Kazino Në Celular Neteller

Neteller u themelua në Kanada në vitin 1999. Ky portofol elektronik është bërë i njohur në internet për shkak të lehtësisë dhe komoditetit të tij. Lojtarët e kazinosë në internet mund të dërgojnë fonde për portofolin elektronik të klientëve të tyre Neteller. Këto para mund të ruhen ose përdoren për të bërë depozita në llogari të tjera.

Është gjithashtu e mundur të përdorni monedha të shumta dhe të regjistroheni brenda pak minutash. Neteller përdor enkriptimin më të fundit dhe veçoritë e tjera të sigurisë. Është gjithashtu e mundur të përdoret Neteller nga një celular. Lehtësia e përdorimit të kësaj kompanie është një arsye pse njerëzit e shijojnë platformën. Kjo është një nga metodat më të preferuara të tërheqjeve për kazinotë online.