Lajme

October 30, 2020

Lojërat më të mira të lojërave të fatit celular në 2020

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Slots janë padyshim lojërat më të njohura të kazinosë. Ato janë të lehta për t'u kuptuar, të thjeshta për t'u luajtur dhe nuk kanë nevojë për shumë strategji. Mjerisht, gjetja e lojërave të fatit argëtues dhe me cilësi të lartë lojëra elektronike për celular s'është asnjë alk tortë. Shumica kanë norma të ulëta RTP (kthimi te lojtari), duke kufizuar kështu shanset tuaja për të fituar para të mëdha. Pra, për t'ju shkurtuar kërkimin për lojëra elektronike më të mira për celularë, më poshtë janë opsionet më të mira.

Lojërat më të mira të lojërave të fatit celular në 2020

Shpërthim yjor

Prodhuar nga NetEnt në 2012, Starburst është një nga klasikët më të njohur dhe më të qëndrueshëm ndonjëherë. Është një vend i gjallë me 10 linja pagese dhe me 5 rrotulla që është krijuar për lojtarët që kërkojnë një përvojë të drejtpërdrejtë, por shumë zhytëse të lojës. Ai përmban grafikë të bukur 3D dhe tinguj me cilësi të lartë.

Magjistari i Ozit

Wizard of Oz është një ofertë argëtuese slot nga Zynga. Ka deri në 30 linja pagese dhe 5 rrotulla. Ju do ta luani këtë lojë argëtuese me Tinman, Dorothy, Scarecrow dhe Luanin Frikacak. Është interesante se ju mund të luani Wizard of Oz offline ose online me miqtë tuaj dhe të sinkronizoni përparimin tuaj.

777 lojëra elektronike

777 Slots është një tjetër lojë slot popullore që mund të luhet falas me blerjet përmes aplikacionit. Ashtu si shumica e lojërave elektronike në këtë listë, ajo përmban bonuse të shumta ditore, tema të gjalla të automateve dhe turne me shumë lojtarë. Ju do të rrotulloni tre bobina dhe do të përdorni një linjë aktive për të bërë një kombinim fitues.

Slots (Golden Hoyeah)

Slots (Golden HoYeah) është ndër lojërat e lojërave elektronike me vlerësim më të lartë në Google Play Store dhe App Store. Loja ka tema realiste si Rooster 88, Fortune Tree, Hello doggy dhe Fortune Panda. Modaliteti me shumë lojtarë gjithashtu ju lejon të luani kundër lojtarëve globalë. Mbani në mend, megjithatë, se nuk ka fitime reale në para.

Rruga e Faraonit

Një nga arsyet kryesore pse më pëlqen kjo lojë janë animacionet e mrekullueshme dhe grafika fantastike që garantojnë një përvojë premium të lojërave slot. Ofron deri në 20 lojëra elektronike me 50 rreshta, 25 rreshta, 10 rreshta, 3 rrotulla-3 simbole, 5 rrotulla-4 simbole dhe 243 mënyra për të fituar! Ju gjithashtu mund të zbuloni bonuse të mahnitshme dhe të luani deri në 5 turne.

Piramida: Kërkimi për pavdekësinë

Kjo është një tjetër lojë zbavitëse NetEnt që ofron grafikë të bukur, tinguj dhe lojë të shkëlqyer në përgjithësi. Loja do t'ju teleportojë në një botë të lashtë perëndish dhe faraonësh në një arratisje të mrekullueshme dhe të lë pa frymë prapa në kohë. Pra, nëse po kërkoni të bëheni të pavdekshëm dhe të jetoni përgjithmonë, provoni këtë lojë!

Kërkimi i Gonzos

Ashtu si Starburst, Gonzo's Quest është një nga pionierët e industrisë së lojërave elektronike në internet. Do të shijoni grafika 3D moderne dhe tinguj me cilësi të lartë për të krijuar terrenin për suksesin e Gonzo's Quest. Loja ka një normë mbresëlënëse 95,97% RTP (Kthimi te lojtari).

Piratët e Deteve të Errëta

Kjo lojë ju premton jackpot-et më të mëdha dhe më të paguara në botën e iGaming. Nëse ende dyshoni, lexoni komentet në Google Play Store. Përveç pagesave të larta, lojtarët do të rrotullojnë edhe slot-automatë me temë pirate dhe do të marrin raunde dhe bonuse unike të rrotullimeve falas. Edhe më mirë, mund të luani jashtë linje.

Slots Crush

Në këtë lojë falas me lojëra elektronike të stilit Vegas, do të gjeni bonuse mahnitëse, tinguj fantastikë dhe grafika mahnitëse. Kohët e fundit, loja shtoi makineritë e lojërave elektronike në video me tema të lojërave elektronike që tërheqin vëmendjen. Ju gjithashtu mund të ftoni miq dhe të fitoni monedha falas.

Slotomania

Lërini gishtat tuaj të argëtohen me Slotomania – një lojë kazino pa pagesë! Këtu do të takoni jackpot-e me pagesë të lartë, më shumë se 200 slot machines premium dhe një bonus bujar mirëseardhjeje prej 1 milion monedhash. Pra, provoni fatin tuaj dhe shijoni një natë të egër me automatet më të nxehta!

konkluzioni

Me këto dhjetë lojëra, ju mund të shijoni lojëra elektronike në celular për argëtim ose para të vërteta. Pavarësisht nëse dëshironi lojëra me tematikë aventurë ose lojëra elektronike të makinave, këto opsione tërheqëse duhet të jenë më se të mjaftueshme.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme