Drück Glück

Age Limit
Drück Glück
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Drüeck Glüeck Casino fillimisht arriti në industrinë e lojërave në internet në 2015. Në pronësi dhe operim nga SkillOnNet Ltd, ofertat e saj të larmishme apelojnë si për lojtarët e rastësishëm ashtu edhe për lojtarët me përvojë. Dizajni i faqes përmban forma të vogla gjeometrike dhe disa karaktere aliene, të cilat i shtojnë më shumë hijeshi përvojës së lojës.

Games

Kjo kazino u ofron lojtarëve një bibliotekë prej 600+ lojërash. Drüeck Glüeck Casino është i njohur për lojëra elektronike, dhe këtë e dëshmon fakti se më shumë se 80% e lojërave në bibliotekën e tyre janë lojëra elektronike. Përveç lojërave të bazuara në RNG, ka disa opsione të tregtarëve të drejtpërdrejtë për lojtarët që kërkojnë një përvojë të vërtetë kazinoje.

Withdrawals

Kazino Drüeck Glüeck ofron opsionet e mëposhtme të tërheqjes: MasterCard, Visa, Skrill, Neteller, Paysafecard, PayPal, Sofort dhe transferta bankare. Tërheqjet shpesh përpunohen brenda 24 orëve, por kjo mund të zgjasë deri në tre ditë në varësi të statusit të verifikimit të lojtarit. Mënyra e tërheqjes duhet të jetë e ngjashme me atë të përdorur për depozitën, përveç nëse përcaktohet ndryshe.

Languages

Drüeck Glüeck Casino është në dispozicion në disa gjuhë, disa prej të cilave përfshijnë gjermanisht, anglisht dhe frëngjisht. Fakti që kjo kazino ofron një faqe interneti shumë-gjuhëshe dëshmon se ajo dëshiron të hapë dyert e saj për lojtarët nga pjesë të tjera të botës. Ekipi i tyre mbështetës mund t'u përgjigjet lojtarëve në cilëndo nga gjuhët e preferuara.

Live Casino

Lojtarët që kërkojnë ndihmë pajisen me një seksion FAQ, i cili adreson shqetësimet e zakonshme. Për ndihmë shtesë, Drüeck Glüeck Casino ofron tre opsione të tjera. Lojtarët mund të përdorin opsionet e bisedës live në faqen e internetit të kazinosë, të bëjnë një telefonatë ose t'i dërgojnë një email ekipit mbështetës. Përfaqësuesit e kujdesit ndaj klientit janë gjithmonë në shërbim të lojtarëve 24/7.

Promotions & Offers

Kazino Drüeck Glüeck ka fituar reputacionin e të qenit bujar. Lojtarët e rinj janë të dhuruar me një bonus 150% të përputhjes, deri në 100 euro dhe 100 rrotullime shtesë falas. Lojtarët ekzistues gëzojnë stimuj të shumtë të lojës, të tilla si zgjedhje ditore, paketa rrotullimi me zbritje, shpërblime mujore dhe shpërblime të tjera të personalizuara nga Klubi i tyre VIP.

Software

Drüeck Glüeck Casino punon me disa nga zhvilluesit më të mirë të lojërave të kazinosë sot, NetEnt dhe Microgaming. Këta dy gjigantë softuerësh kanë numrin më të madh të lojërave të kombinuara. Zhvillues të tjerë të softuerit të lojërave që kanë kontribuar në këtë faqe interneti përfshijnë Amaya, Williams Interactive dhe Merkur me King Kong Wild, Raging Rhino dhe Land Rhino respektivisht.

Support

Ashtu si shumica e kazinove në internet, Drüeck Glüeck fokusohet në dhënien e lojtarëve një përvojë të jashtëzakonshme lojrash. Platforma e luajtjes së menjëhershme u ofron lojtarëve një shans për të shijuar lojërat e tyre të preferuara në shfletuesin e tyre desktop ose smartphone pa shkarkuar asnjë softuer. Drüeck Glüeck ofron gjithashtu një aplikacion celular të shkarkueshëm për telefonat inteligjentë iOS dhe Android.

Deposits

Kjo kazino pranon opsione të ndryshme pagese, të destinuara për të tërhequr lojtarë nga pjesë të ndryshme të botës. Ashtu si me shumicën e kazinove në internet, opsionet e depozitave të lejuara këtu përfshijnë kartat e kreditit dhe kuletat elektronike si Skrill dhe Paysafecard ndër të tjera. Shuma minimale e depozitës në kazino është 20 euro, megjithëse kjo varet nga mënyra e zgjedhur e pagesës.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (19)
Angleze
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (5)
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
Ministry of Interior of the State of Schleswig-Holstein
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (32)
Abaqoos
Bank Wire Transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Lottomaticard
Maestro
MasterCard
Moneta
Multibanco
Neteller
Nordea
POLi
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Teleingreso
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
ewire
iDEAL
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Danimarka
Gjermania
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (11)