LibraBet

Age Limit
LibraBet
LibraBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth LibraBet

Ky Mobile Casino u themelua në 2018 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 17/12/2020 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, LibraBet shënon 7.75 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në LibraBet

LibraBet ofron lojëra të njohura si Bast në Futboll, Ruletë, Blackjack, Poker, Slotat , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në LibraBet

Pas lojërave të ofruara nga LibraBet ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. LibraBet ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Red Rake Gaming, Endorphina, Evolution Gaming, NetEnt, Habanero , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në LibraBet

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, LibraBet mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Debit Card, Visa, MasterCard, Credit Cards, Neteller , dhe më shumë.

Pse të luani në LibraBet ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. LibraBet është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për t'u ditur.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Baste falas
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Jackpot Roulette
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (49)
Alfa Bank
Alfa Click
Bancontact/Mister Cash
Bank transfer
Beeline
Bitcoin
Boleto
Carte Bleue
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Moneta.ru
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
OP-Pohjola
PaySec
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Ripple
S-pankki
Sepa
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Verkkomaksu
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Rusia
SoftwareSoftware (25)