Helabet Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Helabet
Helabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth Helabet

Ky Mobile Casino u themelua në 2019 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 13/07/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Helabet shënon 7.9 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Helabet

Helabet ofron lojëra të njohura si Dream Catcher, Baccarat, Baste sportive, Rummy, Poker , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino i përshtatet Mobile Casino-të dashuruar në gjueti për lojëra të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Helabet

Pas lojërave të ofruara nga Helabet ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Helabet ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Helabet

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Helabet mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Visa, MasterCard, Bitcoin, Dogecoin, Credit Cards , dhe më shumë.

Pse të luani në Helabet ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Helabet për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Helabet është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.9
Përfitimet
+ Gama e lartë e vendeve
+ Zgjedhja e madhe sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (3)
Bonus cashback
Bonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (36)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCasino WarCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
Faro
Flop Poker
Formula 1
Futboll
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
RuletëRummy
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
StarCraft 2
Street Fighter
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
MonedhatMonedhat (4)
Euro
Lira Turke
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
India
Kenia
Kongo
Nigeria
Tanzania