Lajme

July 27, 2023

Push Gaming përdor kombinime mbresëlënëse në automatin Rat King

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Push Gaming, një ofrues i lojërave elektronike B2B në internet, ka lëshuar titullin e saj të ri të lojës, Rat King. Interesante, ky është automati inaugurues i kompanisë me pagesë kudo.

Push Gaming përdor kombinime mbresëlënëse në automatin Rat King

Rat King përdor një tabelë gjigante lojërash 6x6 që merr frymëzim nga video-lojërat e viteve '90. Simbolet e lojës përbëhen nga shumë artikuj ushqimorë me një dizajn 32-bit. Lojtarët mund të marrin një pagesë nëse të paktën shtatë nga këto simbole godasin rrotullat. Lojtarët mund të marrin çdo gjë midis 0.5x dhe 50x të bastit.

Veprimi i të ngrënit bëhet edhe më i shijshëm, falë mekanikës së rrotullave të kaskadës. Sa herë që lojtarët kërkojnë një kombinim fitues, simbolet fitimtare zhduken nga rrotullat dhe zëvendësohen me të reja që bien nga lart. Mos harroni se kjo vazhdon për sa kohë që lojtarët formojnë një sekuencë fituese. 

Shumëzuesi i yllit të artë është një tjetër simbol shpërblyes në këtë automat me temë ushqimore. Ky simbol mund të rrisë vlerën e fitoreve tuaja në kazinotë më të mira në internet celular deri në 500x kur shfaqet në pjesën e poshtme të tabelës së lojës. Prandaj, është thelbësore të arrihen fitore të njëpasnjëshme për të rritur pagesat.

Siç është norma në shumicën lojëra elektronike për celular nga Push Gaming, Rat King vjen me një modalitet shpërblyes të rrotullimeve falas. Lojtarët mund të kenë akses në bonus pasi të kenë mbledhur të paktën tre shpërndarje në fund të tabelës së lojës.

Gjatë rrotullime falas, mund të grumbulloni simbole shtesë të shpërndarjes për të zhbllokuar deri në 20 rrotullime shtesë. Përveç kësaj, të gjithë shumëzuesit e mbledhur gjatë raundeve të bonusit do të qëndrojnë të kyçur gjatë gjithë raundit dhe çdo shpërndarje shtesë do të sigurojë tre rrotullime të tjera. Kjo kulmon me një kombinim të mekanikës, fitimeve dhe rritjes së vlerave të shumëzuesit.

Push Gaming thotë se sloti Rat King krijon një mjedis unik lojërash duke kombinuar pamjet tradicionale me atributet moderne. Kjo përfundimisht u jep lojtarëve në platformat kryesore të kazinosë celulare një mundësi emocionuese për të rritur shanset e tyre për një fitore të madhe duke grumbulluar shpërblime.

Studio e zhvilluesit ka qenë e zënë me publikimin kohët e fundit lojra kazino celulare pa pushim. Përpara Rat King, Push Gaming kishte lëshuar titujt e rinj të mëposhtëm:

Amit Samji, Prodhuesi kryesor i lojërave në Push Gaming, komentoi:

"Rat King është titulli ynë i parë me pagesë kudo. Ai gjithashtu përfiton nga një mekanik shpikës i koleksionit, i cili është një testament i kreativitetit të jashtëzakonshëm me të cilin është bekuar ekipi ynë i zhvillimit. Kjo veçori imagjinative është krahasuar nga një stil i njohur retro që së bashku ka prodhuar një slot të cilin ne kemi besim se lojtarët do ta adhurojnë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme