Bëhuni në humorin e festave me këto lojëra elektronike të Krishtlindjeve

Slotat

2021-12-25

Benard Maumo

Periudha e shumëpritur e Krishtlindjeve më në fund po fillon. Për shumicën e njerëzve, kjo është koha për të luajtur Jingle Bells dhe këngë të tjera të Krishtlindjeve për të hyrë në humorin e festave. Por për lojtarët e zjarrtë të kazinosë, Lojëra elektronike për Krishtlindje do të bëjë mirë. 

Bëhuni në humorin e festave me këto lojëra elektronike të Krishtlindjeve

Përveçse ndihmon në krijimin e një atmosfere pushimi, lojërat më të mira të Krishtlindjeve gjithashtu ju lejon të fitoni disa para të mira. Pra, përgatituni të rrotulloni këto bobina të zgjedhura me kujdes dhe të fitoni një dhuratë për Krishtlindje.

Bota e Çudirave të Santa - Lojë pragmatike

Santa's Wonderland është një slot shumë argëtues Pragmatic Play që luhet në një tabelë lojërash 8x8. Ky slot në internet me temën e Krishtlindjes vjen me karakteristika të shumta fitimprurëse, duke përfshirë të egra të rastësishme, bobina në kaskadë, pagesa në grup, Santa Claus, etj. 

Loja ofron një RTP mbi mesataren prej 96,23% dhe një potencial fitimi maksimal prej 7,500 herë bast fillestar. Megjithatë, paqëndrueshmëria e lojës është në anën e lartë. Sidoqoftë, luani modalitetin e testimit dhe shikoni nëse i përshtatet stilit tuaj të lojës.

Putrat e Santa - Microgaming

Santa Paws është një slot në internet 5x3 me deri në 20 linja pagese. Edhe pse këtu nuk ka Santa në horizont, kjo automat me temë festive i teleporton lojtarët në botën komike të kafshëve të Arktikut. 

Me sa duket, kafshët festojnë Krishtlindjet me pemë të zbukuruara, gif dhe çmime në para. Dhe siç pritej nga Microgaming, loja vjen me rrotullime të shumta falas, wilds, scatter dhe shumëfishues për të rritur shanset tuaja për të fituar. RTP 96,16% është miqësore me lojtarët.

Santa vs Rudolf - NetEnt

Santa vs Rudolf është një slot në internet 5x3 me 20 linja fikse pagese. Në këtë lojë, Santa dhe Rudolf shpërndajnë dhurata në të gjithë botën. Për fat të keq, Rudolf vjedh kapelen e Babagjyshit, duke kërcënuar të prishë sezonin e festave. 

Ndërsa ndihmoni Babadimrin të gjejë kapelën e tij, do të merrni shumë rrotullime falas, egra në këmbë, rrotullime dhe zëvendësime të egra. Sa i përket RTP, loja performon mjaft mirë, duke u ofruar lojtarëve një normë prej 96.35%. Por frekuenca e goditjes është 29%, që është paksa në anën më të lartë.

Jingle Bells – Lojëra me Tigër të Kuq

Jingle Bells është një 5 rrotullues nga Red Tiger me deri në 20 linja pagese fikse dhe një RTP miqësore për lojtarët prej 96,28%. Loja zhvillohet në Polin e Veriut gjatë natës vezulluese me shtëpi të shumta të mbuluara me borë. 

Thënë kështu, lojtarët me fat marrin dhurata mbresëlënëse si çmime në para, në varësi të simboleve që vendosni. Përveç kësaj, shpërblimi rritet me baste më të mëdha. Fitorja maksimale e mundshme? 800 herë basti fillestar! 

Ride Wild Santa - Microgaming

Në këtë film argëtues 5, lojtarët i bashkohen Santa në një udhëtim në qiell në prag të Krishtlindjes. Loja u ofron lojtarëve deri në 243 mënyra fitimi, që do të thotë se nuk do të qëndroni shumë përpara se të regjistroni një fitore. 

Por lajmi i trishtuar është se fitimet nuk janë veçanërisht të mëdha sepse madhësia maksimale e monedhës është 0,05 dollarë. Gjithashtu, shumëzuesi maksimal është 800x i bastit fillestar, i cili është shumë më i ulët se ai që ofrojnë shumica e lojërave elektronike të Krishtlindjeve. Por loja e kompenson këtë dobësi me një RTP 96,47%.

Bonanza e Krishtlindjeve Big Bass – Lojë Pragmatike

I lëshuar pikërisht në kohën e duhur për sezonin e Krishtlindjeve të këtij viti, ky është një slot 5x3 me deri në 10 linja fikse pagese. Kjo lojë është vendosur thellë në ujërat e ftohta blu me shumë prekje të Krishtlindjeve. 

Për të hyrë në raundin e bonusit të lojës, lojtarët duhet të vendosin 5, 4 ose 3 simbole scatter. Në këmbim, kjo aktivizon përkatësisht 20, 15 ose 10 rrotullime falas. Për më tepër, RTP e lojës mund të jetë 94,62%, 95,67% ose 96,71%, në varësi të vendit ku po luani.

konkluzioni

Me këto lojëra elektronike të Krishtlindjeve dhe shumë të tjera që nuk ia dolën këtu, mund të pushoni pak nga sezoni i egër i festave dhe të argëtoheni. Vetëm sigurohuni që të luani në një aplikacion të rregulluar të lojërave të fatit si ato të listuara këtu MobileCasinoRank.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme