Frumzi

Age Limit
Frumzi
Frumzi is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Curacao

Frumzi

Frumzi Casino është e re në biznesin konkurrues të lojërave në internet. Kjo kazino ka tashmë mbi 4000 nga lojërat më të mira të kazinosë në internet, duke i lejuar lojtarët të zhyten në botën e aksionit emocionues të kazinosë.

Frumzi Casino gjithashtu ka një qasje pa regjistrim për lojërat, kështu që ju mund të filloni me vetëm disa klikime pa pasur nevojë të kaloni nëpër ndonjë procedurë të lodhshme regjistrimi. Me shpërqendrime minimale, kazinoja në internet është shkurtuar për t'u fokusuar plotësisht në përmbajtjen e mahnitshme të lojës. Ky qendër lojrash është një kënaqësi për t'u përdorur në të gjitha platformat për shkak të dizajnit të pastër dhe përdorshmërisë së klasit të parë.

Pse të luani në Frumzi Mobile Casino?

Frumzi është miqësor me celularin dhe fokusohet në ofrimin e një ambienti të këndshëm, megjithatë ata nuk janë angazhuar ende për zhvillimin e një aplikacioni celular. Natyrisht, kjo është për shkak të bibliotekës së tyre të gjerë të lojërave dhe përdorimit të teknologjisë HTML 5. Pavarësisht, platforma e ndërtuar celulare ofron shkathtësinë që kërkojnë kumarxhinjtë celularë për një përvojë shumë të angazhuar të lojërave celulare. Ky është motori që përdor Frumzi për të ofruar një platformë që funksionon si në pajisje desktop ashtu edhe në celular.

Si rezultat, faqja celulare i lejon përdoruesit të kryejnë operacionet bazë të llogarisë. Përvoja është identike nëse jeni duke bërë një transaksion financiar, duke luajtur lojëra ose duke kontaktuar mbështetjen live. Sigurisht, shënimi i rishikimit tonë të Frumzi do të sigurojë që ju të jeni të parët që e dini sa herë që disponohet një aplikacion celular.

About

Autoriteti i Lojërave të Maltës licencon dhe rregullon Frumzi Casino, i cili është në pronësi dhe operuar nga Romix Limited. Kazinotë duhet të plotësojnë kushte të rrepta për t'u marrë në konsideratë për një licencë nga ky organ drejtues, i cili konsiderohet gjerësisht si një nga më të besueshmet dhe më të besueshmet në industrinë e lojrave. 

Kazino Frumzi hapi për herë të parë dyert e tij në vitin 2020, me synimin për ta veçuar veten nga konkurrenca përmes teknologjisë moderne dhe kreativitetit. Në ditët e sotme, është normale të presësh që të mund të luash lojëra kazino në pajisje celulare. Lojërat e lëvizshme janë po aq të njohura sa, nëse jo më shumë se lojërat tradicionale të PC-ve, dhe çdo operator që nuk kujdeset për lojtarët celularë po humbet. Si rezultat, Frumzi ofron një kazino celulare të mahnitshme dhe të përgjegjshme.

Games

Shumica e lojërave të disponueshme në PC ose laptop janë gjithashtu të disponueshme në edicionin celular të kazinosë Frumzi. Po shikoni në një kazino celulare plotësisht funksionale, praktike dhe të përgjegjshme që nuk ka vonesa, defekte dhe vështirësi të tjera. Do të vini re se është bërë shumë përpjekje për të ngritur dyqanin sapo të ngarkoni kazinonë në smartfonin tuaj.

Kazinoja ka gjithsej 4000 lojëra, ku të paktën 3000 prej tyre mund të luhen me telefonat inteligjentë Android dhe iOS. Megjithatë, ato janë të disponueshme vetëm për banorët gjermanë dhe finlandezë. Menduam se do të interesoheshit të shihnit listën tonë të kazinove më të mira celulare të disponueshme për lojtarët nga një sërë vendesh.

Bonuses

Edhe pse Frumzi tani nuk ofron një bonus mirëseardhjeje, ne presim që një të tillë të jetë në dispozicion në të ardhmen. Nëse një bonus i mirëseardhjes nga Frumzi është një marrëveshje për ju, bastja juaj më e mirë është të prisni zhvillimet. Një alternativë tjetër është të shënoni Rishikimin tonë të Kazinosë Frumzi, pasi ne do ta përditësojmë atë kur informacioni i ri të jetë i disponueshëm.

Payments

Në Frumzi Casino, ekziston vetëm një monedhë dhe një mënyrë pagese në dispozicion. Vetëm Euro dhe Trustly pranohen si mënyra pagese. Kjo nuk do të thotë që kjo është një kazino me para reale pa detaje karte. Do t'ju duhet një llogari bankare finlandeze ose gjermane përpara se të mund të depozitoni ose tërhiqni para nga kazino.

Si depozitat ashtu edhe tërheqjet kanë një shumë minimale të depozitës dhe tërheqjes prej 20 €. Afatet kohore të përpunimit të tërheqjes mund të variojnë nga çasti në disa ditë pune, në varësi të një sërë rrethanash. Nga ana tjetër, depozitat janë gjithmonë të menjëhershme. Kufiri javor i tërheqjes është 7,000 €, me një kufi mujor të tërheqjes prej 25,000 €.

Monedhat

Meqenëse Frumzi tregtohet në vendet evropiane, monedha e pranuar në kazino është euro.

Languages

Fatkeqësisht për lojtarët që preferojnë të luajnë në gjuhën e tyre lokale, kjo kazino celulare mbështet vetëm anglisht dhe finlandisht. Shpresojmë të shohim në të ardhmen përmbajtje në më shumë gjuhë për përdoruesit e tyre.

Software

Lobi i Kazinosë Frumzi përmban lojëra nga disa prej furnizuesve më të menduar të lojërave të lojërave. Këtu do të gjeni lojëra nga: 

  • Evolucioni
  • Microgaming
  • Playtech
  • Yggdrasil
  • Quickspin, ndër të tjera

Për momentin, kazino është shtëpia e rreth 19 vrapuesve më të mirë. Për më tepër, zhvilluesit vazhdojnë të shtojnë në bazën e të dhënave tashmë të madhe dhe me cilësi të lartë të lojërave, duke u dhënë lojtarëve diçka për të parashikuar kur të kthehen.

Support

Për të kontaktuar mbështetjen e klientit, lojtarët mund të përdorin një nga tre kanalet e komunikimit. Email-i, telefoni dhe biseda e drejtpërdrejtë janë të gjitha të disponueshme për kumarxhinjtë, megjithëse biseda e drejtpërdrejtë është kanali i vetëm i hapur 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Ka dy numra telefoni të ndryshëm, njëri për lojtarët finlandezë dhe tjetri për lojtarët ndërkombëtarë. E hëna deri të premten, nga ora 10:00 deri në orën 20:00, ekipi i kazinosë merr telefonata. Koha mesatare e përgjigjes me email është 45 minuta.

Total score6.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Finlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
BaccaratBlackjackCaribbean StudKazino HoldemPoker me tre letraRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (2)
Finlanda
Gjermania
SoftwareSoftware (16)