Lajme

May 11, 2023

Play Pragmatic Launchs Diamonds of Egypt me 4 Jackpot emocionues

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Lojë pragmatike ka shtuar Diamonds of Egypt në koleksionin e tij në rritje të lojërave elektronike me temë egjiptiane. Në këtë slot aventuresk, lojtarët mund të gjejnë pasuri nga e kaluara që mund të arrijnë 2,500 herë të aksioneve. Loja gjithashtu përmban 4 jackpot-e, duke e bërë atë një shtesë emocionuese për ndjekësit e jackpot-it. 

Play Pragmatic Launchs Diamonds of Egypt me 4 Jackpot emocionues

Diamonds of Egypt është vendosur në 5 rreshta dhe 3 kolona, ku lojtarët janë aplikacionet e kazinosë celulare mund të formojnë kombinime të kupave të artë, kokave të gjarpërinjve dhe hyjnive të vjetra egjiptiane. Dhe për të rritur shanset tuaja për një pagesë, kjo automat me temë egjiptiane ka 88 linja bastesh. Thjesht formoni një fitore në ndonjë nga linjat e basteve dhe tërhiqni fitimet tuaja. 

Duke folur për simbolet që përputhen, tarifat mbretërore të kartave 9-A janë ikonat me pagesë të ulët me një pagesë të lartë prej 0,17 herë më shumë. Rrumbullakët, kupat e artë, gjarpri dhe hyjnitë janë ikonat premium, që shpërblejnë lojtarët me fat deri në 7 herë të aksioneve. 

Ndërkohë, aventurierja femër është simboli i egër i lojës. Ajo mund të shfaqet kudo në bobinat 2, 3 ose 4, duke zëvendësuar të gjitha simbolet e pagesës, përveç shpërndarjes së lojës. Kjo mund t'i ndihmojë lojtarët të krijojnë fitore edhe më të mëdha. Vini re se shumëzuesi special i egër mund të shfaqet vetëm në bobinën 3, duke i shpërblyer lojtarët me një shumëzues 5x në çdo fitore që e ka. 

Ndërsa veprimi vazhdon, lojtarët mund të aktivizojnë rastësisht një raund bonus Jackpot kur shfaqet një simbol i egër. Nëse kjo ndodh, loja do të aktivizojë një nga katër jackpotet, përkatësisht:

  • Mini - 10x
  • Minor - 20x 
  • Major - 100x 
  • Madhësia - 1000x

Lojtarët duhet të zgjedhin vazo për të zbuluar emrat e jackpot-it dhe të rreshtojnë tre ose më shumë për të fituar pagesën e çmimit të parë. 

Kur shfaqen 3+ simbole të shpërndarjes gjatë lojës bazë, modaliteti i rrotullimeve falas do të fillojë, duke shpërblyer lojtarët me 8 rrotullime falas. Nëse shfaqen më shumë shpërndarje ndërsa bonusi është në vazhdim, lojtarët marrin 8 rrotullime shtesë falas, pa kufi të sipërm.

Diamonds of Egypt i është shtuar tashmë çmimit të Pragmatic Play portofoli i lojërave, e cila ka mbi 300 tituj të ndryshëm. Loja i bashkohet lëshimeve të tjera të fundit si:

  • Knight Hot Spotz
  • Ngarkesa e bizonit të egër
  • Excalibur i lëshuar

Kohët e fundit, Pragmatic Play gjithashtu lançoi Kingdom of the Dead, një vend i caktuar me temë Egjiptin e Lashtë ku shpërndarja e librave është në qendër të gjithçkaje. Para kësaj, kompania debutoi një tjetër slot me temë egjiptiane, Gods of Giza, me një numërim të egër shpërblyes.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme