Lajme

October 12, 2023

Yggdrasil basks në natën e hënës së përgjakur në pasuritë vampire DoubleMax

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Yggdrasil Gaming, një botues i njohur i lojërave elektronike magjepsëse për celular, ka shpallur titullin e tij më të ri, Vampire Riches. Është një lojë DoubleMax plot me shumëfishues fitimprurës dhe simbole të çuditshme me ikona me pagesë të lartë që shfaqin të vdekurit. 

Yggdrasil basks në natën e hënës së përgjakur në pasuritë vampire DoubleMax

Ky slot 5x3 i teleporton lojtarët në Nju Jorkun e frikshëm gjatë një nate të Hënës së Përgjakur. Lojtarët mund të marrin një pagesë që arrin 2,5 herë shumën e aksioneve pasi të përputhen me të paktën tre karaktere vampirësh në bobinat ngjitur. Siç pritej, simbolet JA paguajnë më së paku në 0.1x, 0.2x dhe 0.5x për përputhjen e 3, 4 ose 5 në bobinat ngjitur. Sa herë që lojtarët formojnë një kombinim fitues, simbolet fitimtare largohen nga bobinat përpara se të rejat të bien në vendin e tyre.

Megjithatë, tërheqja kryesore e natës së vampirëve është veçoria DoubleMax, e cila është në trend kazinove celulare. Me këtë veçori, çdo fitore dyfishon pafundësisht shumëzuesit e shumëzuesit, duke i lejuar lojtarët të mbledhin deri në 25,000 herë të aksioneve. 

Ashtu si në shumicën e Yggdrasil lojëra elektronike për celular, Vampire Riches DoubleMax ka një bonus të rrotullimeve falas. Lojtarët mund të zhbllokojnë raundet e bonusit pasi të kenë mbledhur të paktën tre simbole të rrotullimeve Falas. Nëse kjo ndodh, atmosfera dhe muzika do të kalojnë për të rritur emocionin e lojës dhe për të shtuar një atmosferë vampiri. Gjatë rrotullimeve të bonusit, rregullat e fitimit dhe shumëzuesit të Ortekut mbeten në fuqi dhe shumëzuesi nuk rivendoset midis rrotullimeve. 

zhvilluesi i softuerit thotë se opsionet Golden Bet dhe Buy In lejojnë lojtarët të rrisin shanset e tyre për të zhbllokuar bonusin e rrotullimeve falas. Megjithatë, këto veçori nuk janë të disponueshme në lojë në disa rajone si Mbretëria e Bashkuar. 

Titulli më i ri i Yggdrasil, Vampire Riches DoubleMax, është një shtesë e fortë e furnizuesit biblioteka e lojërave me Mekanikin e Angazhimit të Lojërave (GEM). Ky slot vjen vetëm disa ditë pasi kompania u bashkua me Jelly për të nxjerrë në treg produktin me temë frutash Djegia e bllokut GigaBlox. Para kësaj, Yggdrasil i ftoi lojtarët në një aventurë aziatike në aksion Luftëtari i Lotusit slot. 

Mark McGinley, Kryeshefi i Lojërave në Yggdrasil, komentoi:

"Ndërsa po i afrohemi sezonit drithërues, ne jemi të ngazëllyer të nxjerrim këtë titull me temë vampirësh që do të ketë lojtarë në skajet e vendeve të tyre. GEM ynë i njohur DoubleMax shërben për disa nga shumëzuesit më të lartë në industri që mund të udhëheqin për fitoret masive dhe Vampire Riches DoubleMax është një shtesë e shkëlqyer për portofolin tonë në rritje të lojërave elektronike kryesore."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme