Metodat e tërheqjes

Sa e rëndësishme është mënyra e depozitimit për lojën tuaj, aq është edhe mënyra e tërheqjes.

Këto janë zakonisht më pak se metodat e depozitimit, por është ende e rëndësishme të siguroheni që të jeni në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja në një mënyrë që ju përshtatet.

Prekni metodën tuaj të preferuar të tërheqjes për të parë se cilat kazino celularë e mbështesin atë.

Një transfertë bankare mund të përdoret në shumicën e vendeve të botës. Kërkon që dërguesi të përdorë llogarinë e tij për të dërguar para në një kazino në internet ose tregtarë të tjerë. Personi që dërgon ka nevojë për detaje bankare nga marrësi për të bërë një depozitë. I njëjti proces ndodh në mënyrë të kundërt për tërheqjet.

Trego më shumë...

Tërheqja e fitimeve të kazinosë me Bitcoin është mjaft e thjeshtë, e sigurt dhe e sigurt. Ai nuk përfshin të dhëna personale si numrat e llogarive bankare ose kartat e kreditit, pasi përdor një portofol Bitcoin. Përdorimi i portofolit për të kryer transaksione është më i shpejtë, sepse nuk përfshihet asnjë ndërmjetës. Shumica e tregtarëve, duke përfshirë kazinotë në internet, përdorin Bitcoin për të përshpejtuar pagesat.

Trego më shumë...

EcoPayz është një metodë pagese e përdorur nga kazinotë dhe tregtarët në internet në të gjithë globin. Është një kompani me bazë britanike që rivalizon emra të tjerë të mëdhenj si Neteller. Lojtarët mund të zgjedhin nga kuletat e ndryshme virtuale në faqe dhe mund të bëjnë një tërheqje nga një kazino në internet në kuletat e tyre.

Trego më shumë...

Interac, një rrjet ndërbankar kanadez, u themelua në vitin 1984 nga CEO, Mark O'Connell. Ai ofron një zgjidhje më të thjeshtë, por më të shpejtë pagese që i lejon përdoruesit të kalojnë kohën e tyre në gjëra të tjera thelbësore. Interac lidhet me institucionet financiare dhe tregtarët në internet, duke përfshirë markën e lojërave të kazinosë për të shkëmbyer transaksione financiare.

Trego më shumë...

Kushdo që ka përdorur ndonjëherë Mastercard e di se shërbimi i tyre është i thjeshtë dhe i arritshëm për shumicën e adhuruesve të kazinosë në internet. Lojtarët mund të luajnë në kazinotë e tyre të preferuara pa pasur para në dispozicion. Ata mund të përdorin kredinë për të bërë një depozitë dhe më pas ta paguajnë atë. Debiti është një tjetër opsion popullor.

Trego më shumë...

Neosurf është një alternativë e shkëlqyer për ata që kërkojnë privatësi dhe anonimitet ndërsa luajnë lojëra elektronike ose të dikujt kazino lojëra në një kazino online. Nuk është si një portofol elektronik ose një lloj karte konvencionale. Neosurf përdor gjithashtu një sistem kupon që paguhet përmes faqes. Megjithatë, mund të përdoret vetëm një herë.

Trego më shumë...

Neteller u themelua në Kanada në vitin 1999. Ky portofol elektronik është bërë i njohur në internet për shkak të lehtësisë dhe komoditetit të tij. Lojtarët e kazinosë në internet mund të dërgojnë fonde për portofolin elektronik të klientëve të tyre Neteller. Këto para mund të ruhen ose përdoren për të bërë depozita në llogari të tjera.

Trego më shumë...

PayPal është një nga mënyrat më të njohura për të bërë një pagesë dixhitale në internet. Ai vepron si një ndërmjetës midis metodave konvencionale të pagesës dhe kazinove online. Lojtarët thjesht lidhin llogarinë e tyre bankare ose kartën e kreditit për të bërë depozita ose tërheqje nga faqet e internetit të lojërave ose tregtarët e tjerë.

Trego më shumë...

Payeer

Si të ruani shëndetin e rreptë të lojërave të fatit dhe të luani me përgjegjësi
2021-06-25

Si të ruani shëndetin e rreptë të lojërave të fatit dhe të luani me përgjegjësi

Pyetni çdo lojtar me përvojë për përvojën e lojërave të fatit në ditët e tyre të lulëzimit, dhe kjo është një histori e hidhur dhe e ëmbël. Megjithëse bixhozi në një mjedis personal është argëtues, mund të jetë i shtrenjtë dhe i lodhshëm, duke pasur parasysh se kumarxhinjtë duhet të udhëtojnë në kazinonë më të afërt.

6 arsyet pse një kazino në internet ndalon pagesën
2021-06-13

6 arsyet pse një kazino në internet ndalon pagesën

A mund të mbajë një kazino në internet pagesën? Në mënyrë ideale, kjo pyetje do të kalojë në mendjen e çdo lojtari pasi të ketë fituar një shumë kolosale. Kjo për shkak se pothuajse çdo lojtar i kazinosë në internet di një ose dy histori rreth lojtarëve që u mohohen paratë e tyre pas një seance fituese.