Lajme

May 4, 2023

Push Gaming lëshon slotin Dino PD me personazhe dinosaur

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Furnizuesi i njohur i lojërave B2B me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, Push Gaming, ka njoftuar një kthim në qytetin Triasik që frymëzoi lojën e tij popullore Dinopolis. Kjo pasi furnizuesi i përmbajtjes njoftoi lëshimin e automat Dino PD

Push Gaming lëshon slotin Dino PD me personazhe dinosaur

Aksioni ndodh në 5 bobina dhe 4 rreshta me deri në 20 linja pagese. Push Gaming ruan traditën e krijimit lojëra elektronike për celular me grafikë me cilësi të lartë në lojë. Sidoqoftë, cilësimet e lojës mund të jenë konfuze sepse një përzierje e makinave dhe dinosaurëve ka pak kuptim. Por kjo nuk duhet t'ju largojë nga arritja e pagesës maksimale prej 10,000 herë. 

Lojtarët duhet të përputhen me të paktën tre simbole në një linjë bast për të fituar një pagesë. Loja prezanton karaktere të reja, duke përfshirë pranga, megafonë dhe protagonistë të shumtë të dinosaurëve, përveç grafikës së njohur. Këto simbole mund t'ju shpërblejnë me deri në 50x aksione për pesë të një lloji.

Lojtarët duhet të kërkojnë simbolin e egër fleksibël, i cili zëvendëson të gjitha simbolet e pagesës në rrjet. Egra është gjithashtu simboli premium i lojës, që shpërblen lojtarët në aplikacionet kryesore të kazinosë me aksione deri në 250 herë. Për më tepër, ju mund të fitoni çmime deri në një aksion 1000x pasi të keni vendosur të paktën pesë monedha të arta dino kudo në bobina. Ju do të fitoni çmimet e menjëhershme që i atribuohen secilës monedhë. 

Raundi i rrotullimeve falas

Lojtarët mund të hyjnë në modaliteti i rrotullimit falas pas mbledhjes së një disku bixhoz dhe dy ikona të shpërndarjes. Nga atje, ju do të merrni rrotullime të shumta falas dhe një shumëzues për një shans për të fituar të mëdha.

Për më tepër, monedhat e arta dhe ato të koleksionit mund të shfaqen gjatë raundeve të bonusit, me këto të fundit që mundësojnë një ritrirës dhe rrit gradualisht shumëzuesin për çdo katër që mbledhni. Simbolet me pagesë më të ulët (donuts) gjithashtu do të shndërrohen në monedha, duke rritur shanset e fitimit.

Ja çfarë është George Fil, Drejtor Menaxhues i Grupit Push Gaming, tha për lojë kazino në internet

"Dino PD u ofron lojtarëve një bashkim të temave dhe mekanikës popullore të paracaktuar, ndërsa përmirëson disa nga veçoritë kryesore që e bënë Dinopolis origjinal një hit kaq të menjëhershëm. Ne jemi vërtet krenarë për mekanikët e ndryshëm që kemi punuar në lojë. Sidomos monedhat Dino, të cilat zhbllokojnë nivele më emocionuese që ne mendojmë se lojtarët do t'i pëlqejnë. Është rikthimi i personazheve që u treguan kaq të njohur më parë edhe me drejtimin artistik të vlerësuar me çmime, kështu që është fantastike të shohësh kthimin e temës për më shumë argëtim parahistorik".

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme