Cadoola

Age Limit
Cadoola
Cadoola is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Kazino celulare Cadoola u lançua në vitin 2017. Është një degë e Araxio Development NV Është e licencuar nga Bordi i Kontrollit të Kumarit në Curacao nëpërmjet kompanisë së saj mëmë. Ai është shtëpia e qindra lojërave elektronike të videove, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera të specializuara nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Yggdrasil, Quickfire, Evolution Gaming, etj. Le të shqyrtojmë disa nga veçoritë prapa temës blu të kazinosë Cadoola.

Games

Kazino celulare Cadoola ofron një gamë të gjerë lojërash elektronike, blackjack, ruletë, craps, baccarat, Casino Hold'Em dhe lojëra të tjera të drejtpërdrejta të kazinosë. Titujt e njohur përfshijnë Spinning Beers, Gonzo's Quest Megaways, Sweet Bonanza, Blackjack Neo, French Roulette, American Poker Gold, etj. Crazy Time, Lightning Roulette, Monopoly Live, Dragon Tiger dhe tituj të tjerë janë të disponueshëm për entuziastët e kazinosë live.

Withdrawals

Pasi të keni fonde në llogarinë tuaj të Cadoola Casino, mund të bëni një tërheqje përmes metodës tuaj të preferuar të tërheqjes. Disa opsione të njohura për monedhën tradicionale përfshijnë Instant Bank, Visa, Master Card, Skrill, Neteller dhe Payeer. Për entuziastët e kriptomonedhave, ju mund të tërheqni fondet tuaja nëpërmjet BTC, LTC, ETH ose XRP.

Monedhat

Ashtu si gjuhët, lojtarët nga zona të ndryshme preferojnë të përdorin monedha të huaja. Për qëllime komoditeti, kazino celulare Cadoola mbështet dollarë amerikanë, dollar kanadez, dollar të Zelandës së Re, euro, jen japonez, rubla ruse, zloty polake, korona norvegjeze, rupi indiane dhe forintë hungareze. Rekomandohet të zgjidhni një monedhë që përputhet me opsionin tuaj të preferuar të pagesës.

Bonuses

Një bonus mirëseardhjeje deri në $800 dhe 250 rrotullime falas është caktuar për anëtarët e rinj të kazinosë celulare Cadoola. Kjo paketë shpërndahet në 4 depozitat e para pas regjistrimit. Bonuset e tjera të kazinosë përfshijnë Bonusin e Rifreskimit Javor, Bonusin e Rifreskimit të Fundjavës, CashBack javore 15% dhe CashBack Kazino Live 10%. Rekomandohet që të rishikoni kërkesat e basteve për çdo bonus në T&C.

Languages

Meqenëse kazino celulare Cadoola synon lojtarë nga e gjithë bota, uebfaqja e saj mbështet gjuhë të ndryshme. Ajo ka integruar gjuhët më të njohura midis lojtarëve të saj. Gjuhët e mbështetura përfshijnë anglisht, frëngjisht, rusisht, gjermanisht, polonisht, portugalisht, rumanisht, hungarisht dhe norvegjisht.

Software

Lobi i gjerë i lojërave në kazino celulare Cadoola mbështetet nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri. Ju do të gjeni tituj lojërash nga Pragmatic Play, Microgaming, Yggdrasil, Evolution Gaming, NetEnt, Rival, ndër të tjera. Ju mund të përdorni listën e ofruesve të softuerit për të renditur lojërat në kazino celulare Cadoola.

Support

Kazino celulare Cadoola ofron mbështetje klienti 24 orë, 7 ditë në javë për anëtarët e saj përmes një lehtësie LiveChat. Kjo veçori është e disponueshme në gjuhë të ndryshme. Përndryshe, anëtarët mund të përdorin email ose mbështetje telefonike. Disa nga pyetjet e zakonshme janë përshkruar në seksionin Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ).

Deposits

Ashtu si kazinotë e tjera të njohura, kazino celulare Cadoola pranon kriptovaluta dhe monedha tradicionale. Ju mund të financoni llogarinë tuaj nëpërmjet Visa, Mastercard, EcoPayz, Zimpler, Skrill, Bitcoin, Bitcoin, Litecoin, etj. Lojtarët janë të lirë të zgjedhin opsionin e tyre të preferuar të pagesës pasi të gjitha transaksionet janë të siguruara përmes enkriptimit SSL.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
BaccaratBlackjackCrapsKazino HoldemRuletëSic Bo
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (47)
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
Bancontact/Mister Cash
Beeline
Bitcoin
Boleto
Carte Bleue
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Klarna
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Moneta.ru
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PaySec
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Ripple
Sepa
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Rusia
SoftwareSoftware (24)