Lajme

July 10, 2021

Gjithçka që duhet të dini për pasurinë e Zeldar të Epic Industries

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Dëshironi të shikoni në një top kristal dhe të dini të ardhmen? Epo, Epic Industries ju ofron një mundësi për ta bërë këtë dhe për të fituar disa para përmes Zeldar's Fortunes. Ky slot në internet u shpërblen lojtarëve Wild të shumëfishta, rrotullime falas dhe një rishkallëzim të rrotullimeve falas për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. Pra, përgatitni kazinonë tuaj celular dhe zbuloni nëse kartat tarot do t'ju sjellin fat.

Gjithçka që duhet të dini për pasurinë e Zeldar të Epic Industries

Vështrim i përgjithshëm i slotit

Zeldar's Fortunes është një lojë tërheqëse slot video luhet në një rrjet 5x3 me deri në 20 linja fikse pagese. Në anën e majtë të ekranit, do të shihni një falltar me mjekër të bardhë i ulur i qetë brenda kabinetit të tij. Parashikuesi i fatit po shikon mbështjelljet e arta, të mbushura me llamba të verdha dhe qirinj me shkëlqim.

Thënë kështu, tabela e pagave ka deri në gjashtë simbole standarde frutash, duke përfshirë portokallin, kumbullin, limonin, shalqinin, shtatë të kuqe dhe qershitë. Nga ana tjetër, simbolet premium janë dielli, vajza, hëna dhe yjet vjollcë/jeshile. Ikonat e letrave të lojës në jeshile, të kuqe, blu dhe vjollcë përfaqësojnë vlerat më të ulëta. Dhe po, topi i kristaltë është shpërndarësi, ndërsa shakaja është e egra.

Përveç mburrjes me një temë emocionuese dhe simbole të shumta, kjo lojë funksionon pa probleme edhe në telefonat celularë ose desktopët. Mos harroni, çmimi maksimal i fitores prej 100,000 dollarësh është i disponueshëm vetëm për lojtarët e BetVictor Casino që nga muaji i ardhshëm.

Karakteristikat e lojës

Siç pritej, slot-i në internet i Zeldar's Fortunes nuk ka veçori për të maksimizuar fitoret. Ato përfshijnë:

Rrotullime të pasurive të Zeldar

Vetë Zeldar do t'ju japë një kënaqësi në çdo rrotullim të lojës bazë duke hedhur një kartë në përleshje. Në këmbim, do të shihni një nga këto mini-veçori:

  • Rrotulla kolosale – dy ose më shumë rrotulla do të kombinohen, duke formuar një mbështjellje të vetme simbolesh kolosale.

  • Random Wilds – pesë Wilds do të shfaqen 'magjikisht' në bobina sapo pluhuri të qetësohet.

  • Mbështjelljet e egra - Pasi rrotullat të jenë vendosur, më shumë se dy rrotulla do të shndërrohen në një të egër.

  • Hiqni kostumet – Një simbol me vlerë më të lartë si ylli jeshil, ylli vjollcë, dielli, hëna ose bota do të zëvendësojë simbolet me vlerë më të ulët.

Rrotullime falas të Zeldar

Çanta e trukeve të Zeldar është gjithashtu plot rrotullime bonus. Lojtarët mund të iniciojnë raunde rrotullimi falas duke goditur tre ose më shumë simbole Scatter në mënyrë të rastësishme në linjën e pagesës. Së pari, zbritja e tre simboleve mund t'ju japë tetë rrotullime bonus. Më pas, mund të merrni katër simbole nëpër bobina dhe të merrni dhjetë rrotullime falas. Plus, zbritja e pesë simboleve të shpërndarjes u jep lojtarëve 12 rrotullime bonus.

Nuk mbaron me kaq. Pasi një lojtar të inicojë funksionin e Rrotullimeve Falas, do të zgjidhen rastësisht maksimumi katër veçori bonus nga veçoria e Spin Fortune. Dhe siç pritej, shpërblimi do t'i shtohet çdo rrotullimi falas.

Ri-shkakëzimi i rrotullimeve falas

Më në fund, mund të fitoni rrotullime shtesë duke marrë të paktën dy ikona Scatter në një rrotullim bonus. Marrja e dy simboleve do t'ju japë dy rrotullime bonus, ndërsa zbritja e tre prej tyre do t'ju sigurojë tetë rrotullime shtesë. Gjithashtu, vendosja e katër ikonave Scatter shpërblen dhjetë raunde bonus me pesë që u japin lojtarëve 12 goditje. Sinqerisht, nuk mund të ishte më mirë!

Paqëndrueshmëria, RTP dhe kufijtë e basteve të Zeldar's Fortunes

Si fillim, Zeldar's Fortunes është një slot video me paqëndrueshmëri mesatare me një RTP 'të lig' 95,20%. Nuk bëhet më mirë sepse maksimumi që një lojtar mund të vë bast është 50,00 dollarë për rrotullim me një minimum prej 0,20 dollarësh. Mos harroni, të gjitha lojërat elektronike standarde në internet kanë të paktën një kufi maksimal bast prej 100 dollarësh.

Vendimi përfundimtar

Në përgjithësi, Zeldar's Fortunes ofron shumë pak për të entuziazmuar rrotat e larta. Paqëndrueshmëria e lojës, RTP dhe basti maksimal nuk janë asgjë për të shkruar. Gjithashtu, shumëzuesi 1250x është shumë i ulët për ata që rrahin botën. Sidoqoftë, loja është mjaft e këndshme dhe argëtuese, gjë që duhet t'i jepni përparësi në radhë të parë. Pra, a jeni gati të vizitoni fallxhoren?

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme