Wazamba

Age Limit
Wazamba
Wazamba is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
BlikSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Wazamba

Ky Mobile Casino u themelua në 2019 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 17/12/2020 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Wazamba shënon 8.5 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në Wazamba

Wazamba ofron lojëra të njohura si Poker, Dragon Tiger, Ruletë, Blackjack, Baccarat , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Wazamba

Pas lojërave të ofruara nga Wazamba ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Wazamba ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Betsoft, iSoftBet, Pragmatic Play, Microgaming, Yggdrasil Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Wazamba

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Wazamba mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Neteller, Paysafe Card, MasterCard, Skrill, EcoPayz , dhe më shumë.

Pse të luani në Wazamba ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Wazamba është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për-ditur.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hindi
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (51)
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
Bancontact/Mister Cash
Beeline
Bitcoin
Blik
Boleto
Carte Bleue
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Klarna
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Moneta.ru
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
OP-Pohjola
PaySec
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Ripple
S-pankki
Sepa
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Verkkomaksu
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (12)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (25)
SportiveSportive (41)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm