Lajme

May 10, 2023

Bonuset e mirëseardhjes së kazinosë që duhet të pretendoni Trustly

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Trustly është një nga opsionet më të besueshme të pagesës së kazinosë celulare. Kjo mënyrë pagese në internet lejon lojtarët e kazinosë të bëjnë depozita direkt nga llogaritë e tyre bankare pa ndarë detajet bankare me kazinonë. Megjithatë, disa aplikacione të kazinosë mund të kufizojnë depozitat e Trustly nga bonusi i mirëseardhjes. Në këtë postim, CasinoRank renditi bonuset më të mira të mirëseardhjes nëse po mendoni të përdorni Trustly në kazino. 

Bonuset e mirëseardhjes së kazinosë që duhet të pretendoni Trustly

Bonusi i depozitës së ndeshjes 1600$ i Jackpot City

E themeluar në vitin 2016, JackpotCity është lider kazino celulare operuar nga Bayton Ltd. Në këtë kazino, ju do të luani mbi 600 lojëra dhe do të shijoni tërheqje të shpejta që kërkojnë 1-2 ditë për t'u përpunuar. Por përpara se të përdorni të gjitha këto shërbime dhe më shumë, bëni një depozitë duke përdorur Trustly, dhe JackpotCity do ta krahasojë atë deri në 1600 dollarë.

Më poshtë është se si do të merrni ofertën ekskluzive të ndeshjes:

  • Depozita e parë: 100% deri në 400 dollarë.
  • Depozita e dytë: 100% deri në 400 dollarë.
  • Depozita e tretë: 100% deri në 400 dollarë.
  • Depozita e katërt: 100% deri në 400 dollarë.

Vini re se lojtarët e rinj kanë deri në 7 ditë kërkoni bonusin e mirëseardhjes pasi të kreditohet në llogaritë e tyre. Sidoqoftë, kërkesa për bast 70x është pak më e lartë. Por gjithmonë mbani mend se bonusi i mirëseardhjes duhet t'ju ndihmojë të testoni shërbimet e kazinosë. 

100 € + 50 rrotullime të 10Bet Casino

Këtu është një tjetër paketë emocionuese e mirëseardhjes nëse dëshironi të regjistroheni për një llogari të kazinosë Trustly. Në 10Bet Casino, ju do të merrni një bonus 100% deri në 100 € plus 50 rrotullime falas pasi të bëni një bonus Trustly. 

Por, përpara se të kërkoni këtë bonus dhe çdo fitim prej tij, duhet të përmbushet një kërkesë 40x e bastit. Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve brenda 15 ditëve ose të humbasin bonusin.

Më poshtë janë kushte të tjera kryesore për t'u theksuar:

  • Depozita minimale kualifikuese është 15 €.
  • Depozitat Skrill dhe Neteller nuk kualifikohen.
  • Rrotullime falas luhen në slotin Big Bass Splash nga Lojë pragmatike.
  • Pagesa minimale e bonusit është 100 €.
  • Vlera për çdo rrotullim falas është 0,10 €.

Bonusi prej 200 dollarësh i CookieCasino + 220 rrotullime falas

Së fundi, shikoni paketën e mirëseardhjes prej 200 dollarësh të Cookie Casino, e cila lejon depozitat e Trustly. Pas duke bërë depozitën tuaj të parë, kjo kazino celulare do t'ju shpërblejë me deri në 100 dollarë plus 120 rrotullime falas. Do të përdorni rrotullimet falas në slotin ikonik të Book of Dead nga Play'n GO. 

Depozita juaj e dytë në Cookie Casino do të tërheqë një bonus ndeshjeje prej 50% deri në 100 dollarë plus 120 rrotullime falas. Ju do të luani rrotullimet falas në slotin The Magic Cauldron - Enchanted Brew nga Pragmatic Play. Të gjitha bonuset duhet të vihen 40 herë përpara se të tërhiqen fitimet.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme