Lajme

August 17, 2023

Dominoni rrotullat krahas Vikingëve të guximshëm në "Pub Kings" të Pragmatic Play

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Pragmatic Play ka shtuar një tjetër titull në koleksionin e tij prej 300+ lojërash. Kjo ndodhi pasi kompania njoftoi debutimin e Pub Kings, një slot me temë vikinge që fton lojtarët të festojnë nordanët e guximshëm në kështjellat dhe monumentet e epokës së gurit.

Dominoni rrotullat krahas Vikingëve të guximshëm në "Pub Kings" të Pragmatic Play

Është një titull mjaft i drejtpërdrejtë me rrotullime 5x4 me deri në 20 linja bastesh. Lojtarët mund të krijojnë potencial të madh fitues pasi të përputhen me simbolet e kartave 3+ 10-A në çdo linjë pagese. Kjo mund të rezultojë në një pagesë 0,5x deri në 15x. Vikingët e gëzuar janë simbolet premium me një pagesë prej 2x deri në 150x.

Ndërsa vazhdoni të grumbulloni fitoret e Vikingëve, mund të vendosni të paktën dy simbole të shpërndarjes në bobinat 1, 3 dhe 5. Nëse kjo ndodh, loja do të zhbllokojë një shumëzues të rastësishëm deri në 5000 herë të aksioneve.

Por përpara se të merrni shumëzuesin më të lartë, do t'ju duhet të ngjitni nivelet duke mbledhur një nga çmimet e shtatë niveleve. Për shembull, mbledhja e një çmimi të nivelit 1 në rrotullën 1 mund t'ju shpërblejë me një shumëzues 10x, ndërsa çmimi i nivelit 7 në rrotullën 1 mund të vijë me çmimin kryesor prej 5,000x. Pra, ka padyshim shumë mundësi fitimi për këtë Makine e lojrave te fatit.

Siç pritej, Lojë pragmatike shtoi një modalitet emocionues të Rrotullimeve Falas në këtë slot. Lojtarët në aplikacionet e rregulluara të kazinosë celulare do të marrë 10 rrotullime bonus pas uljes së të paktën tre shpërndarjeve. Loja do të shtojë simbolet aktuale të Vikingëve me vlerë të lartë në rrotullën përkatëse.

Gjatë modalitetit Rrotullime Falas, do të gjeni një shirit unik të përparimit të mbledhjes së pijetoreve që numëron të gjitha simbolet me pagesë të lartë pas çdo rrotullimi përpara se të caktojë shumëzues për secilin Viking. Sa më shumë simbole me vlerë të lartë të fitoni gradualisht, aq më të larta janë vlerat e shpërblimit. Shumëzuesi i lidhur me numrin më të madh të simbolit që grumbulloni i shtohet çdo fitoreje në fund të raundit.

Pub Kings është padyshim një shtesë e shkëlqyer për koleksionin e zgjeruar të Pragmatic Play lojra kazino celulare. Kohët e fundit, zhvilluesi lëshuar Rocket Blast Megaways, një slot emocionues me temë hapësinore me mijëra mënyra fituese. Para kësaj, Pragmatic Play prezantoi Diamond Cascade, një slot me pagesë në grup me potencial të jashtëzakonshëm fitimi.

Ja çfarë tha Irina Cornides, Shefe Operative në Pragmatic Play, në lidhje me slotin e ri celular:

"Pub Kings krijon një përzierje të veçorive argëtuese dhe një teme të lehtë, gazmore, të kompletuar me mekanikë të shumëanshëm që kuptohen lehtësisht duke e bërë atë të përsosur për blerjen dhe mbajtjen e lojtarëve. Loja gjithashtu ofron lojë më komplekse me çmime solide në formën e rastit emocionues çmime dhe një raund bonusi të ndërtueshëm që rrit pritjet për të emocionuar dhe argëtuar edhe lojtarët më të njohur."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme