Lajme

June 1, 2023

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Yggdrasil ka njoftuar lëshimin e Ragnawolves WildEnergy, një slot me temë nga mitologjia norvegjeze. Bëhet fjalë për përrallën e dy këlyshëve gjigantë ujku, Skoll dhe Hati, të cilët tmerruan perënditë derisa Odin i lidhi me zinxhirë në Asgard. Legjenda thotë se Odin mallkoi Skoll dhe Hati për të ndjekur diellin dhe hënën për përjetësi. 

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy
  • Historia ndodh në një tabelë loje 5x3 me një sfond drithërues të qiellit të kuq, yjeve të largët dhe një hënë të plotë. 
  • Gjatë lojës bazë, lojtarët mund të gjejnë dy këlyshët e vegjël dhe karrocat e diellit/hënës në bobina për të marrë një pagesë deri në 2x. 
  • Ju keni deri në 243 mënyra për të formuar kombinime fituese në bobinat ngjitur.

Ndërsa vazhdoni të përputheni me simbolet, synoni për pagimin maksimal 10,000x, i cili mund të fitohet me ndihmën e Multiplier Wilds, Rrotullime falas dhe Countdown Wilds. Ragnawolves WildEnergy gjithashtu përmban veçorinë më të re të kompanisë, WildEnergy. Lojëra Yggdrasil Shpreson se ky mekanik i lojës do të jetë i suksesshëm aplikacionet më të mira të kazinosë celulare

Lojtarët do të marrin deri në 4 jetë nëse simboli WildEnergy është pjesë e një kombinimi fitues. Simboli WildEnergy do të qëndrojë i kyçur gjatë gjithë raundeve të bonusit, duke ulur jetën e tij me çdo rrotullim. Mbani mend, rrotullimet vazhdojnë derisa të shteroni jetët e WildEnergy. 

Ndërkohë, simboli wild, i përfaqësuar nga dy këlyshët që gllabërojnë diellin dhe hënën, mund të ulet në bobinat 4 dhe 2. Ky simbol do të qëndrojë i kyçur për dy ose katër rrotullime, duke rritur potencialin tuaj fitues. Për më tepër, elementet e egra të shumëzuesit mund të shfaqen në rrotullën e mesme dhe të rrisin vlerën e shumëzuesit në të gjitha fitoret tuaja. 

Nëse lojtarët gjejnë mbi 3 ikona të shpërndarjes në bobina, lojë kazino do të shkaktojë 10 rrotullime falas. Gjatë raundeve të bonusit, të gjitha simbolet e egra në rrotulla vijnë me të njëjtat veçori si gjatë rrotullimeve. 

Lëshimi më i ri i Yggdrasil Gaming përfshin gjithashtu një opsion emocionues për lojtarët që të paguajnë 10 herë të aksioneve dhe të rrotullojnë rrotullat me një simbol të garantuar të egër. Lojtarët gjithashtu mund të blejnë raundet e bonusit duke blerë 10 ose 13 rrotullime për 100x ose 500x. Megjithatë, këto veçori nuk janë të disponueshme në Mbretërinë e Bashkuar.

Duke komentuar mbi slotin e ri, Stuart McCarthy, Shef i Produkteve dhe Programeve në Yggdrasil, deklaroi:

"Ne jemi të kënaqur që debutojmë një tjetër GEM fantastik me lëshimin e Ragnawolves WildEnergy. Si gjithmonë, ne jemi të sigurt se ky mekanik do të pritet mirë nga baza jonë e lojtarëve dhe do të ndihmojë këtë titull të ri të ketë sukses të qëndrueshëm në muajt e ardhshëm."

Ragnawolves WildEnergy është një nga shumë lojëra elektronike të zhvilluesve të lojërave të lëshuara së fundmi. Pesë ditë më parë, Yggdrasil njoftoi 4 peshq fantastikë në Egjipt, një slot unik që bashkon temat jashtëzakonisht të njohura të peshkimit dhe Egjiptit të Lashtë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme