Lajme

August 15, 2023

Ngjituni në nivelin VIP në Wazamba për të rrëmbyer 15% kthimin e parave javore

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Nëse dëshironi të regjistroheni në një kazino celulare me promovime të pakufizuara bonus, Wazamba është alternativa më e mirë. Në këtë kazino, do të gjeni disa bonuse që synojnë lojtarët e automatëve, lojërat e tavolinës dhe lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Ngjituni në nivelin VIP në Wazamba për të rrëmbyer 15% kthimin e parave javore

Pra, pas shfletimit të faqes "Promocione" të Wazamba, rishikimi i sotëm do të fokusohet në ofertën 15% të kthimit të parave javore. Do të zbuloni se çfarë të bëni për të kërkuar këtë ofertë dhe nëse bonusi ia vlen kohën tuaj.

Si të kërkoni kthimin e parave javore prej 15% të Wazamba?

Bonusi javor i kthimit të parave prej 15% në Wazamba është një bonus relativisht i drejtpërdrejtë për t'u kuptuar. Së pari, është një bonus i kthimit të parave, që do të thotë se kazinoja do të rimbursojë deri në 15% të humbjeve tuaja javore. Periudha e promovimit është nga e hëna 00:00 deri të dielën 23:59 UTC. 

Është e rëndësishme të theksohet se kjo bonus javor është në dispozicion vetëm për anëtarët e 3 niveleve kryesore VIP. Gjithashtu, përqindja e kthimit të parave të gatshme dhe shuma e bonusit ndryshojnë në varësi të nivelit tuaj VIP në kazino. Më poshtë është se si funksionon bonusi:

  • Ar: 5% kthim parash deri në 1000 €
  • Platinum: 10% kthim parash deri në 2000 €
  • Diamant: 15% kthim parash deri në 3000 €

Për shembull, një anëtar i Diamond mund të luajë lojërat e kazinosë në Wazamba nga e hëna në të diel dhe regjistroni një humbje totale prej 1,000 €. Në atë rast, kazino do të kthejë 15% të shumës së humbur (150 €) në fondet e bonusit të patërhequr. Nuk nevojitet asnjë kërkesë tjetër për të zgjedhur!

Gjëra të tjera për të ditur rreth promovimit javor të kthimit të parave

Të gjitha bonuse dhe promovime në Wazamba kanë terma dhe kushte që diktojnë se si lojtarët i përdorin ato. Kërkesa e bastit është një nga gjërat më të rëndësishme për t'u marrë parasysh kur zgjidhni një bonus kazino. Kjo normë përcakton shumën që do të vendosni përpara se të kërkoni bonusin e kthimit të parave dhe çdo fitim nga luajtja e bonusit.

kazino celulare pretendon se lojtarët e kualifikuar duhet të plotësojnë një kërkesë miqësore të bastit 1x përpara se të tërheqin ndonjë gjë. Ky është një nga tarifat më miqësore të basteve të bonusit, duke pasur parasysh që shumica e aplikacioneve të kazinosë do të shtonin tarifa 30x ose 40x.

Kushtet e tjera për këtë promovim përfshijnë: 

  • Lojtarët duhet të kontaktojnë kazinonë përmes emailit ose bisedës live të hënën për të kërkuar bonusin.
  • Bonusi i kthimit të parave nuk ka kohë të kufizuar, megjithëse mund të ndryshohet.
  • Bonusi minimal i kthimit të parave të gatshme është 5 €.
  • Vetëm fondet e shpenzuara në seksionin "Kazino" kualifikohen për promovim.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme