LevelUp Kazino Në Celular Rishikoni

LevelUpResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 400 dollarë + 200 rrotullime falas
Politikë transparente
Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Politikë transparente
Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
LevelUp is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Depozitat për herë të parë tërheqin një bonus 100% deri në 100 dollarë ose 1 BTC. Përdoruesit e rinj marrin gjithashtu 100 rrotullime falas në depozitën e parë. Depozitat e dyta, të treta dhe të katërta vijnë me një stimul përputhshmërie prej 50%, 50% dhe 100%, respektivisht. Më shumë bonuse të ringarkimit përfshijnë shpërblimin e Nivelit Breezy, Breezy Boost dhe Nivelin e fundjavës.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Ekziston një gamë e gjerë lojërash në LevelUp. Lojtarët mund të presin tituj jackpot, lojëra tavoline, lojëra në tendencë, lojëra klasike, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe lojëra elektronike. Lojërat mundësohen nga zhvillues modernë dhe shtëpiak si BetSoft, NetEnt, Ezugi, Red Tiger, Yggdrasil, Playtech, për të përmendur disa. Dashamirët e pokerit do të argëtohen nga Casino Hold'em, Texas Mbajini ato, Joker Poker, Tre Card Poker, Caribbean Stud, Magic Poker dhe American Poker. Variantet e Blackjack që ofrohen përfshijnë blackjack bast falas, Blackjack Classic, Single Deck Blackjack dhe Blackjack Amerikan. Tifozët e Ruletës do ta vlerësojnë Ruletën Auto, Ruletën Amerikane dhe Ruletën Evropiane. Titujt e njohur të lojërave elektronike përfshijnë Elvis Frog, Book of Cats dhe Arabian Tales.

Software

LevelUp bashkëpunon me disa nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industrinë e iGaming për t'ju sjellë përvojën më të mirë të lojërave. Çdo furnizues i përmbajtjes sjell një stil dhe ekspertizë unike, duke siguruar që lojtarët të kenë një seancë lojrash të paharrueshme. Disa furnizues softuerësh në LevelUp përfshijnë VIVO Gaming, Endorphina, Yggdrasil Gaming, Habanero, Play'n GO .

Payments

Payments

LevelUp u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 7 , duke përfshirë Visa, Skrill, Payz, Debit Card, Neteller . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Deposits

Lojtarët mund të mbushin llogaritë e tyre LevelUp përmes Mastercard, Visa, Neosurf, Maestro, Neteller, Skrill, Interac, Instadebit, Venus Point, iDebit, Siru, Bitcoin, Ecopayz, Ethereum, monedhë Lite, Bitcoin Cash, Usdt Coin dhe DogeCoin. Depozitat në kazino LevelUp janë të menjëhershme. Në shumicën e procesorëve të pagesave, pagesa minimale është 10 dollarë, ndërsa maksimumi është vendosur në 4,000 dollarë.

Withdrawals

Vetëm llogaritë e verifikuara të LevelUp janë të pranueshme për pagesa. Kumarxhinjtë mund të zgjedhin të tërhiqen përmes Visa, Mastercard, Transferte bankare, Maestro, Skrill, Neteller Ecopayz, Venus Point, iDebit, Instadebit, Bitcoin, Bitcoin Cash, Lite Coin, Ethereum, DogeCoin dhe Usdt Coin. Tërheqjet përmes kriptove dhe kuletave elektronike janë të menjëhershme. Shlyerjet përmes bankës dhe kartave të kreditit zgjasin nga një deri në pesë ditë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+6
+4
Mbyll

Languages

Kur bëhet fjalë për gjuhët e mbështetura, LevelUp funksionon keq. Anglishtja duket të jetë e vetmja gjuhë e disponueshme. Nuk ka kuptim që kjo kazino të etiketojë veten si një kazino ndërkombëtare, por nuk mund të mbështesë gjuhë të ndryshme. Duke ofruar një gjuhë të vetme, ajo bllokon shumë lojtarë në mbarë botën dhe në të njëjtën kohë zbehet nga kazinotë konkurrente.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, LevelUp rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në LevelUp , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, LevelUp e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në LevelUp përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

LevelUp është një kazino krejt e re që u krijua në 2020. Ajo operohet nga kompania e saj mëmë e njohur, Dama NV, nën një licencë nga qeveria e Curacao. Faqja kryesore e faqes përmban një sfond të errët të modës. Çdo gjë tjetër është rregulluar në mënyrë të organizuar. Sigurisht që ndihet miqësor ndaj kumarxhinjve kur shfletoni faqen e internetit të kësaj kazinoje.

LevelUp

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në LevelUp është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Lojtarët mund të kontaktojnë me mbështetjen e LevelUp përmes emailit, bisedës së drejtpërdrejtë ose plotësojnë formularin e kontaktit. Adresa e tyre e emailit është info@levelupcasino.com, dhe ekipit në përgjithësi i duhen disa minuta përpara se të përgjigjet. Gjithashtu, funksioni i bisedës në internet është i disponueshëm 24/7. Seksioni FAQ ofron artikuj dhe udhëzues informues në lidhje me këtë faqe kazinoje.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në LevelUp , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në LevelUp dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga LevelUp . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në LevelUp . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e LevelUp i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

Mobile

Mobile

Kazinoja LevelUp është e optimizuar mirë për pajisjet mobile. Faqja celulare vjen me një ndërfaqe të ngjashme me faqen e PC-së dhe është reaguese. Nuk flitet për një aplikacion celular në këtë faqe. Kumarxhinjtë mund të mbështjellin jackpot dhe të shijojnë lojëra të tjera kazino pa pasur nevojë të shkarkojnë softuer shtesë.

Përmirësoni kohën tuaj të lojës në LevelUp me Promovimin Lucky Burst
2023-05-23

Përmirësoni kohën tuaj të lojës në LevelUp me Promovimin Lucky Burst

MobileCasinoRank është gjithmonë në kërkim për t'ju ndihmuar të gjeni bonuse dhe promovime të reja për lojtarët e kazinosë celulare. Këtë javë, gjetëm promovimin "Lucky Burst" në LevelUp, një aplikacion i besueshëm i kazinosë celular i licencuar nga Qeveria e Curacao. Pra, për çfarë është ky bonus dhe pse e zgjodhëm atë për ju? Lexoni për të zbuluar!