GratoWin

Age Limit
GratoWin
GratoWin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

GratoWin është një kazino celulare që u shfaq në vitin 2019. Faqja e kazinosë në internet u themelua nga një ekip novatorësh që bënë përpjekje dhe bashkuan mendimet e tyre, duke rezultuar në një platformë inovative të përshtatshme për lojtarët ndërkombëtarë. 

Kazinoja celulare GratoWin mban standarde të larta që fillojnë me një koleksion të jashtëzakonshëm lojërash letrash, lojëra elektronike të shkëlqyera dhe turne me letra gërvishtëse me çmime të menjëhershme. 

Të gjitha lojërat janë të disponueshme në celular, ku lojtarët mund të kërkojnë bonuse shumë fitimprurëse. Një përmbledhje e thelluar e veçorive unike në këtë kazino përbën seksionet e mëposhtme në këtë faqe.

Pse të luani kazino celular GratoWin

GratoWin është i popullarizuar në tregjet e njohura të lojërave për shkak të koleksionit të tij të lojërave gjithëpërfshirëse që përmban lojëra të vlerësuara në holl. Për më tepër, kazino mirëpret lojtarë të rinj me bonuse masive të dhëna pas regjistrimit dhe shton më shumë shpërblime kur ringarkoni llogarinë tuaj. 

Hyrja në programin VIP ju jep më shumë shanse për të kërkuar bonuse ekskluzive që përmirësohen ndërsa merrni përmirësime në programin VIP me shumë nivele. Ne e miratojmë këtë kazino për lojtarët që shijojnë lojërat në distancë sepse ne u mahnitëm pasi rishikuam vëmendjen e mbështetjes së klientit dhe pajtueshmërinë me celularin. 

Së fundmi, na pëlqeu qasja e sigurisë e kazinosë që përdor kriptimin 128-bit për të siguruar të dhënat e anëtarëve duke parandaluar rrjedhjet tek subjektet e jashtme. 

Aplikacioni i Kazinosë GratoWin

Lojërat celulare në GratoWin Casino ndodhin në versionin e luajtjes së menjëhershme të faqes në internet. Anëtarët nuk kërkojnë asnjë aplikacion për të luajtur në holl në pajisjet Android ose iOS, duke reduktuar burimet e përpunimit të nevojshme për të luajtur lojëra celulare. 

Si rezultat, ju mund të luani lojëra duke përdorur smartfonë të nivelit fillestar, pajisje të rangut të mesëm dhe telefona inteligjentë të nivelit të lartë. Gjithçka që ju nevojitet është të hapni lidhjen në faqen e uljes së GratoWin për të aksesuar lojërat në holl, për të kërkuar bonuse ose për të filluar transaksionet e depozitave dhe tërheqjeve.

Games

Kazinoja celulare GratoWin ka një holl që përmban opsione të garantuara për të kënaqur ëndrrën e çdo lojtari. Mbi 100 lojëra unike mbushin faqen e lojërave dhe klasifikohen në kategori të ndryshme për navigim të lehtë. 

Gjeni ribërje të filmave të njohur dhe kulturave të lashta në lojërat me shumë tema të sugjeruara në secilin nga seksionet e mëposhtme:

Slots

Vendet e lojërave elektronike në GratoWin Casino janë krijuar duke pasur parasysh lojtarët celularë. Temat e bukura që përmbajnë personazhe të animuar dhe bonuse në lojë janë tuajat nëse mund të vazhdoni me ritmin e shpejtë. 

Zgjidhni mes lojërave të lehta me 3 rrotulla ose ngrihuni në sfidën në lojëra elektronike me 5 dhe 7 rrotulla. Rekomandimet kryesore në këtë seksion përfshijnë:

 • Trashëgimia Mistike
 • Leprechaun i egër
 • Kopshti Zen
 • Çmimet Fluffy
 • Ari i Egjiptit

Blackjack

Kazino GratoWin ka një partneritet me Evolution, një zhvillues më i vlerësuar i lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në mbarë botën. 

Së bashku, ata ofrojnë tituj blackjack të krijuar në mënyrë kreative në holl, ku titujt e mirë-projektuar blackjack u japin lojtarëve një përvojë unike. Lojërat e njohura në këtë kategori përfshijnë:

 • Partia Blackjack
 • Fuqia Blackjack
 • Tabela A e Blackjack live
 • Tabela Gjë e Blackjack live
 • Blackjack i pafund

Lojëra me gërvishtje

Kazino celulare GratoWin ofron lojëra të zgjedhura me letra gërvishtëse. Lojtari duhet të zgjedhë disa letra dhe t'i gërvisht për të zbuluar informacionin e tij. 

Kjo përcakton nëse një lojtar ka fituar apo jo. Ka disa opsione për të zgjedhur në hollin e kazinosë celulare GratoWin. Disa zgjedhje të njohura përfshijnë:

 • Ari Aztec
 • Mbreti i gërvishtjeve
 • Mjeshtrat Totem
 • Rezidenca e kungujve
 • Rrota e fatit

Lojëra Jackpot

Lojërat GratoWin për celular shkojnë përtej lojërave klasike të përshkruara më sipër. Lojërat speciale në holl tërheqin lojtarë nga të gjitha sferat e jetës në holl. 

Çmimet masive janë tuajat për të marrë nëse keni guximin të merrni pjesë në një nga shumë jackpot-et progresive të listuara në hollin e GratoWin. Ne sugjerojmë lojtarët e rinj të provojnë fatin e tyre në titujt e kartave gërvishtëse dhe jackpotet si:

 • Rrota e fatit
 • Z. dhe zonja Scratch
 • Slot Fruta Star
 • Kitty Fiton
 • Mermaids Wilds.

Bonuses

Shumë bonuse dhe kuponë vijnë në rrugën tuaj pasi t'i bashkoheni kazinosë celulare GratoWin. Pronarët janë mjaft bujarë për të nxjerrë një kupon lojë falas që nuk kërkon depozitë për të filluar lojtarët e rinj. 

Pas kësaj, anëtarët ftohen të financojnë llogaritë e tyre për të marrë akses në më shumë bonuse siç renditen më poshtë:

 • 7 € kupon falas pas regjistrimit 
 • 100% bonus i depozitës së parë
 • 20% bonus kthimi i parave të hënën 
 • Bonus Argëtimi i së Premtes deri në 50 €

Payments

Bankimi në kazinonë GratoWin bëhet përmes metodave bankare konvencionale dhe kuletave elektronike. E njëjta metodë që lojtarët përdorin për të bërë depozita rekomandohet edhe për tërheqje. 

Tërheqjet mund të kërkojnë kohë, në varësi të metodës së preferuar. Disa mënyra të disponueshme pagese përfshijnë: 

 • VIZA 
 • Mastercard
 • Kartë Maestro
 • Cashlib
 • Neosurf

Languages

Kazinoja celulare GratoWin mbështet shumë gjuhë që janë të njohura në mesin e lojtarëve të saj. Kalimi në gjuhën tuaj të preferuar kërkon që ju të klikoni në menunë rënëse në anën e djathtë të faqes së uljes për të shfaqur gjuhët e mbështetura. Ato përfshijnë: 

 • anglisht
 • frëngjisht
 • Spanjisht
 • italisht

Monedhat

GratoWin lehtëson pagesat nga të gjitha vendet ku kazino pranon anëtarë. Monedhat kryesore janë të vlefshme në seksionin e arkës duke përdorur të gjitha metodat e depozitimit. Ju mund të paguani dhe tërhiqni duke përdorur monedhat e listuara më poshtë:

 • EUR
 • GBP
 • USD
 • CAD
 • AUD

Promotions & Offers

GratoWin është i popullarizuar në tregjet e njohura të lojërave për shkak të koleksionit të tij të lojërave gjithëpërfshirëse që përmban lojëra të vlerësuara në holl. Për më tepër, kazino mirëpret lojtarë të rinj me bonuse masive të dhëna pas regjistrimit dhe shton më shumë shpërblime kur ringarkoni llogarinë tuaj. 

Hyrja në programin VIP ju jep më shumë shanse për të kërkuar bonuse ekskluzive që përmirësohen ndërsa merrni përmirësime në programin VIP me shumë nivele. Ne e miratojmë këtë kazino për lojtarët që kënaqen me lojërat në distancë sepse ne u mahnitëm pasi rishikuam vëmendjen e mbështetjes së klientit dhe pajtueshmërinë me celularin. Së fundmi, na pëlqeu qasja e sigurisë e kazinosë që përdor kriptimin 128-bit për të siguruar të dhënat e anëtarëve duke parandaluar rrjedhjet tek subjektet e jashtme.

Software

Lojërat e lëvizshme në GratoWin janë bërë të mundura falë lëvizjes së mençur të kazinosë për të punuar me zhvilluesit moderne të lojërave. Megjithatë, lundrimi në hollin është i ndërlikuar sepse pronarët nuk arritën të përfshinin filtrat e lojërave që renditin titujt nga një ofrues i caktuar. Kur luani lojëra në kazino, do të gjeni lojëra të bëra nga kompanitë e mëposhtme: 

 • Evolution Gaming
 • Anakatech
 • NetoPlay

Pse e vlerësojmë GratoWin Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë?

GratoWin është një nga kazinotë e reja që ua rekomandojmë lexuesve. Pas hyrjes në treg në 2019, pronarët me siguri e dinë se si të mbështjellin lojtarët me një kupon fitimprurës pa depozite përpara se të bëjnë ndonjë depozitë. Për më tepër, ju mund të kërkoni një bonus masiv 100% që dyfishon depozitën tuaj fillestare dhe më shumë oferta kur të bashkoheni në programin VIP. 

Një dobësi e vogël janë disa lojëra të listuara në holl, por kjo duhet të ndryshojë pasi kazinoja sjell më shumë zhvillues lojërash në të ardhmen. Të kesh një ekip lehtësisht të arritshëm për mbështetjen e klientit, ndërton besimin midis anëtarëve që zotërojnë llogari në kazino. Shpresojmë që kazino celulare GratoWin të përfshijë më shumë funksione së shpejti, duke e bërë atë më konkurruese në treg.

Ku mund të luaj GratoWin Mobile Casino?

Platforma e lojrave në internet e GratoWin mbështet shfletuesit e internetit celular në të gjitha pajisjet e njohura. Kazinosë i mungojnë aplikacionet e shkarkueshme për t'i instaluar lojtarët. Prandaj, ju mund të hyni në kazino vetëm duke përdorur një shfletues të integruar me një lojtar flash. Për fat të mirë, shumë shfletues celularë vijnë të gatshëm me një funksionalitet të tillë, duke i lejuar lojtarët të hapin kazinonë në pajisjet Android dhe iOS, iPad dhe tableta që përdorin Windows për celular.

Support

Shërbimi ndaj klientit në kazinonë celulare GratoWin është i disponueshëm gjatë gjithë kohës. Ju mund të kontaktoni përfaqësuesit e mbështetjes përmes kanaleve të mëposhtme: 

Përfaqësuesit e bisedave të drejtpërdrejta zakonisht u përgjigjen menjëherë kërkesave mbështetëse, ndërsa përgjigjet me email mund të zgjasin 24 orë. Linja telefonike është e rezervuar për kërkesa të veçanta ku lojtarët kanë nevojë për udhëzime hap pas hapi nga një përfaqësues mbështetës. 

Si e vlerësojmë GratoWin Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

GratoWin është një nga kazinotë e reja që ua rekomandojmë lexuesve. Pas hyrjes në treg në vitin 2019, pronarët me siguri e dinë se si të mbështjellin lojtarët me një kupon fitimprurës pa depozite përpara se të bëjnë ndonjë depozitë. 

Për më tepër, ju mund të kërkoni një bonus masiv 100% që dyfishon depozitën tuaj fillestare dhe më shumë oferta kur të bashkoheni në programin VIP. Ne u ndjemë të zhgënjyer nga disa lojëra të listuara në holl, por kjo duhet të ndryshojë pasi kazinoja sjell më shumë zhvillues lojërash në bord në të ardhmen. 

Të kesh një ekip mbështetës të klientit lehtësisht të arritshëm, ndërton besimin midis anëtarëve që zotërojnë llogari në kazino. Shpresojmë që kazino celulare GratoWin të përfshijë së shpejti më shumë veçori, duke e bërë atë më konkurruese në treg.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Coinspaid
Maestro
MasterCard
MisterCash
Neosurf
NetellerSkrill
Sofort
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Belgjika
Danimarka
Franca
Italia
Kaledonia e Re
Republika Çeke
Zvicra
SoftwareSoftware (3)