Lajme

May 2, 2023

Fitoni një pjesë të turneut të monedhës së artë prej 2,000 € në Wild Fortune

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Turnetë janë disa nga promovimet më emocionuese të kazinove aplikacionet e kazinosë celulare. Edhe pse konkurrenca është zakonisht e ashpër, shanset tuaja për të fituar janë të larta sepse skaji i shtëpisë nuk luan ndonjë rol. Për më tepër, shumica e turneve kanë kërkesa të ulëta ose zero për të përmbushur bastet. 

Fitoni një pjesë të turneut të monedhës së artë prej 2,000 € në Wild Fortune

MobileCasinoRank po punon vazhdimisht për të ndihmuar lojtarët e telefonave celularë të gjejnë turnetë më të mirë të kazinosë. Sot, do të mësoni disa gjëra rreth Turneut të Monedhave të Artë të Wild Fortune dhe si ta luani atë. 

Çfarë është turneu i monedhës së artë?

Turneu i Monedhave të Artë është një ngjarje javore në Kazino Wild Fortune që kërkuesit e fatit mund të bashkohen dhe të fitojnë një pjesë të çmimit prej 2,000 €. Turneu zhvillohet nga e hëna në të premte, dhe lojtari më me fat mund të fitojë 450 €. 

Më poshtë është se si ndahet grupi i çmimeve mes lojtarëve me fat:

 • Vendi i parë: 450 €
 • Vendi i dytë: 350 €
 • Vendi i tretë: 200 €
 • Vendi i katërt: 150 €
 • Vendi i pestë: 100 €
 • Vendi i gjashtë deri në të dhjetën: 50 €
 • Vendi i njëmbëdhjetë deri në të njëzetën: 30 €
 • Vendi 21 deri në 30: 20 €

Deri më tani, ky bonus i kazinosë celulare ka nxjerrë më shumë se 80 fitues. Ngjarja fillon nga e hëna 00:00 deri të dielën 23:59 CET çdo javë. 

Gjendja e monedhës së artë të Wild Fortune

Siç pritej, ky turne vjen me disa kushte që lojtarët duhet të respektojnë për të shmangur abuzimin e bonusit. Pasi të fitojnë një pjesë të çmimit, lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë bastesh 10 herë përpara se të arkëtojnë. Tani supozoni se keni dalë në vendin e shtatë me 50 €. Kushtet diktojnë që ju duhet të luani për 500 € për të tërhequr çmimin. Kjo është një normë miqësore duke marrë parasysh disa bonuset e kazinosë celulare mund të ketë kërkesa për baste deri në 50 herë. 

Këtu janë kushtet e tjera për turneun përveç kërkesës së basteve:

 • Fituesit marrin çmimin 48 orë pas përfundimit të ngjarjes.
 • Lojtarët duhet të bëjnë të paktën një depozitë kur turneu është aktiv për t'u kualifikuar.
 • Bastet maksimale dhe minimale janë 5 € dhe 1 € kur vini bast paratë e bonusit. 
 • Ju kualifikoheni automatikisht për ngjarjen pasi luani a automat kazino
 • Lojtarët mund të fitojnë bonusin vetëm një herë në javë.

Edhe pse do të kualifikoheni për turneun pasi të keni luajtur ndonjë slot duke përdorur para të vërteta, kushtet tregojnë qartë lojërat kualifikuese. Kur shkruante këtë përmbledhje, shumica e titujve ishin nga Luaj'n GO, duke përfshirë Book of Dead, Mystery Joker, Fire Joker, Moon Princess, Reactoonz, dhe më shumë. Pra, sigurohuni që të kontrolloni lojërat kualifikuese përpara se të luani këtë turne emocionues.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme