Lajme

July 25, 2023

Luaj lojëra elektronike falas për celularë në Wild Tornado me promovimin e orëve të fatit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Promovimet e besnikërisë së kazinosë celulare mund të vijnë në shumë mënyra. Për disa, kthimi i parave javore dhe anëtarësimet VIP ofrojnë mënyrën më të mirë për të mbajtur lojtarë besnikë. Por të tjerët si Wild Tornado kanë një qasje krejtësisht të ndryshme. Në këtë kazino, do të kënaqeni duke luajtur lojëra elektronike falas për celularë nga e hëna në të premte, falë promovimit "Orët me fat".

Luaj lojëra elektronike falas për celularë në Wild Tornado me promovimin e orëve të fatit

Pra, vazhdoni të lexoni për të mësuar se për çfarë është ky promovim emocionues. Do të zbuloni depozitën minimale të promovimit, kërkesat e bastit, kodin e bonusit dhe komponentë të tjerë jetikë.

Cili është promovimi i orëve me fat në Wild Tornado?

Orët me fat është një bonus rrotullime falas në dispozicion për të kërkuar nga e hëna në të premte në Kazino Wild Tornado. Lojtarët mund ta kërkojnë këtë bonus javor një herë në ditë dhe shpërblimi skadon pikërisht pas një dite. Pra, përdorni të gjitha rrotullimet tuaja falas përpara periudhës së referencës.

Numri i rrotullimeve falas që merrni varet nga shuma e depozitës suaj. Zgjidhni një nga këto bonuset e kazinosë:

  • Depozitoni 30 € ose 0,0012 BTC duke përdorur kodin LUCKY për të kërkuar 30 rrotullime falas.
  • Depozitoni 50 € ose 0,0020 BTC duke përdorur kodin LUCKY50 për të kërkuar 50 rrotullime falas.
  • Depozitoni 100 € ose 0,0039 BTC duke përdorur kodin LUCKY100 për të kërkuar 100 rrotullime falas.

Mos harroni se ju mund të depozitoni fonde në monedha të shumta. Për shembull, mund të depozitoni 100 dollarë ose 200 dollarë për të kërkuar 100 rrotullime falas.

Termat dhe kushtet e promovimit të orëve të fatit

Është jetike të lexoni termat dhe kushtet e çdo bonusi përpara se të shtypni butonin "kërkesë". Me promovimin e orëve të fatit të Wild Tornado, lojtarët duhet të përdorin rrotullime falas në specifika lojëra elektronike për celular. Ato përfshijnë:

  • Royal High Road nga BGaming
  • Elvis Frog Trueways nga BGaming
  • Gift Rush nga BGaming
  • Wild Cash x9990 nga BGaming
  • Wild Tornado Crypto nga BGaming

Një tjetër kusht jetik në këtë bonus depozite është kërkesa e bastit. Lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë të bastit 40 herë përpara se të tërheqin fitimet nga rrotullimet falas. Vini re se shuma e basteve duke përdorur bonusin është 0,50 €.

Kjo është gjithçka që ka për këtë bonus javor të rrotullimeve falas. Kur luani duke përdorur tokenat e bonusit, CasinoRank ju këshillon të zgjidhni lojëra me avantazhin dhe paqëndrueshmërinë më të ulët të mundshme për të përmirësuar shanset tuaja për të bërë një kërkesë tërheqjeje. Gjithashtu, perceptoni bonusin si një opsion vetëm për të provuar lojërat e listuara në kazino celulare e rregulluar sepse fitorja nuk është kurrë e garantuar.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme