Kazinotë celulare kryesore 10 Trustly 2024

Trustly është një metodë pagese me bazë suedeze e krijuar në vitin 2008. Ajo i lejon klientët të depozitojnë para nga një llogari bankare në një kazino online të zgjedhur. Lojtarët nuk kanë nevojë të përdorin sasi të mëdha informacioni personal apo edhe të regjistrohen.

Gjithashtu, Trustly nuk do të ruajë kartën e lojtarëve dhe informacionin bankar. Kompania gjithashtu ka kontakte me mijëra banka dhe tregtarë. Miliona klientë përdorin shërbimet e tyre në të gjithë botën.

Kazinotë celulare kryesore 10 Trustly 2024
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi