyrtojmë disa nga veçoritë prapa temës blu të kazinosë Cadoola.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Kazino shumëgjuhëshe
      • Shërbim i mirë ndaj klientit
      • Miqësore për celularin
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Kazino shumëgjuhëshe
      • Shërbim i mirë ndaj klientit
      • Miqësore për celularin

      Unique Casino u lançua në vitin 2016. Ajo operohet nga Eirian NV Unique Casino ka një licencë të vlefshme lojrash nga Curacao e-Gaming Authority. Të gjitha pagesat përpunohen nga Bestory Limited, një agjent pagesash me bazë në Qipro. Kazinoja gjithashtu ka rregulla për të siguruar që lojtarët të luajnë me përgjegjësi. Me largimin nga kazinotë me bazë tokësore, industria vazhdon të përmirësohet falë teknologjisë së re. Kazinotë celulare janë bërë më të njohura me kalimin e viteve pasi ato ofrojnë fleksibilitet me lojtarët që mund të luajnë në lëvizje. Kazino unike nuk ka mbetur jashtë. Është një faqe kazinoje celulare e lançuar në vitin 2016. Përkushtimi i saj është t'u ofrojë lojtarëve celularë lojërat më të mira të kazinosë dhe ndihmën në kohë për ta bërë atë një destinacion të preferuar për të gjithë. Unique Casino punon me ofruesit kryesorë të softuerëve në industri si NetEnt, Kalamba Games, Habanero dhe Microgaming për të ofruar një koleksion të jashtëzakonshëm lojërash.

      Bonus i mirëseardhjes 750$ + 50 rrotullime 🎰
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
      • Bonuse bujare
      • Miqësore për celularin
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
      • Bonuse bujare
      • Miqësore për celularin

      Kazino VegasPlus u lançua në vitin 2019. Kazinoja celulare është nën Play Logia NV, një ent i njohur lojrash me kazino të shumta në internet. Kazino celulare VegasPlus ka një licencë Curacao, që do të thotë se është një kazino celulare e besuar. Kazinoja ka vendosur rregulla strikte për t'u siguruar që lojtarët të luajnë me përgjegjësi. Kazino VegasPlus u lançua në vitin 2019. Kjo kazino celulare është në pronësi dhe menaxhohet nga Play Logia NV, një kompani me reputacion që ka krijuar disa platforma të tjera të nivelit të lartë të lojërave të fatit. Zhvilluesit kryesorë në biznes, si Pragmatic Play dhe Microgaming, kanë bërë të mundur që të luhen lojëra emocionuese në këtë kazino celulare.

      Deri në 400 $/€ ose 5 BTC + 200 rrotullime
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Politikë transparente
      • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
      • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Politikë transparente
      • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
      • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

      LevelUp është një kazino krejt e re që u krijua në 2020. Ajo operohet nga kompania e saj mëmë e njohur, Dama NV, nën një licencë nga qeveria e Curacao. Faqja kryesore e faqes përmban një sfond të errët të modës. Çdo gjë tjetër është rregulluar në mënyrë të organizuar. Sigurisht që ndihet miqësor ndaj kumarxhinjve kur shfletoni faqen e internetit të kësaj kazinoje.

      Bonus i mirëseardhjes Deri në 200 dollarë + 200 rrotullime
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Miqësore për celularin
      • 6000+ lojëra
      • Kazino shumëgjuhëshe
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Miqësore për celularin
      • 6000+ lojëra
      • Kazino shumëgjuhëshe

      GSlot është një kazino në internet e themeluar në vitin 2020 nga një ekip entuziastësh të lojërave të fatit. Operacionet e kazinosë trajtohen nga N1 Interactive Ltd, një operator i njohur kazinoje me bazë në Maltë. Ky është i njëjti operator që drejton Casino Universe, Kazino Megaslot, dhe kazino N1. GSlot është i licencuar dhe i rregulluar në Maltë.

      Deri në 1000 € + 200 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Miqësore për celularin
      • Bonuse bujare
      • Oferta VIP
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Miqësore për celularin
      • Bonuse bujare
      • Oferta VIP

      Luckland është një kazino celulare e themeluar në vitin 2015. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino me mbi 900 tituj në hollin e saj. Është një ide e Aspire Global International Limited. Kazinoja celulare Luckland është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Për më tepër, kazino celulare Luckland respekton të gjitha rregulloret e lotarisë në SHBA.

      Deri në 3000 dollarë + 100 rrotullime
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
      • Sportet virtuale të disponueshme
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
      • Sportet virtuale të disponueshme

      Spinamba është një temë e Karaibeve kazino online që ofron tregje të basteve sportive me shanse të larta, përveç lojërave emocionuese të kazinosë në internet. Në pronësi dhe të drejtuar nga Atlantic Management BV, kazinoja ka qenë në biznes që nga viti 2019. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao, ku operon nën një licencë CIL Master Gaming (# 5536/JAZ).

      Deri në 200 € + 60 rrotullime
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Në dispozicion në shumë vende
      • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Në dispozicion në shumë vende
      • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas

      Në pronësi dhe menaxhuar nga Reinvent NV, Casinoin është një faqe cilësore lojrash në internet që mburret me një seksion lojërash emocionuese. E themeluar në vitin 2015, kazinoja operon nëpër juridiksione të ndryshme me licencën e saj të lëshuar nga Curacao. Faqja ofron qindra lojëra kazino, duke përfshirë lojëra klasike tavoline, lojëra elektronike, dhe lojëra të drejtpërdrejta kazino nga ofruesit kryesorë.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
      • Mbi 2600+ lojëra
      • Libri sportiv kripto
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
      • Mbi 2600+ lojëra
      • Libri sportiv kripto

      Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Rocketpot ! Për sa i përket lojërave celulare, Rocketpot ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Ruletë, Baccarat, Blackjack, Dragon Tiger, Sic Bo , së bashku me shumë të tjera. Rocketpot është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2019 . Rocketpot ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
      • Lojëra në kazino dhe baste sportive
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
      • Lojëra në kazino dhe baste sportive
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme

      Një nga kazinotë më të mira celulare është Betfinal, një institucion lojrash në internet me një libër sportiv, e themeluar në vitin 2013. Faqja e lojërave të fatit është në pronësi dhe drejtohet nga Final Enterprises NV Ky operator kazinoje drejton gjithashtu CosmosWin Casino dhe BravoWin Casino. Betfinal është licencuar nga Curacao eGaming me numrin e licencës 1668/JAZ.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
      • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
      • Kazino online dhe live
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
      • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
      • Kazino online dhe live

      Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Parimatch ! Për sa i përket lojërave celulare, Parimatch ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Texas Holdem, Lotaria, Ruletë, Baccarat, Rummy , së bashku me shumë të tjera. Parimatch është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . Parimatch ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Kushtet e kthimit të parave
      • Kushtet e depozitimit
      • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Kushtet e kthimit të parave
      • Kushtet e depozitimit
      • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways

      Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Samosa Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, Samosa Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Mini Baccarat, Craps, Dragon Tiger, Slotat, Punto Banco , së bashku me shumë të tjera. Samosa Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . Samosa Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

      Shfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Si të luani Mobile Sic Bo në internet

      Si të luani Mobile Sic Bo në internet

      Meqenëse Sic Bo është një lojë mjaft e drejtpërdrejtë dhe e thjeshtë për t'u luajtur, në të vërtetë nuk ka shumë gjëra që kanë nevojë për shpjegim sa i përket mënyrës se si të luhet loja.

      Lojtarëve u kërkohet që së pari të zgjedhin vlerën e monedhës me të cilën janë të kënaqur përpara se të vendosin bastet e tyre në zonat e tavolinës që dëshirojnë. Është gjithashtu e pranueshme të vendosni baste të shumta në një rrotullim të vetëm. Pasi të keni vendosur bastet tuaja, thjesht shtypni ose klikoni mbi 'roll' dhe prisni për rezultatet. Fitorja ose humbja juaj do të përcaktohet nga numrat që do të shfaqen në tre zare pas rrotullimit.

      Për të luajtur ndonjë lojë kazino celulare në lëvizje, lojtarët duhet së pari të zgjedhin dhe të regjistrohen në një kazino në internet që ofron lojëra celulare, dhe Sic Bo celular nuk është ndryshe. Ndërsa loja mund të gjendet në shumicën e kazinove në internet, jo të gjitha këto faqe kanë platforma celulare ose aplikacione për përdoruesit e celularëve. Prandaj, bërja e detyrave të shtëpisë do të jetë një ndihmë e madhe këtu.

      Pasi të keni regjistruar në një të përshtatshme faqe kazino celulare, thjesht mund të hyni në llogarinë tuaj në telefonin tuaj celular, fondet e depozitimit në llogarinë tuaj dhe filloni të vendosni baste në Sic Bo në fluturim.

      Si të luani Mobile Sic Bo në internet
      Rregullat e Sic Bo

      Rregullat e Sic Bo

      Kur bëhet fjalë për rregullat, Sic Bo në internet është njësoj si Sic Bo me bazë tokësore; I vetmi ndryshim është se ju do ta luani lojën në pajisjen tuaj celulare ose kompjuterike, dhe jo në një kazino të vërtetë fizike.

      Duke thënë këtë, rregullat e Sic Bo janë të thjeshta dhe të qarta. Lojtarëve u kërkohet të vënë bast për rezultatet e mundshme të hedhjes, përpara se të hidhen tre zaret. Çdo kombinim i numrave në zare shoqërohet me një pagesë të veçantë dhe lojtarët do ta fitojnë lojën vetëm nëse rezultati i hedhjes së zareve është në favor të tyre.

      Vlen të përmendet se Sic Bo është një nga ato lojërat e kazinosë me rregullat më të lehta për t'u kuptuar, dhe kjo është arsyeja pse është një gjë si për fillestarët, ashtu edhe për entuziastët me përvojë të kazinove në internet.

      Për të vendosur një bast në Sic Bo në internet, rregullat e lojës kërkojnë që lojtarët së pari të zgjedhin madhësinë e çipit të tyre përpara se të vendosin çipat e tyre në zonën përkatëse të tabelës Sic Bo ku duan të vënë bastin. Kjo mund të arrihet me disa klikime - përdorni butonin Plus ose Minus për të zgjedhur madhësinë e çipit që dëshironi dhe klikoni për të zgjedhur dhe hequr çdo gjë.

      Rregullat e Sic Bo
      Strategjia Sic Bo

      Strategjia Sic Bo

      Sic Bo, ndryshe nga shumë lojëra të tjera të kazinosë celulare, nuk ka sisteme bastesh dhe është mjaft e vështirë të hartosh një strategji fituese për këtë lojë. Kjo falë faktit se rezultati i lojës varet nga elementë që nuk mund të kontrollohen nga lojtarët. Për më tepër, Sic Bo është një lojë tavoline shanse, që do të thotë se fati është faktori më i madh kur bëhet fjalë për përcaktimin e rezultatit.

      Duke qenë se loja luhet me tre zare, është krejtësisht e pamundur të parashikohen me saktësi rezultatet. Megjithatë, ka disa metoda që lojtarët mund të përdorin për të ulur rreziqet, dhe ato përfshijnë metodën me rrezik të ulët, metodën me rrezik të mesëm dhe metodën me rrezik të lartë.

      Metoda me rrezik të ulët është i përshtatshëm për lojtarët që luajnë me një bankroll të vogël. Në këtë strategji, lojtarët vendosin baste të vogla, të thjeshta me qëllim që të mbledhin fitime duke kufizuar humbjet e tyre, në të njëjtën kohë.

      Metoda me rrezik të mesëm, siç sugjeron emri, është krijuar për lojtarët me bankrolla të mesme. Kjo strategji i lejon lojtarët të vendosin baste pak më komplekse sesa në Strategjinë me rrezik të ulët. Ideja këtu është të rrisni shanset e fitimit duke vendosur baste të vogla kombinimesh.

      Strategjia me rrezik të lartë është menduar për lojtarë të nivelit të lartë dhe lojtarë profesionistë me një bankroll të madh, dhe koncepti pas tij është të aksionesh të mëdha dhe të fitosh të mëdha. Megjithatë, duke qenë se përfshin baste me aksione të larta, humbjet janë gjithashtu të konsiderueshme.

      Strategjia Sic Bo
      Falas Sic Bo

      Falas Sic Bo

      Të luash falas Sic Bo është thelbësore, veçanërisht për ata lojtarë që ende nuk janë të njohur me të gjitha aspektet e kësaj loje tavoline. Ai u jep lojtarëve mundësinë që të merren me bazat e lojës, duke përfshirë rregullat dhe strategjitë, duke u argëtuar në të njëjtën kohë.

      Ka qindra kazino celulare në internet që ofrojnë Sic Bo falas, dhe shumica e tyre nuk do të kërkojnë para nga lojtarët përpara se të luajnë lojën falas. Në mënyrë tipike, këto kazino do të ofrojnë gjithashtu Sic Bo për para të vërteta në mënyrë që lojtarët të mund të kalojnë në versionin me para të vërteta pasi të kuptojnë se si funksionon loja.

      Falas Sic Bo
      Sic Bo me para të vërteta

      Sic Bo me para të vërteta

      Si çdo lojë kazino me para të vërteta, Sic Bo me para të vërteta është emocionuese dhe argëtuese falë faktit që përfiton nga mundësia që lojtarët të fitojnë para. Ndryshe nga versioni i tij falas, Sic Bo me para të vërteta kërkon që lojtarët të kenë një bankroll në llogarinë e tyre të kazinosë, edhe pse shumica e kazinove shpërblehen bonuse të mirëseardhjes.

      Duke qenë se do të vendosni para të vërteta në një lojë fati, është e rëndësishme të praktikoni disa masa paraprake për t'u siguruar që çdo humbje nuk do të jetë aq e dëmshme. Si lojtar, është e rëndësishme të luani me buxhet, të pranoni humbjet dhe të hiqni dorë në kohën e duhur. Disa kazino madje do t'ju lejojnë të vendosni kufijtë e basteve.

      Sic Bo me para të vërteta
      Historia e Sic Bo

      Historia e Sic Bo

      Sic Bo është një lojë tavoline, origjina e së cilës gjurmohet Kinë. Loja u luajt fillimisht nga populli kinez duke përdorur dy thumba të pikturuara, të cilat më vonë u zëvendësuan me një palë zare më të vegjël dhe më të lehtë për t'u trajtuar. Për t'i shtuar më shumë sfidë lojës, u shtua edhe një vegël e tretë.

      Fillimisht (përpara Sic Bo-së moderne), të tre zaret do të vendoseshin në një pjatë porcelani, do të mbuloheshin me një tas dhe do të tundeshin për të randomizuar rezultatin. Më pas, porcelani do të zbulohej për të shfaqur rezultatet përpara se të shpallet fituesi. Nga Kina, Sic Bo u zhvendos në Amerikën e Veriut, dhe më pas në pjesën tjetër të botës.

      Historia e Sic Bo

      Të rejat e fundit

      Historia e Lojërave të Kumarit me Zare
      2021-12-03

      Historia e Lojërave të Kumarit me Zare

      Zarat janë kubikë katrorë që mund të hidhen me deri në gjashtë anët me pika që kanë po aq pika. Ato zakonisht përdoren për të gjeneruar numra të rastësishëm në lojërat me zare kumar si craps dhe Sic Bo. Dhe falë përparimeve moderne teknologjike, lojërat me zare janë tani një shtyllë kazinotë më të mira celulare në internet.