Golden Crown Casino Kazino Në Celular Rishikoni

Golden Crown CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusDeri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Golden Crown Casino is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Lojtarët e rinj janë futur me një bonus tërheqës 100% deri në 1000 dollarë në depozitën e tyre të parë. Njëqind rrotullime falas e plotësojnë më tej këtë nxitje. Lojtarët gjithashtu mund të zgjedhin 100 mBTC në vend të bonusit në para. Të gjithë lojtarët marrin rrotullime falas çdo të mërkurë. Çdo fundjavë, lojtarët marrin një 50% Bonusi i ringarkimit deri në 1000 dollarë.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Si një kazino e re, biblioteka e lojërave nuk është aq e plotë. Megjithatë, lojtarët ende mund të gjejnë lojëra emocionuese në këtë faqe. Lojërat drejtohen nga zhvilluesit e lojërave si Amatike, Bgaming, Relax, dhe Nucleus. Lojtarët do të ndeshen me variante pokeri si Oasis Poker, Caribbean Poker, Triple Edge, Ride 'M, Trey, Texas Hold'em dhe Casino Hold'em. Përtej pokerit, lojërat e tjera me letra që ofrohen janë Lucky Blackjack, 21 Blackjack, Sonya Blackjack, Blackjack Surrender, Red Dog, Pontoon, Three Card Rummy dhe Top Card Trumps. Lojtarët mund të gjejnë gjithashtu variante rulete si Ruleta Franceze, Ruleta Lucky, Ruleta e Kupës së Artë, Ruleta Amerikane dhe Ruleta Evropiane. Disa tituj të njohur të lojërave elektronike të ofruara përfshijnë Book of Aztec, Wolf Gold dhe Bison Trail.

+5
+3
Mbyll

Software

Golden Crown Casino bashkëpunon me disa nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industrinë e iGaming për t'ju sjellë përvojën më të mirë të lojërave. Çdo furnizues i përmbajtjes sjell një stil dhe ekspertizë unike, duke siguruar që lojtarët të kenë një seancë lojrash të paharrueshme. Disa furnizues softuerësh në Golden Crown Casino përfshijnë .

Payments

Payments

Golden Crown Casino u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 5 , duke përfshirë Neteller, AstroPay, Neosurf, Jeton, Skrill . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Deposits

Golden Crown mbështet një numër të kufizuar opsionesh bankare. Lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre në Golden Crown përmes Visa, MasterCard, Interac Online, Interac e-Transfer, ecoPayz, dhe CoinsPaid. Pagesat nëpërmjet opsioneve të përmendura janë të menjëhershme dhe nuk tërheqin një tarifë shërbimi. Depozita minimale e lejuar është 20 dollarë, ndërsa maksimumi është 7500 dollarë.

NetellerNeteller
+3
+1
Mbyll

Withdrawals

Pagesat në Golden Crown lehtësohen përmes Visa, Transfertë Bankare, CoinsPaid, Interac e-transfer dhe ecoPayz. Shumat minimale dhe maksimale të pagesës ndryshojnë në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës. Kohët e përpunimit gjithashtu ndryshojnë në varësi të opsionit që zgjedh një lojtar. Paratë përmes transfertës bankare, ecoPayz, Visa dhe Interac marrin një deri në tre ditë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

BitcoinBitcoin
+6
+4
Mbyll

Languages

Kazinotë kryesore mbështesin shumë gjuhë. Sidoqoftë, anglishtja është e vetmja gjuhë e disponueshme në Golden Crown. Anglishtja kryesore është anglishtja e Mbretërisë së Bashkuar, ndërsa alternativa është ajo e Australisë. Gjuhët e kufizuara që ofrohen nënkuptojnë se shumë lojtarë jo-anglisht nuk do të gëzojnë shërbimet në këtë sajt. Nëse Kurora e Artë nuk përfshin më shumë gjuhë, ajo do të luftojë për të tërhequr lojtarët ndërkombëtarë të lojërave.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Golden Crown Casino rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Golden Crown Casino , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Golden Crown Casino e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Golden Crown Casino përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Golden Crown Casino është një kazino relativisht e freskët që hapi dyert e saj në 2019. Ajo është në pronësi dhe drejtuar nga kompania e saj mëmë Hollycorn NV sipas rregullores nga Bordi i Kontrollit të Lojërave të Curacao. Gjatë periudhës së saj të shkurtër, ajo ka nxitur përdorimin e kriptove në lojëra. Faqja e saj e internetit është elegante, e thjeshtë dhe përmban një sfond të gjelbër të errët.

Golden Crown Casino

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Golden Crown Casino është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Lojtarët mund të marrin ndihmën e nevojshme duke plotësuar formularin e kontaktit të vendosur në Golden Crown's Casino. Përndryshe, lojtarët mund t'i dërgojnë email ekuipazhit mbështetës duke përdorur adresën support@goldencrowncasino.com. Informacioni i përgjithshëm, hapja e llogarisë, problemet me fjalëkalimet, kushtet e bonusit mund të gjenden në seksionin e tij FAQ. Mbështetja në këtë faqe kazinoje nuk ofrohet përmes telefonit.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Golden Crown Casino , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Golden Crown Casino dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Golden Crown Casino . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Golden Crown Casino . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Golden Crown Casino i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

Mobile

Mobile

Ndërfaqja dhe dizajni i faqes mbeten të njëjta në celular. Përveç shfletuesve celularë, Golden Crown është gjithashtu i disponueshëm përmes një aplikacioni. Ky aplikacion mund të shkarkohet nga faqja zyrtare e Golden Crown. Ai funksionon pa probleme si për platformat iOS ashtu edhe për Android. Përvoja e aplikacionit është e ngjashme me përvojën e shfletuesit.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi