Leonbet

Age Limit
Leonbet
Leonbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Leonbet

Ky Mobile Casino u themelua në 2007 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 18/08/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Leonbet shënon 8.7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Leonbet

Leonbet ofron lojëra të njohura si , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Leonbet

Pas lojërave të ofruara nga Leonbet ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Leonbet ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Thunderkick, NetEnt, Habanero, Evolution Gaming, Microgaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Leonbet

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Leonbet mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin MasterCard, Neteller, Skrill, Visa, Debit Card , dhe më shumë.

Pse të luani në Leonbet ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Leonbet për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Leonbet është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2007
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpritur
Bonusi i besnikërisë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Ezee Wallet
Google Pay
Interac
MasterCard
MiFinity
Multibanco
NetellerPaysafe Card
Rupeepay
Skrill
UPI
Visa
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Australia
Brazili
India
Kanadaja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (42)
BF Games
BetgamesBetsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiGameArt
Gamomat
Gamshy
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Igrosoft
Kalamba Games
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRed Tiger GamingRelax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinomenal
Stakelogic
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Yggdrasil GamingiSoftBet
SportiveSportive (27)
Auto Live Roulette
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Boks
CS:GO
Dota 2
Futboll
Futbolli Australian
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Blackjack VIP
MMA
Rainbow Six Siege
Shigjetat
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Volejbolli
Çiklizëm