Lajme

July 18, 2023

Shijoni bonusin e rifreskimit deri në 100 € të hënën dhe të premten në Kazino Das Ist

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Bonuset javore u japin lojtarëve të kazinosë celulare një mundësi për të luajtur duke përdorur kredite falas dhe për të zgjatur listën e tyre të çmuar. Dhe nëse jeni me fat, mund të fitoni një pagesë të mirë prej tyre.

Shijoni bonusin e rifreskimit deri në 100 € të hënën dhe të premten në Kazino Das Ist

Pra, në rishikimin e bonusit të MobileCasinoRank të kësaj jave, do të mësoni për bonusin e rimbushjes prej 100 €. Ky rishikim do të diskutojë kërkesat e basteve, përqindjen e bonusit, kualifikimet e lojës dhe klauzola të tjera jetike promovuese. Vazhdoni të lexoni!

Cili është bonusi 25% i rifreskimit javor i Das Ist Casino?

Ju duhet të kuptoni se çfarë është një bonus rifreskues për të marrë një pamje të qartë të kësaj bonus javor. Ky është në thelb një bonus për lojtarët besnikë pasi kanë bërë një depozitë të vërtetë parash. Në Kazino Das Ist, ju do të merrni 25% të depozitës tuaj të parave reale çdo të hënë dhe të premte. Se shumti kazinotë celulare të rregulluara, një bonus i tillë do të ishte i disponueshëm vetëm një herë në javë.

Pra, supozoni se bëni një depozitë 100 € të hënën ose të premten. Në atë rast, kazinoja celulare do të kthejë 25 €, që është 25% e depozitës prej 100 €. Mos harroni se shuma maksimale e bonusit është 100 €, që do të thotë se duhet të depozitoni të paktën 400 € për të mbledhur të gjithë shumën e bonusit.

Kjo nuk është e gjitha. Kazinoja ka shtuar 25 rrotullime falas në paketën e bonusit. Lojtarët mund të përdorin rrotullimet e tyre në Midas Golden Touch nga Thunderkick.

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Përpara se të pretendoni a bonus i kazinosë celulare, është jetike të lexoni termat dhe kushtet për të shmangur shkeljen e rregullave të bonusit. Ky rishikim zbuloi se lojtarët duhet të përdorin një kod bonus 25RELOAD kur depozitojnë. Nuk do të kualifikoheni për promovim nëse depozitoni pa këtë kod.

Përveç kësaj, lojtarët nga disa vende nuk mund të pretendojnë bonus depozite. Shembuj të dukshëm përfshijnë Suedinë, Gjeorgjinë, Kroacinë dhe Indonezinë. Pra, konfirmoni nëse vendi juaj është në listë!

Kushtet e tjera të bonusit përfshijnë:

  • Lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë 50x të basteve për të kërkuar fitime nga bonusi i ringarkimit dhe bonusi i rrotullimeve falas.
  • Depozita minimale kualifikuese për bonusin javor është 20 €.
  • Slotet celulare kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesës së basteve.
  • Bonusi do të skadojë në 7 deri në 14 ditë nga dita e pretendimit të tij.

Ky është një bonus i shkëlqyeshëm i ringarkimit për kohën e zgjatur të lojërave në Kazino Das Ist çdo javë. Por CasinoRank ju këshillon të luani për argëtim duke përdorur bonusin sepse kërkesa për bast 50x është më e lartë se standardi i industrisë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme