Texas Holdem Kazino Në Celular më e mirë në 2023

Pokeri luhet në kazinotë celulare në çdo cep të botës dhe Texas Hold'em është varianti i tij më i njohur. Çdo lojtar që e do pokerin ndoshta di të luajë variantin Texas Hold'em.

Grupet prej 22 ose 23 personash për Texas Hold'em lejojnë shumë të bashkohen në të njëjtën lojë. Popullariteti i këtij varianti mund të lidhet edhe me thjeshtësinë e lojës, e cila ka një renditje fikse bastesh në të gjitha raundet.

Texas Hold'em u ngrit në Robstown, Teksas, në fillim të shekullit të njëzetë.

Texas Holdem Kazino Në Celular më e mirë në 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino celulare 1xBet është një degë në pronësi të plotë të Sergey Korsakov. Kompania mëmë është e vendosur në Qipro dhe ka degë në mbarë botën. Kazinoja celulare 1xBet është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Lobi i gjerë i lojërave në kazino celulare 1xBet është ofrues softuerësh me reputacion si Microgaming dhe NetEnt. 1Xbet është një platformë e mirë-krijuar e kazinove online në botën e lojërave të fatit. Kazinoja u lançua fillimisht në vitin 2007 dhe me kalimin e viteve, ajo ka fituar një ndjekës masiv. Të gjitha operacionet e tij janë legjitime pasi është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Si rezultat, ata mund të ofrojnë shërbime për klientët e nderuar nga e gjithë bota. Ata aktualisht kanë qindra mijëra përdorues, dukshëm më shumë se shumica e kazinove online. Në këtë përmbledhje të Kazinosë 1XBet, ne do të shikojmë pse kaq shumë njerëz e preferojnë këtë kazino celulare mbi të tjerët. Disa nga përfitimet që do të zbuloni përfshijnë përputhshmërinë me celularin, bonuset për lojtarët e rinj dhe koleksionin e shkëlqyer të lojërave.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7

Boomerang është një platformë e re e lojërave kripto lojërash me bazë celulare e lançuar në vitin 2020. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino të mundësuar nga mbi 40 ofrues softuerësh. Kazino celulare Boomerang është në pronësi dhe operuar nga Rabidi NV, një operator kazino me reputacion i licencuar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Ai është anëtar i platformave të ndryshme të kumarit të përgjegjshëm dhe ofron mjete vetëpërjashtimi.

Deri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Bettilt është një nga kazinotë më të mira në internet me një libër sportiv. Sipërmarrja, e drejtuar nga Abudantia BV filloi në vitin 2016 dhe është bërë e preferuara e fansave, veçanërisht në mesin e entuziastëve të lojërave të fatit të kazinove celularë. Bettilt Casino funksionon sipas rregulloreve të Curacao eGaming. Kazinoja ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2014-034).

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino e re në internet
  • Më shumë se 6000 lojëra
  • Seksione të shumta të lojërave elektronike
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino e re në internet
  • Më shumë se 6000 lojëra
  • Seksione të shumta të lojërave elektronike

  JVspin Mobile Casino, një e sapoardhur në tregun e lojërave, u lançua në vitin 2020 nga Okanum NV Jvspin ka arritur të rrëmbejë një pjesë të drejtë të tregut total në kohën e shkurtër që kanë qenë atje, falë një licence për lojërat e fatit nga Qeveria e Curaçao dhe një bibliotekë shumë solide lojrash.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Pranon kriptovalutat
  • Me rrotë bonus
  • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Pranon kriptovalutat
  • Me rrotë bonus
  • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP

  MaChance është një kazino në internet miqësore për celularin e lançuar në vitin 2020. Është ndër markat kryesore që zotërohet dhe operohet nga Eirian NV, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Ai krenohet me një portofol vazhdimisht në zgjerim me lojëra kazino të vlerësuara më të mira të mundësuara nga ofruesit kryesorë të softuerëve në treg. MaChance është një kazino relativisht e re celulare e lançuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Eirian NV, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Sipas kësaj licence, lojtarët nga disa vende nuk mund të regjistrohen dhe të luajnë në këtë kazino celulare. Për shembull, lojtarët në Belgjikë, Sllovaki, Spanjë, Ukrainë, Suedi dhe Mbretërinë e Bashkuar janë të kufizuar nga qasja në këtë faqe.

  Deri në 400 $/€ ose 5 BTC + 200 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Politikë transparente
  • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
  • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Politikë transparente
  • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
  • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

  LevelUp është një kazino krejt e re që u krijua në 2020. Ajo operohet nga kompania e saj mëmë e njohur, Dama NV, nën një licencë nga qeveria e Curacao. Faqja kryesore e faqes përmban një sfond të errët të modës. Çdo gjë tjetër është rregulluar në mënyrë të organizuar. Sigurisht që ndihet miqësor ndaj kumarxhinjve kur shfletoni faqen e internetit të kësaj kazinoje.

  Bonus i mirëseardhjes Deri në 200 dollarë + 200 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • 6000+ lojëra
  • Kazino shumëgjuhëshe
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • 6000+ lojëra
  • Kazino shumëgjuhëshe

  GSlot është një kazino në internet e themeluar në vitin 2020 nga një ekip entuziastësh të lojërave të fatit. Operacionet e kazinosë trajtohen nga N1 Interactive Ltd, një operator i njohur kazinoje me bazë në Maltë. Ky është i njëjti operator që drejton Casino Universe, Kazino Megaslot, dhe kazino N1. GSlot është i licencuar dhe i rregulluar në Maltë.

  Deri në 1000 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bonuse bujare
  • Oferta VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bonuse bujare
  • Oferta VIP

  Luckland është një kazino celulare e themeluar në vitin 2015. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino me mbi 900 tituj në hollin e saj. Është një ide e Aspire Global International Limited. Kazinoja celulare Luckland është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Për më tepër, kazino celulare Luckland respekton të gjitha rregulloret e lotarisë në SHBA.

  Deri në 1000 € + 170 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Tërheqje pa baste!
  • Lojëra me koleksion të madh
  • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Tërheqje pa baste!
  • Lojëra me koleksion të madh
  • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

  Në pronësi të Mountberg BV, një kompani e rregulluar nga Qeveria e Curacaos, ViggoSlots ka pasur shumë lojtarë të kënaqur që nga themelimi i saj në 2017. Lojtarët kanë akses në një bibliotekë të gjerë lojërash nga ofruesit si Microgaming, Betsoft dhe GameArt. Kazinoja përmban shumë lojëra elektronike të preferuara nga lojtarët si Blood Suckers, Thunderstruck II dhe Dead or Alive.

  Deri në 3000 dollarë + 100 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
  • Sportet virtuale të disponueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
  • Sportet virtuale të disponueshme

  Spinamba është një temë e Karaibeve kazino online që ofron tregje të basteve sportive me shanse të larta, përveç lojërave emocionuese të kazinosë në internet. Në pronësi dhe të drejtuar nga Atlantic Management BV, kazinoja ka qenë në biznes që nga viti 2019. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao, ku operon nën një licencë CIL Master Gaming (# 5536/JAZ).

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Nuk nevojitet regjistrim
  • I shpejtë dhe i sigurt
  • Lundrim i lehtë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Nuk nevojitet regjistrim
  • I shpejtë dhe i sigurt
  • Lundrim i lehtë

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Premier Live Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, Premier Live Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Blackjack, Kazino Holdem, Baccarat, Ruletë, Bileta gërvishtëse , së bashku me shumë të tjera. Premier Live Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2017 . Premier Live Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino hibride
  • Paguaj N Play
  • Programet VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino hibride
  • Paguaj N Play
  • Programet VIP

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Slothino ! Për sa i përket lojërave celulare, Slothino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Texas Holdem, Caribbean Stud, Craps, Baccarat, Slotat , së bashku me shumë të tjera. Slothino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . Slothino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Deri në 200 € + 60 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Në dispozicion në shumë vende
  • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Në dispozicion në shumë vende
  • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas

  Në pronësi dhe menaxhuar nga Reinvent NV, Casinoin është një faqe cilësore lojrash në internet që mburret me një seksion lojërash emocionuese. E themeluar në vitin 2015, kazinoja operon nëpër juridiksione të ndryshme me licencën e saj të lëshuar nga Curacao. Faqja ofron qindra lojëra kazino, duke përfshirë lojëra klasike tavoline, lojëra elektronike, dhe lojëra të drejtpërdrejta kazino nga ofruesit kryesorë.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Parimatch ! Për sa i përket lojërave celulare, Parimatch ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Texas Holdem, Lotaria, Ruletë, Baccarat, Rummy , së bashku me shumë të tjera. Parimatch është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . Parimatch ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
  • Bonuset VIP
  • Turne në dispozicion
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
  • Bonuset VIP
  • Turne në dispozicion

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Slot Hunter ! Për sa i përket lojërave celulare, Slot Hunter ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Slotat, Rummy, Pai Gow, Texas Holdem, Ruletë , së bashku me shumë të tjera. Slot Hunter është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në undefined . Slot Hunter ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Paripesa ! Për sa i përket lojërave celulare, Paripesa ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Baste online, Bast në Futboll, Mini Baccarat, Poker, Slotat , së bashku me shumë të tjera. Paripesa është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2021 . Paripesa ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Shumëgjuhëshe
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Shumëgjuhëshe

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në 7Bit Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, 7Bit Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Mahjong, Pai Gow, Dragon Tiger, Slotat, Craps , së bashku me shumë të tjera. 7Bit Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2014 . 7Bit Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Helabet ! Për sa i përket lojërave celulare, Helabet ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Dream Catcher, Baccarat, Baste sportive, Rummy, Poker , së bashku me shumë të tjera. Helabet është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2019 . Helabet ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në KatsuBet ! Për sa i përket lojërave celulare, KatsuBet ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Ruletë, Texas Holdem, Dragon Tiger, Poker, Bast në Futboll , së bashku me shumë të tjera. KatsuBet është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . KatsuBet ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  200% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave
  • Klub besnikërie me bonuse unike
  • Dhurata dhe surpriza ekskluzive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave
  • Klub besnikërie me bonuse unike
  • Dhurata dhe surpriza ekskluzive

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Rolling Slots ! Për sa i përket lojërave celulare, Rolling Slots ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Sic Bo, Pai Gow, Poker, Mahjong, Dream Catcher , së bashku me shumë të tjera. Rolling Slots është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2021 . Rolling Slots ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri sistemesh pagese
  • Biseda online 24/7
  • Dyqan ku lojtarët mund të shkëmbejnë monedha për para, bonuse
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri sistemesh pagese
  • Biseda online 24/7
  • Dyqan ku lojtarët mund të shkëmbejnë monedha për para, bonuse

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Wild Tokyo ! Për sa i përket lojërave celulare, Wild Tokyo ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Baccarat, Texas Holdem, Video Poker, Ruletë, Poker , së bashku me shumë të tjera. Wild Tokyo është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . Wild Tokyo ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Aventurë legjendare me Stacy
  • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
  • Rrotullime falas të martën
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Aventurë legjendare me Stacy
  • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
  • Rrotullime falas të martën

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Stay Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, Stay Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Texas Holdem, Ruletë, Lotaria, Kazino Holdem, Slotat , së bashku me shumë të tjera. Stay Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në undefined . Stay Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Zgjidhje të mira pagese
  • Shumë lokalizime
  • 1-3 orë tërheqje
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Zgjidhje të mira pagese
  • Shumë lokalizime
  • 1-3 orë tërheqje

  Ky vertical_name u themelua në provider_year_founded dhe u shtua në site_url në provider_date_added. Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, provider_name shënon vlerësimin e ofruesit nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta

  TonyBet i ka rrënjët që nga viti 2003 kur u lançua si OmniBet. Fillimisht u zhvillua për t'i shërbyer nevojave të komunitetit estonez të basteve, por më vonë u zgjerua për të mbuluar entuziastët e kazinove. Ai ofron një libër sportiv të gjerë dhe një përzgjedhje të jashtëzakonshme të lojërave të kazinosë. TonyBet Casino është e licencuar dhe e rregulluar nga Bordi Estonez i Tatimeve dhe Doganave. Është një faqe kripto-miqësore që mbështet kriptovalutat e njohura. Estonia është një nga vendet më të reja dhe më të shquara të lojërave në rajonet nordike dhe baltike. Ajo legalizoi lojërat e fatit në tokë 26 vjet më parë, ndërsa kumari në internet në Estoni u rregullua sapo në vitin 2009. TonyBet është ndër destinacionet e njohura të lojërave në internet që kanë qenë të rëndësishme në tregun estonez. Fillimisht u lançua nën emrin e markës OmniBet në 2003. Më vonë u ble nga Antanas Guoga, i njohur gjerësisht si Tony G dhe u riemërua në TonyBet.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gamification e integruar
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Tërheqje të shpejta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gamification e integruar
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Tërheqje të shpejta

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Sportaza ! Për sa i përket lojërave celulare, Sportaza ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Slotat, Sic Bo, Rummy, Punto Banco, Poker me tre letra , së bashku me shumë të tjera. Sportaza është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2021 . Sportaza ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në PlayJango ! Për sa i përket lojërave celulare, PlayJango ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Mahjong, Poker, Punto Banco, Texas Holdem, Video Poker , së bashku me shumë të tjera. PlayJango është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2017 . PlayJango ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Deri në 300 € + 10 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Pagesat e shpejta
  • Program unik VIP
  • Studiot më të mira të lojërave
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Pagesat e shpejta
  • Program unik VIP
  • Studiot më të mira të lojërave

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Arlequin Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, Arlequin Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Bileta gërvishtëse, Poker, Dream Catcher, Keno, Caribbean Stud , së bashku me shumë të tjera. Arlequin Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2021 . Arlequin Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Deri në 1750 € + 300 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino krejt e re
  • Tërheqje të shpejta
  • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino krejt e re
  • Tërheqje të shpejta
  • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Vasy Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, Vasy Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Ruletë, Blackjack, Flop Poker, Baccarat, Texas Holdem , së bashku me shumë të tjera. Vasy Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2022 . Vasy Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  100 rrotullime falas + 500 € bonus
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
  • Shumë mënyra pagese
  • Gamification unik
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
  • Shumë mënyra pagese
  • Gamification unik

  Neon54 Casino është një institucion i ri i lojërave të fatit celular i lançuar në vitin 2021. Ai është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një operator kazinoje me reputacion. Të gjitha aktivitetet janë të licencuara dhe të rregulluara siç duhet sipas legjislacionit të miratuar nga Qeveria e Curacaos. Kumari ka përfshirë prej kohësh përdorimin e muzikës. Kumarxhinjve u pëlqen të dëgjojnë muzikë kur luajnë poker, baste në sporte dhe lojëra të tjera kazino. Muzika është e zakonshme edhe në lojërat në internet pasi ajo prek lojtarët fizikisht dhe emocionalisht ndryshe. Neon54 Casino është një kazino celulare e frymëzuar nga kultura pop e nisur në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV

  Deri në $600 Bonus Mirë se vini + 200 FS
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e lojërave elektronike
  • Promo të vazhdueshme
  • Dizajn modern, miqësor për celularin
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e lojërave elektronike
  • Promo të vazhdueshme
  • Dizajn modern, miqësor për celularin

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Spinnalot ! Për sa i përket lojërave celulare, Spinnalot ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Slotat, Blackjack, Bileta gërvishtëse, Bingo, Kazino Holdem , së bashku me shumë të tjera. Spinnalot është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2021 . Spinnalot ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Shfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Si të luani Mobile Texas Hold'em?

  Si të luani Mobile Texas Hold'em?

  Çdo lojë ka kompleksitetin e saj, por Texas Hold'em është i njohur në mbarë botën për thjeshtësinë dhe logjikën e tij. Pokeri është një online dhe lojë kazino celulare në të cilat lojtarët mbajnë letra të fshehura dhe, nga letrat e treguara, vendosen baste. Shuma totale e basteve bie mbi lojtarin që mban një kuvertë me letrat më të mira.

  Modaliteti Texas Hold'em synon që një lojtar të ketë kombinimin më të mirë të mundshëm në kuvertën e tij me pesë letra. Për ta klasifikuar, kartat klasifikohen nga më e larta, Ace, në më të ulëtën, 2.

  Për të filluar të luani, pozicioni i tregtarit duhet të vendoset nga lojtari i kartës më të lartë dhe të vazhdojë me bastet e detyrueshme të lojës së pokerit: blind i vogël dhe i madh blind. Lojtari në të majtë të blindit të madh do të duhet të fillojë të luajë. Në çdo raund, lojtarët duhet të palosin (të luajnë të gjitha letrat e tyre), të thërrasin (të përputhen me bastin), të ngrenë ose të kontrollojnë (të kalojnë radhën), në rast se nuk ka bast të mëparshëm.

  Pas katër raundeve, pesë letra do të zbulohen dhe lojtarët do të luajnë me shtatë, sepse ata kanë dy në dorë. Fundi i lojës përcaktohet nga momenti kur një bast i vendosur nuk mund të tejkalohet nga asnjë lojtar tjetër.

  Si të luani Mobile Texas Hold'em?
  Rregullat e Texas Hold'em

  Rregullat e Texas Hold'em

  Për të filluar të luani, pozicioni i tregtarit duhet të vendoset nga lojtari i kartës më të lartë dhe të vazhdojë me bastet e detyrueshme të lojës së pokerit: blind i vogël dhe i madh blind. Këto pozicione do të vendosen në të majtë të tregtarit, i cili dikur luante blindin e vogël dhe të madhin, do të fillojë të shpërndajë dy letra në dy raunde.

  Më pas, lojtarët do të fillojnë të bëjnë kthesat në drejtim të akrepave të orës dhe të vendosin nëse do të palosin, thërrasin, ngrenë, kontrollojnë ose kalojnë. Lojtarët do të duhet të rrisin gjithmonë bastin ekzistues të mëparshëm. Në raundin e parë do të merret parasysh basti i madh blind.

  Gjithashtu, në raundin e parë, tregtari do të zbulojë tre letra në një lëvizje të njohur si flop. Më pas do të zbulohet një e katërta, e cila do të jetë radha dhe në raundin tjetër do të shfaqet i pesti dhe i fundit: lumi.

  Objektivi i lojës do të jetë bast, për sa kohë që lojtari merr një shumë të lartë prej pesë letrash. Këto mund të jenë rezultat i kombinimit midis pesë që tregohen dhe dyve që secili lojtar ka individualisht.

  Në përgjithësi, loja përfundon kur një bast nuk mund të tejkalohet. Megjithatë, mund të jetë edhe përmes përballjes së kartave pas raundit të fundit të lumit.

  Rregullat e Texas Hold'em
  Strategjia e Texas Hold'em

  Strategjia e Texas Hold'em

  Texas Hold'em është një lojë për të menduar, planifikuar dhe ekzekutuar, me paqe mendore, por në të njëjtën kohë, me qëndrueshmëri dhe shkathtësi. Pokeri Texas Hold'em lëviz miliona dollarë në botë, sepse ka lojtarë të mëdhenj që kanë qenë në gjendje të zhvillojnë strategji të shkëlqyera të njohura globalisht.

  Është e vërtetë që kur ka para, bastet rezultojnë më të ndërlikuara, por lojtarët më të mirë janë ata që rrezikojnë të fitojnë. Për të planifikuar një strategji inteligjente në pokerin Texas Hold'em, lojtarët duhet së pari të dinë vlerën e letrave, veçanërisht përpara se të bëjnë flop.

  Pas humbjes, edhe nëse një lojtar ka letra shumë të fuqishme, letrat e zakonshme mund të ndryshojnë çdo lojë, kështu që mos mendoni se është gjithmonë më mirë të vini bast lart. Një strategji tjetër e mundshme mund të jetë grumbullimi i letrave me të njëjtën pamje, në mënyrë që të planifikoni një lojë në shkallë. Kjo mund të marrë shumë kthesa dhe jo gjithmonë do të jetë e përshtatshme.

  Nëse ndonjë lojtar ka letra të këqija, rekomandohet të prisni për flop dhe madje edhe riverin, për të parë nëse shansi i fundit mund ta kthejë lojën dhe të marrë fitoren. Texas Hold'em është një lojë për strategji, por të gjithë lojtarët kanë nevojë për durim.

  Strategjia e Texas Hold'em
  Luaj falas në Texas Hold'em

  Luaj falas në Texas Hold'em

  Është normale të mendosh se qëllimi i lojërave të kazinosë është të bastosh dhe të fitosh para. Por jo gjithmonë duhet të jetë kështu, veçanërisht nëse një lojtar nuk ka përvojë. Aktualisht, online dhe kazinotë celulare lejoni të luani pokerin më të mirë Texas Hold'em pa vënë asnjë bast.

  Edhe nëse disa njerëz kanë interesa që nuk lidhen me ato të basteve, të luash falas Texas Hold'em është një mundësi e shkëlqyer për t'u ndarë me miqtë. Shumë kazino celulare kanë opsione falas për shumë lojtarë. Texas Hold'em është një variant argëtues dhe emocionues që do të jetë me të gjithë lojtarët, edhe nëse ata nuk duan të vënë bast.

  Luaj falas në Texas Hold'em
  Texas Hold'em me para të vërteta

  Texas Hold'em me para të vërteta

  Bastet janë një opsion i mençur, por duhet të merren parasysh shumë faktorë. Askush nuk duhet të vendosë të vë bast paratë lehtë, pa pasur një buxhet të mëparshëm se çfarë efektesh mund të gjenerojë. Texas Hold'em është një lojë kazinoje e krijuar për baste, kështu që është mirë që gjithmonë luani me përgjegjësi.

  Për të planifikuar baste, është e rëndësishme që lojtari të krijojë një buxhet për humbjet. Përveç kësaj, rekomandohet të përcaktohet para se kur lojtari duhet të largohet.

  Texas Hold'em me para të vërteta
  Historia e Texas Hold'em

  Historia e Texas Hold'em

  Historia e pokerit Texas Hold'em lidhet drejtpërdrejt me atë të kazinove moderne. Megjithëse nuk ka asnjë informacion për origjinën e lojës, ajo filloi të luhej në fillim të shekullit të 20-të në qytetin Robstown, Teksas. Megjithatë, popullarizimi i lojës filloi në vitet 1960 në Las Vegas.

  Pokeri Texas Hold'em ishte karakteristik për shumë vite të kazinosë Golden Nugget, e vendosur në qendër të Las Vegas. Për shkak të rregullave të lojës, ky variant pokeri u popullarizua shumë shpejt. Që nga vitet 1980, loja filloi të bëhej e njohur jashtë Nevadës dhe, me ardhjen e internetit, ajo është bërë e përhapur në çdo smartphone.

  Historia e Texas Hold'em

  Të rejat e fundit

  Udhëzues për të gjitha variacionet e pokerit të kazinove në internet
  2021-06-21

  Udhëzues për të gjitha variacionet e pokerit të kazinove në internet

  Kur krijoni një llogari të kazinosë në internet, loja e parë për të luajtur ka shumë të ngjarë një automat. Kjo është pjesërisht sepse shumica e kazinove e paketojnë këtë lojë në shumicën e bonuseve të tyre të mirëseardhjes. Por thellë poshtë ujërave qëndron padyshim loja më fitimprurëse e kazinosë celulare - video poker.