Lajme

September 28, 2023

Krijoni kombinimet më të nxehta fituese në Super Golden Dragon Inferno nga Betsoft

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Betsoft, një furnizues i lojërave gjithëpërfshirëse të kazinosë celulare, ka rritur portofolin e sloteve Hold & Win me performancën më të mirë me Super Golden Dragon Inferno. Siç lë të kuptohet emri, kjo lojë ndjek titullin origjinal të Golden Dragon Inferno.

Krijoni kombinimet më të nxehta fituese në Super Golden Dragon Inferno nga Betsoft

Kjo lojë sjell 243 shanse për të fituar dhe një mori karakteristikash emocionuese. Që në rrotullimin e parë, kombinimet më të mira fituese janë gati të shfaqen në ekran. Lojtarët gëzojnë disa mundësi fitimi falë simboleve të misterit të grumbulluar, mbështjellës së egër të shumëzuesit të shtyrë, gërvishtjeve të rastësishme, bonusit të blerjes së Betsoft dhe mbajeni dhe fitoni.

Ashtu si shumica e lojërave elektronike Betsoft, ky titull do t'i mbajë lojtarët në këmbë me veprime të pandërprera. Kolona zanore e sinkopuar jep një përvojë emocionuese dhe ata e bëjnë këtë me një flakërim ngjyrash të ndezura kur vijnë fitoret e mëdha. Është një lojë e drejtpërdrejtë, por eksitimi dhe zhytja e saj nuk janë si asnjë tjetër.

Duke përdorur sfondin klasik të rrotullës së kuqe, jeshile dhe ari, ikonat me vlerë të lartë janë Buda, Tortoise dhe simboli i misterit të artë Door Knocker Stacked. Çdo mbështjell ka pozicione misterioze të grumbulluara që do të mbushen me një simbol të rastësishëm pas rrotullimit. Të gjitha simbolet zëvendësuese do të jenë të njëjta për të rritur edhe më shumë fitimet.

Ndërkohë, lojtarët në Betsoft's kazinove celulare do të shohë Nudging Multiplier Wild Reel është në Reel Three. Nëse dragoi shfaqet këtu, ai do të shtyjë lart e poshtë bobinën për ta mbuluar plotësisht, duke ofruar gjithashtu një shumëzues të rastësishëm midis 2x dhe 10x. Nëse nuk ka fitore, dragoi do të qëndrojë në pozicion dhe lojtari do të marrë një rrotullim për bobinat e tjera.

Lojtarët gjithashtu mund të aktivizojnë funksionin Hold & Win duke vendosur gjashtë ose më shumë simbole bonusi Mini, Minor, Major dhe Grand. Kjo do t'u japë lojtarëve tre rrotullime, me simbolet e ndezjes duke u bërë ngjitëse. Sa herë që shfaqet një simbol i ri bonusi, rrotullimet kthehen në tre, gjë që është e zakonshme në të tjerat lojëra elektronike për celular nga zhvilluesi. Funksioni do të përfundojë kur të mos ketë më rrotullime të disponueshme ose pasi të keni plotësuar të 15 pozicionet.

Disa ditë më parë, Betsoft kishte ftuar lojtarët të takonin zotin bujar të majmunit, Sun Wukong, në 72 Pasuri. Zhvilluesi i softuerit njoftoi gjithashtu një udhëtim në botën e nëndheshme në April Fury dhe Dhoma e Skarabëve.

Fernando Van Velzen, Shef i Menaxhimit të Llogarive në Betsoft Gaming, deklaroi:

"Betsoft ka parë një reagim të jashtëzakonshëm të lojtarëve ndaj lojërave elektronike tona të udhëhequra Hold & Win. Super Golden Dragon Inferno bazohet në këtë emocion duke sjellë të gjitha veçoritë më të mira në një slot mahnitës, ndërkohë që ofron shumëllojshmëri mënyrash për të fituar së bashku me potencialin e shkëlqyer fitues."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme