Lajme

May 23, 2023

Përmirësoni kohën tuaj të lojës në LevelUp me Promovimin Lucky Burst

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

MobileCasinoRank është gjithmonë në kërkim për t'ju ndihmuar të gjeni bonuse dhe promovime të reja për lojtarët e kazinosë celulare. Këtë javë, gjetëm promovimin "Lucky Burst" në LevelUp, një aplikacion i besueshëm i kazinosë celular i licencuar nga Qeveria e Curacao. Pra, për çfarë është ky bonus dhe pse e zgjodhëm atë për ju? Lexoni për të zbuluar!

Përmirësoni kohën tuaj të lojës në LevelUp me Promovimin Lucky Burst

Cili është Bonusi Lucky Burst i LevelUp?

Lucky Burst është një bonus depozite që premton të rrisë kohën tuaj të lojës Kazino LevelUp me pak fat. Promocioni është i hapur një herë në javë, me të gjithë lojtarët e regjistruar që kanë të drejtë ta pretendojnë atë. Megjithatë, këshillohet të lexoni faqen e T&C të kazinosë për të konfirmuar nëse vendi juaj është i kufizuar nga promovimi. 

Me këtë bonus ringarkimi, kazino do t'ju shpërblejë me 15% të shumës së depozitës tuaj deri në 500 dollarë. Kjo do të thotë se shpërblimi maksimal që mund të merrni është 500 dollarë. Për shembull, nëse depozitoni 100 dollarë në këtë aplikacion të kazinosë celulare, do të merrni 15% të asaj shume, që është 15 dollarë. Mos harroni të përdorni LUCKYLVL kodi i bonusit kur depozitoni fonde. 

aplikacioni i kazinosë celulare do të shtojë gjithashtu 35 rrotullime bonus në paketën tuaj të ringarkimit. Kushtet e bonusit të kazinosë nuk specifikojnë lojërat elektronike për të përdorur bonusin e rrotullimeve falas, duke lënë hapësirë për t'i luajtur ato lojëra me kthim të lartë te lojtari (RTP) dhe kërkesat e ulëta të basteve. Në këtë mënyrë, ju mund të rrisni shanset tuaja për të fituar një pagesë nga fitimet e rrotullimit falas. 

Depozita minimale dhe kushte të tjera

Kur zgjidhni një bonus të rimbushjes, është jetike të siguroheni që depozita minimale të jetë e arsyeshme. Nuk ka asnjë arsye për të zgjedhur një bonus prej 30 dollarësh me një depozitë minimale prej 50 dollarësh.

Fatmirësisht, LevelUp Casino i mban gjërat realiste me një depozitë minimale prej $30. Kjo është e njëjta shumë kur përdorni monedha të tilla si EUR, CAD, NZD dhe AUD. Lojtarët gjithashtu mund të kërkojnë bonusin me depozitat në kriptomonedhë shishkë DOG, ETC, LTC, BTC, USDT, etj. 

Lidhur me kërkesat e basteve, lojtarët duhet të vënë bast 35x para bonus përpara se të arkëtojnë fitimet e tyre. E njëjta normë vlen për fitimet e grumbulluara nga rrotullimet tuaja falas. CasinoRank e konsideron këtë kërkesë të qëndrueshme, duke pasur parasysh se disa bonuset e kazinosë mund të arrijë 50x ose 70x.  

Bonusi gjithashtu ka kushte shtesë, duke përfshirë:

  • Bonusi do të jetë aktiv për 14 ditë.
  • Bonusi i rrotullimeve falas është i vlefshëm për 24 orë.
  • Fitimi maksimal nga rrotullimet shtesë është 200 dollarë.
  • Paratë e bonusit nuk i bashkëngjiten asnjë arkëtim maksimal.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme