Lajme

July 14, 2023

Playson shton një zonë krejt të re lojërash në panelin e saj të sofistikuar xEye

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Playson, një ofrues B2B që po zgjerohet me shpejtësi të argëtimit dixhital, ka përditësuar xEye Viewboard. Në përditësimin e ri, Playson ka prezantuar një Zonë të re Lojërash në mjetin e sofistikuar analitik.

Playson shton një zonë krejt të re lojërash në panelin e saj të sofistikuar xEye

Me shtesën më të re në mjetin më të avancuar promovues të Playson, operatorët e kazinosë mund të shfletojnë një koleksion të gjerë të kompanive lojëra elektronike për celular. Zhvilluesi thotë se ky mjet do të përmirësonte të gjithë procesin e vendimmarrjes.

Përditësimi i ri vjen me disa dokumente në Zonën e Lojërave. Këto dokumente ofrojnë një pasqyrë të plotë në të gjitha Lojërat e Playson nga pikëpamja marketingu, matematikore dhe juridike. Është interesante se partnerët e Playson kanë mundësinë të personalizojnë hapësirën në stilin e tyre unik.

Playson ka shtuar gjithashtu disa dokumente pajtueshmërie për çdo treg të rregulluar, duke e bërë të thjeshtë aplikimin e zgjedhjeve të filtrimit si gjuhë të veçanta.

Oleksii Mylotskyi, CTO në Playson, tha se është një "moment historik" për kompaninë në shkallë globale që të lançojë zonën e saj të personalizuar të lojërave. Ai komentoi:

"Partnerët do të përfitojnë shumë nga ajo që Zona e Lojës mund të bëjë për ta nga pikëpamja e biznesit dhe fakti që gjithçka është në një vend do të sigurojë një udhëtim më të qetë për të gjetur çdo detaj për çdo lojë brenda portofolit tonë. Të jesh në gjendje të shfaqësh këtë enciklopedi unike në partnerët tanë përforcojnë mënyrën në të cilën mjeti mund të mprehë procesin e vendimmarrjes për operatorët."

Oleksii Khodenko, Pronar i produktit në Playson, shtoi:

"XEye Viewboard ynë është një nga risitë më të mira që kemi krijuar në Playson gjatë 12 muajve të fundit dhe shtimi i Zonës së Lojës do t'i lejojë partnerët të kuptojnë lirisht atë që prodhojmë. T'u japësh partnerëve lirinë për të ditur gjithçka për portofolin tonë do të rrit statusin tonë brenda industrisë iGaming dhe krijon mundësi për të zgjeruar partneritetet në mbarë botën."

Ky është një nga njoftimet kryesore në Playson së fundmi pasi kompania kërkon të zgjerojë statusin e saj global. Në fillim të muajit, Playson njoftoi promovimin prej 4 milionë eurosh pa ndalesë dhe gara. Ky promovim do të funksionojë në aplikacionet më të mira të kazinosë celulare deri në qershor 2024, duke u dhënë lojtarëve një aventurë 12-mujore për të fituar një pjesë të grupit shumëmilionësh të çmimeve.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme