Lajme

August 31, 2023

Përgatituni për të kapur fitore të mëdha në slotin Wild Wild Bass 2 nga Stakelogic

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Më 24 gusht 2023, Stakelogic, një zhvillues i njohur i sloteve celulare, prezantoi lojën e tij më të fundit, Wild Wild Bass 2. Në këtë lojë, kompania fton lojtarët të rrëmbejnë pajisjet e tyre të peshkimit dhe të synojnë të kapin shpërblimet e jashtëzakonshme që janë përpara.

Përgatituni për të kapur fitore të mëdha në slotin Wild Wild Bass 2 nga Stakelogic

Kjo krejt e re lojë kazino është një vazhdim i slotit Wild Wild Bass të vitit 2022, një sukses i madh në tregjet në të gjithë Evropën dhe më gjerë. Kësti i fundit në seri u përshtatet lojtarëve më me përvojë, me shumë veçori bonus për t'u kapur.

Pasi hedhin shufrat e tyre të peshkimit brenda ujërave, lojtarët mund të kapin shpërblime të shumta. Ikonat me vlerë të ulët janë kartat mbretërore 9-A, ndërsa veglat e peshkimit dhe rosa janë simbolet me vlerë të lartë. Përputhja e të paktën tre ikonave në bobinat ngjitur mund t'ju shpërblejë deri në 15 herë të aksioneve.

Ndërkohë, kini kujdes për simbolet Wild gjatë lojës bazë. Nëse shfaqen në bobinat një dhe dy, funksioni Big Catch do të aktivizohet, duke ofruar më shumë shanse për të fituar. Kjo rezulton në mbështjelljet tre, katër, pesë dhe gjashtë që zgjerohen në pesë simbole të larta.

Gjatë funksionit Big Catch, lojtarët mund të kapin simbolet Bass kudo në bobina. Këto simbole kanë një vlerë monetare që mund t'i shtohet fitimeve totale të lojtarit. Përveç kësaj, lojtarët në kazinotë më të mira celulare mund të aktivizojë veçorinë "Kapja e çmendur" duke vendosur simbolet "Kapja e çmendur" për të fituar dy, tre ose pesë variacione të "Çmendurisë" së rrotullimit.

Në fillim të veçorisë, dy bobinat e para kombinohen për të formuar një mbështjellje të vetme shumëzuese. Më pas, bobinat tre deri në gjashtë shndërrohen individualisht në 20 bobina të veçanta. Për çdo rrotullim të çmendur, lojtarët mund të fitojnë një shumëzues 1x deri në 10x.

Vini re se vetëm Bass, Insane Catch ose Blanks mund të zbresin gjatë funksionit Insane Catch. Pas çdo rrotullimi të çmendur, loja do të pastrojë rrjetin përpara se të shtojë vlerat e parave të Bass në shumëzuesin total. Dhe nëse shfaqen simbolet Insane Catch, lojtarët do të marrin rrotullime shtesë të çmendura.

Si të tjerat lojëra elektronike për celular nga Stakelogic, Wild Wild Bass 2 gjithashtu përmban veçorinë unike Super Stake. Kjo i lejon lojtarët të dyfishojnë bastin e tyre për të rritur shanset e tyre për të aktivizuar raundet e bonusit dhe për të marrë fitore më të mëdha. Kjo veçori është gjithashtu e disponueshme në kompaninë Kapja e madhe e Eric, një aventurë me temë peshkimi e lëshuar në korrik 2023.

Jose Simon Kadala, Drejtor i Llogarive në Stakelogjike, komentoi:

"Gone Fishin". Kjo është shenja që lojtarët do të varen pasi të shkojnë në lumë dhe të hedhin linjat e tyre në Wild Wild Bass 2. Ky është një hap më lart nga origjinali, me edhe më shumë fitore përbindësh për të kapur. Ne presim me padurim për të parë Wild Wild Bass 2 të zbarkojë në hollet e operatorëve dhe që lojtarët të mbështjellin në çmimet masive të parave që notojnë nën sipërfaqe."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme