Yggdrasil Partners ReelPlay për të lëshuar Jaguar SuperWays nga Bad Dingo

Lajme

2021-06-30

Eddy Cheung

Ky vit është parë tashmë shumëfish Yggdrasil lojërat elektronike goditën industrinë e lojërave të fatit në internet. Më 21 maj 2021, kompania njoftoi se do të ishte partner ReelPlay për të lëshuar slotin e ri video të Bad Dingo - Jaguar SuperWays. Loja është vendosur thellë brenda xhunglës së Amerikës së Jugut dhe përmban kafshë të shumta të frikshme, fitore të shumta, simbole në zgjerim dhe 387,000,000 mënyra mahnitëse për të fituar.

Yggdrasil Partners ReelPlay për të lëshuar Jaguar SuperWays nga Bad Dingo

Përmbledhje e slotit Jaguar SuperWays

Si shumica lojëra elektronike të reja nga studio e famshme YGS Masters, veprimi i lojës bazë fillon në një rrjet 5x3, duke ofruar deri në 243 mënyra për të fituar. Lojtarët mund të krijojnë një kombinim fitues duke vendosur tre ose më shumë ikona të tempullit që përputhen në rrotullat ngjitur, duke filluar nga ajo në të majtë.

Nëse kjo ndodh, rrotullimet falas do të fillojnë me një potencial prej 1024 mënyrash fitimi. Mbani mend, ju mund të fitoni deri në 20 rrotullime falas, duke aktivizuar funksionin Jaguar SuperWays që jep një 387, 420, 489 mënyra mbresëlënëse për të fituar.

Mënjanë këtë, bobinat kanë ngjyra të ndezura A deri në 9 mbretërorë të mbuluar nga kafshët zvarritëse të xhunglës. Lojtarët do të merrnin gjithashtu simbole si zogu, anakonda, bretkosa dhe guri i çmuar jeshil. Zogu është simboli premium që i shpërblen lojtarët 12,5 herë të aksioneve të tyre pas uljes nëntë në lëvizje.

Pastaj, është e egra e përfaqësuar nga Jaguar. Zbarkimi i këtij simboli në mënyrë të rastësishme në linjën e pagesës mund të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera standarde përveç atyre në bobinën 1. E njëjta gjë vlen edhe për tempullin, i cili është simboli i shpërndarjes.

Si zakonisht me lojëra elektronike të tjera në internet nga ky zhvillues, lojtarët mund ta luajnë këtë lojë në kazinotë celulare dhe kazinotë desktop. Kjo për shkak se loja është e përputhshme me HTML5. Sidoqoftë, simbolet mund të duken relativisht të vogla në rrjetin 9x9 nëse jeni duke përdorur një smartphone. Sidoqoftë, loja funksionon mjaft mirë në smartphone tuaj.

Karakteristikat e bonusit të Jaguar SuperWays

Siç u tha më parë, mekaniku i SuperWays është qendror për veprimin e lojës. Lojtarët mund ta aktivizojnë këtë veçori duke vendosur një kombinim fitues që ka një ikonë me një gjurmë. Më pas, ky simbol zëvendësohet me një ikonë të madhe të gjurmës së putrave, duke zëvendësuar të gjitha ikonat nën të, përveç simbolit Scatter.

Pas kësaj, simbolet e reja do të kalojnë, duke formuar një kombinim fitues krejt të ri. Është interesante se gjurmët e mëdha të putrave mund të zhbllokojnë rrotulla shtesë për të arritur deri në nëntë rrotulla, secila me nëntë simbole. Me fjalë të tjera, do të filloni të luani në një rrjet 9x9 me 387,420,489 mënyra fitimi.

Lojtarët mund të lançojnë gjithashtu veçorinë e Rrotullimeve Falas pasi të kenë vendosur tre ose më shumë simbole të shpërndarjes. Merrni 8, 7, 6, 5, 4, ose 3 Tempuj të Shpërndarjes dhe fitoni përkatësisht 20, 18, 15, 12, 10 ose 7 rrotullime bonus. Lojërat e rrotullimeve falas zhvillohen në një makinë 5x4 me 1024 mënyra për të fituar.

Jaguar SuperWays Variance, RTP dhe Bastet Maksimale

Në mënyrë zhgënjyese, sloti video Jaguar SuperWays ka një RTP jo miqësore prej 94.3%, gjë që nuk ka gjasa nga lojërat elektronike Yggdrasil. Aktualisht, shumica e lojërave elektronike të reja të videove ofrojnë tarifa mbi 96%. Gjithashtu, frekuenca e shkallës së goditjes prej 41.28% është goxha e lartë.

Por Yggdrasil qetëson ujërat me potencialin maksimal të fitimit prej 22,457x të shumës fillestare. Gama e basteve është gjithashtu mjaft miqësore, duke filluar nga 0,40 deri në 80 dollarë për rrotullim. Kjo do të thotë që lojtarët mund të marrin një çmim me vlerë 1,796,560 dollarë me bastin maksimal në një rrotullim të vetëm.

Jaguar SuperWays Final Thoughts

Nëse jeni adhurues i mekanikut të Megaways, kjo lojë ia vlen kohën tuaj. Mekaniku i SuperWays ofron potencial të jashtëzakonshëm fitues, duke tejkaluar 387 milionë mënyra fitimi.

Por përpara se të hidheni lart e poshtë me emocion, mbani mend se shumëzuesi maksimal 22,457x nuk përputhet me mënyrat marramendëse të fitimit. Gjithashtu, RTP është super i ulët, duke pasur parasysh se kjo është loja e parë nga Bad Dingo's. Pra, vazhdoni me kujdes dhe shijoni lojën!

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme