Përvoja e kazinosë celulare: Das Ist Casino Vështrim i përgjithshëm 2024

Das Ist CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.67/10
BonusBonus 400$ + 150 rrotullime falas
Mbështetje 24/7
Shumë monedhë
Prodhuar ne Gjermani
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbështetje 24/7
Shumë monedhë
Prodhuar ne Gjermani
Das Ist Casino is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazino DasIst ka një paketë bonus fantastike mirëseardhjeje për lojtarët e rinj. Kur regjistroheni për herë të parë, jepet një bonus depozite në tre depozitat e para që bëjnë lojtarët.

Depozita e parë u jep lojtarëve një bonus 100% të përputhur deri në 100 € dhe 100 rrotullime falas. Depozita e dytë jep një bonus të përputhur 50% deri në 100 €. Bonusi i tretë i depozitës jep një bonus të përputhur 75% deri në 100 dhe 50 € rrotullime falas. Kjo lejon një bonus total të mirëseardhjes prej 300 € dhe 150 rrotullime falas.

Ekziston gjithashtu një përzgjedhje e madhe e promovimeve të ndryshme që u ofrohen lojtarëve në Kazino DasIst, si një bonus i rregullt 25% i rimbushjes që ofrohet çdo fundjavë.

Ekziston gjithashtu një skemë VIP që u lejon lojtarëve mundësinë për të rrëmbyer shumë më shumë bonuse ndërsa lëvizin përpara nëpër nivele. Është krijuar si një lojë, ku lojtarët kanë mundësinë të marrin një personazh në një aventurë. Çdo pikë e fituar e çon lojtarin në një udhëtim në një nivel më të lartë dhe kjo do t'i lejojë lojtarët të kenë akses në shpërblime më të mëdha dhe më të mira.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Kazino DasIst ka një përzgjedhje fantastike të zgjedhjeve të lojës në dispozicion të lojtarëve të saj. Ekziston një zgjedhje e madhe e lojërave elektronike të videove, lojërave tavoline dhe titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Të gjitha këto janë ofruar nga disa prej zhvilluesve më të mirë atje. Të dy NetEnt dhe Evolution janë dy nga ofruesit më të mirë në biznes. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë veçanërisht me cilësi të lartë për shkak të Evolucioni duke qenë lider në treg për këtë lloj loje kazino.

Software

DasIst Casino u ofron lojtarëve një zgjedhje të madhe lojrash për të luajtur. Ekziston një gamë e gjerë ofruesish të ndryshëm softuerësh të kazinosë për t'u shijuar me disa nga titujt më të mirë dhe më të njohur që ofrohen. Lojtarët kanë qasje në lojëra nga softuer të tillë si Evolution Gaming, Microgaming, iSoftBet, Betsoft, NetEnt, Booming Games, Amatic, EGT, Yggdrasil, Play'n Go, Pragmatic Play, NYX dhe Endorphina.

Payments

Payments

Kur bëhet fjalë për kryerjen e pagesave me DasIst Casino ka shumë zgjedhje të ndryshme në dispozicion të lojtarëve. Opsionet e para që ofrohen janë transfertat bankare dhe pagesat me kartë. Të dyja këto lejojnë lojtarët të bëjnë depozita dhe tërheqje lehtësisht. Depozitat kryhen menjëherë me të dyja këto metoda, por tërheqjet mund të zgjasin deri në pesë ditë pune për t'u kryer.

Ekziston gjithashtu një zgjedhje e madhe e kuletave elektronike në ofertë. Nëse preferoni një metodë më të shpejtë të tërheqjes, atëherë aftësia për të bërë një pagesë me Skrill ose Neteller është në dispozicion këtu. Të dyja këto lejojnë që tërheqjet të përpunohen brenda 24 orëve, gjë që është shumë më e shpejtë se përdorimi i metodave tradicionale.

Deposits

Depozitimi i fondeve në Das Ist Casino është një proces i drejtpërdrejtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në arkë të faqes së internetit, më pas vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e hollësishme për të përfunduar depozitën tuaj të parë. Depozitat janë shpesh të shpejta, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Das Ist Casino është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+183
+181
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+1
+-1
Mbyll

Gjuhët

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Das Ist Casino rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Das Ist Casino , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Das Ist Casino e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Das Ist Casino përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

DasIst Casino u formua në vitin 2016 nga N1 Interactive. Është projektuar dhe tregtuar duke pasur parasysh tregun gjerman. DasIst Casino ka një licencë nga MGA, e cila është një nga rregullatorët më të mirë në treg. Ai përdor disa nga ofruesit më të mirë të softuerit në industri për listën e tij të lojërave dhe kjo përfshin NetEnt, Playtech dhe Evolution Gaming. Das Ist Casino

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2016

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Das Ist Casino është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Lojtarët mund të marrin gjithmonë ndihmë nga biseda e tyre e drejtpërdrejtë 24/7 me anglisht, gjermanisht dhe gjuhët ruse. Kazinoja gjithashtu ka një formular të integruar të kontaktit me email në faqen e internetit.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Das Ist Casino , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Das Ist Casino dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Das Ist Casino . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Das Ist Casino . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Das Ist Casino i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi
Shijoni bonusin e rifreskimit deri në 100 € të hënën dhe të premten në Kazino Das Ist
2023-07-18

Shijoni bonusin e rifreskimit deri në 100 € të hënën dhe të premten në Kazino Das Ist

Bonuset javore u japin lojtarëve të kazinosë celulare një mundësi për të luajtur duke përdorur kredite falas dhe për të zgjatur listën e tyre të çmuar. Dhe nëse jeni me fat, mund të fitoni një pagesë të mirë prej tyre.