Dafabet

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

About

E themeluar në vitin 2004, Dafabet është bërë një markë e besuar e kazinove në internet. Përveçse ka rrënjët e saj në Azi, ajo gëzon një popullaritet të jashtëzakonshëm kudo e gjerë. Kazinoja ofron një përhapje të lojërave të tavolinës së kazinosë, një lob lojërash live, por mund të gjendet i munguar kur bëhet fjalë për variantet e lojërave slot - me lojëra elektronike nga një ofrues i vetëm.

Games

Llojet e lojërave të kazinosë të ofruara nga Dafabet përfshijnë lojëra elektronike, lojëra live, lojëra me letra, lojëra tavoline, video poker, lojëra arcade. Basti Dafabet ofron gjithashtu një seksion të plotë të librave sportiv. Kjo është një nga ato kazino që duket se favorizon disa lojtarë dhe jo të tjerë, veçanërisht kur shikon varietetet e sloteve të ofruara këtu.

Withdrawals

Ndryshe nga opsionet e depozitave, metodat e tërheqjes janë më të pakta. Metodat zyrtare të tërheqjes së Dafabet përfshijnë Visa, Skrill, Neteller, Webmoney dhe Paysafecard. Këto janë opsionet standarde të tërheqjes, por ka disa metoda të tjera të disponueshme në juridiksione të tjera dhe mungojnë në të tjera. Metodat e pranuara të tërheqjes dhe ku ato aplikohen përdoren janë të kristalta në faqen zyrtare të Dafabet.

Languages

Me rrënjët e tij në Filipine, Dafabet mbështet shumë gjuhë aziatike. Disa nga gjuhët e mbështetura këtu përfshijnë anglisht, kinezisht, koreanisht, vietnamez, tajlandez dhe indonezisht. Duke parë gjuhët e përdorura këtu, është e qartë se ky bastvënës duket më i përqendruar në tregun aziatik dhe lojtarët lindorë mund të jenë të pakëndshëm në një masë më të madhe këtu.

Live Casino

Ndërsa Dafabet vazhdon të avancojë axhendën e saj globale për t'u bërë një faqe ndërkombëtare e lojërave të fatit, kazino ofron një version për luajtje të menjëhershme dhe një platformë të shkarkueshme për lojëra kompjuterike. Lojtarët gjithashtu mund të vendosin bastet e tyre duke përdorur shfletuesin e smartfonëve të tyre ose duke shkarkuar një aplikacion celular Dafabet për përdoruesit e Android dhe iOS.

Promotions & Offers

Dafabet është bujar me ofertat e tij, veçanërisht ato në librat e sportit. Përveç bonusit të mirëseardhjes dhe "Refer-a-mik", shumica e bonuseve të tij synojnë lloje specifike bastesh, të cilat çdo lojtar aktiv do t'i pëlqente. Lojtarët e rinj përfitojnë nga fushatat promocionale si bonusi i depozitimit të parë të të rinjve. Fushatat promovuese të ofruara këtu priren të jenë unike për lojën që luan.

Software

Dafabet ka zgjedhur t'i përmbahet vetëm një softueri – Playtech. Përdorimi i një zhvilluesi dhe jo i një çifti nuk është në asnjë mënyrë kufizuese duke pasur parasysh që Playtech ofron disa qindra lojëra për të luajtur. Siç pritej, Playtech ofron një shumëllojshmëri masive të lojërave në internet dhe celularë, të cilat janë të gjitha të fuqishme në natyrë dhe shfaqin grafikë dhe lojëra të shkëlqyera.

Support

Dafabet është gjithmonë i prirur të përmirësojë përvojën e vlefshme të lojtarëve të tij në lojërat e fatit duke zgjidhur sa më shpejt të jetë e mundur çdo problem që ata mund të kenë. Opsionet e tyre të bisedës live, telefonit dhe emailit 24/7 do të thotë që lojtarët mund të adresojnë gjithmonë shqetësimet e tyre në çdo kohë. Me mediat sociale, dikush gjithashtu mund të kontaktojë tavolinën e tyre të ndihmës përmes dorezës së tyre në Twitter.

Deposits

Çdo lojtar me sytë e tij të vendosur në fitimin e parave të vërteta duhet të jetë i interesuar fillimisht për opsionet e depozitave të ofruara nga një kazino. Në Dafabet, lojtarët mund të ngarkojnë llogaritë e tyre duke përdorur transferta bankare, karta debiti dhe krediti ose kuleta elektronike. Vlen të përmendet se kufijtë e transaksionit dhe koha e përpunimit varen nga mënyra e përdorur e pagesës.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Cagayan Economic Zone Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit CardsDebit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
Maestro
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm