Si t'i mposhtni kërkesat e basteve

Lajme

2020-11-21

Kërkesa e bastit është një e keqe e detyrueshme që do ta hasni pothuajse në të gjithë në internet bonuset e kazinosë celulare. Kazino celulare attr akt lojtarët me stimuj fitimprurës si pa bonuse depozite dhe cashback. Mjerisht, pothuajse 100% e këtyre shpërblimeve nuk janë të disponueshme në para të menjëhershme. Janë disa kushte që duhen plotësuar më parë duke u tërhequr para. Pra, ky udhëzues zbërthen gjithçka që ju duhet të dini në lidhje me kërkesën e basteve dhe si ta plotësoni atë pa mundim.

Si t'i mposhtni kërkesat e basteve

Çfarë do të thotë kërkesat e bastit?

Kur luani kazino në celularin tuaj, ka të ngjarë që t'ju jepen para në dorë bonus në një moment. Megjithatë, kjo para vjen me terma dhe kushte që lojtarët duhet të plotësojnë për ta tërhequr atë. Ju do të duhet të vini bast një numër të caktuar herë përpara se paratë të bëhen para të vërteta. Kjo është kërkesa e basteve ose kërkesa për lojë në terma të kazinosë në internet dhe celular.

Për shembull, një kazino celulare ju ofron një bonus 100% deri në 100 £ pas regjistrimit. Në thelb, nëse një lojtar depoziton 100 £, ai merr një shumë të ngjashme në para bonus. Por këtu është truku; bonusi mund të ketë të bashkangjitur një kërkesë bastesh 10x. Në atë rast, ju do të shumëzoni kërkesën e bastit me paratë e bonusit për të gjetur shumën që duhet të vini bast për të tërhequr, e cila është 1000 £.

Pse kazinotë celulare kanë kërkesa për bast?

Ashtu si çdo ent tjetër biznesi, kazinotë celulare janë në lojë për të bërë fitime. Prandaj, dhënia e parave falas për lojtarët nuk do të kishte kuptim. Kjo është arsyeja pse kazinoja përpiqet të paketojë bonusin në mënyrë tërheqëse për t'i bërë lojtarët të regjistrohen. Gjithashtu, shumica e kazinove online kanë kërkesën e basteve për t'u pajtuar me rregulloret kundër pastrimit të parave. Pa këtë kusht, kriminelët do të pastronin lehtësisht paratë e pista duke depozituar dhe tërhequr para sipas dëshirës.

Si të mposhtni kërkesat e basteve të kazinosë celulare?

Sinqerisht, nuk ka asnjë biletë me një drejtim për të tejkaluar kërkesën e bastit. Për fat të mirë, ju mund të përdorni disa truke. Si fillim, sigurohuni që kazinoja celulare ku do të regjistroheni është e licencuar dhe e rregulluar. Qindra kazino të besueshme celulare ofrojnë një mjedis të sigurt lojërash fati pasi kanë kaluar teste rigoroze. Zgjidhni një dhe kërkoni bonusin.

Ju gjithashtu mund të mposhtni kërkesën e bastit duke marrë parasysh lojën e duhur për të përfunduar kushtin. Për shumicën e lojtarëve me përvojë, lojërat elektronike janë loja e zgjedhur. Në fakt, shumica e kazinove në internet kanë peshë 100% të sloteve. Kjo do të thotë që nëse një lojtar vë bast 1 £, ai do të llogarisë 1 £ për plotësimin e kërkesës së bastit.

Më në fund, lexoni shtypjen e imët përpara se të kërkoni bonusin. Një kazino mobile e ligjshme dhe e drejtë duhet të shfaqë qartë termat dhe kushtet e bonusit. Këtu, lojtari duhet të gjejë çdo gjë, duke përfshirë kërkesën e rikthimit të të gjitha promovimeve dhe çdo informacion tjetër jetik. Lojtarët duhet të kontrollojnë gjithashtu kapakun e tërheqjes së fitimeve të bonusit.

Gjëra të tjera që ndikojnë në kërkesat e bastit

Përveç llojit të lojës dhe peshës, disa gjëra të tjera mund të ndikojnë në kërkesën e basteve. Ato përfshijnë: Data e skadimit – Shumica e bonuseve të kazinosë celulare janë aktive vetëm për një kohë të caktuar. E thënë thjesht, një lojtar do të duhet të plotësojë kërkesat e kalimit të lojës përpara një date të caktuar. Përndryshe, ju do të humbni paratë e bonusit.

Bast maksimal – Fatkeqësisht, është e pamundur të vendosni baste të mëdha për të plotësuar kërkesat e basteve shpejt në shumicën e kazinove celularë. Kazinotë kanë një kufi prej, le të themi, baste prej 5 £ për të pastruar mundësinë e lojës. Kështu që zgjidhni një kërkesë për bast që mund ta përmbushni shpejt.

Në fund të fundit

Mënyra më e dukshme për të mposhtur kërkesën e basteve ndërsa luani kazino në celular është të vendosni baste derisa të arrini shumën. Por siç mund ta shihni, disa faktorë të tillë si peshimi i lojës, data e skadencës dhe licencimi i kazinosë mund të ndikojnë në shpejtësinë e tërheqjes së parave. Pra, lexoni T & C me kujdes fillimisht sepse nuk ka kthim pas pas pretendimit të ofertës.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme