Luaj me slot celular bitcoin

Slotat

2020-11-17

Bitcoin është padyshim monedha dixhitale më e njohur sot. Prandaj, nuk është çudi që në internet dhe kazino celulares pranoni këtë formë parash. Dhe me më shumë se një milion celularë lojëra elektronike të ndotura përreth, kazinotë celulare po presin që ju të zgjidhni një Bitcoin slot dhe provoni fatin tuaj. Por, përpara se të filloni të luani, ka disa strategji fituese të vështira për t'u mësuar. Lexo!

Luaj me slot celular bitcoin

Kontrolloni konkurrencën

Para çdo gjëje tjetër, duhet të lexoni komentet e kazinosë celulare Bitcoin. Edhe pse mund të tingëllojë e lehtë, rritja e numrit të kazinove të reja Bitcoin në internet mund ta bëjë të komplikuar gjetjen e aplikacionit të duhur. Kjo për shkak se kazinotë janë gjithmonë duke konkurruar për lojtarë të rinj duke ofruar bonuse tërheqëse dhe biblioteka të gjera lojërash.

Kontrolloni kërkesën e bastit të bashkangjitur me rrotullimet falas ose paratë e bonusit dhe përcaktoni nëse kushti është i realizueshëm nëse nuk është i mundur. Gjithashtu, shikoni maksimumin e arkëtimit të Bitcoin, licencimin e kazinosë dhe aspekte të tjera jetike. Ndjekja e këtyre rregullave do t'ju ndihmojë të gjeni shpejt kazinonë më të mirë celulare për të luajtur lojëra elektronike Bitcoin.

Merrni bonuset falas

Siç e kam thënë, kazinotë Bitcoin ofrojnë bonuse të ndryshme kazinoje për t'u dhënë lojtarëve të rinj dhe ekzistues një hap përpara. Lojtarët e rinj mund të gëzojnë shpërblime të mirëseardhjes, të tilla si para bonus ose rrotullime falas. Në shumicën e rasteve, rrotullimet tuaja falas ose bonusi i mirëseardhjes fiksohen në lojëra elektronike specifike. Vazhdoni dhe provoni lojërat elektronike për të parë nëse ato përmbushin pritshmëritë tuaja. Nëse jo, ka qindra kazino të tjera celulare Bitcoin për t'u bashkuar.

Bonuset e tjera të kazinosë Bitcoin që mund të merrni përfshijnë:

  • Kthimet e parave të gatshme
  • Bonusi i depozitave
  • Bonuset e referimit të një shoku
  • Programet VIP
  • Pa bonus depozite
  • Dhe me shume
  • Luaj për argëtim Ky është truku më i nënvlerësuar, por ndoshta më i rëndësishëm për të fituar duke luajtur lojëra elektronike në celular. Mos harroni gjithmonë se arsyeja kryesore për t'u bashkuar me lojërat e fatit nuk është të fitoni para, por të kënaqeni. Ka ato ditë të errëta kur mund të përjetoni spiralen e pafundme në rënie. Megjithatë, lojtarët e zgjuar do ta dinë se kjo është pjesë e lojë .

Mos e humbni kokën në një përpjekje për të ndjekur humbjet nëpërmjet basteve me rrezik të lartë dhe basteve më të mëdha. Thjesht qëndroni në buxhetin tuaj dhe kënaquni. Kuptoni se dështimi është një nga arsyet pse luajtja e lojërave elektronike të kazinosë celulare është kaq argëtuese. Pra, refuzoni çdo tundim për të thyer bankrollin tuaj.

Studioni skajin e shtëpisë

Një vend i caktuar celulari nuk është thjesht një imazh i bukur me simbole rrotulluese. Çdo slot përmban një kombinim fitues të quajtur RTP (Kthimi te përqindja e lojtarit). Kjo përqindje është ajo që përcakton fitimet tuaja të përgjithshme në një lojë të caktuar slot. Gjithashtu siguron që kazinoja celulare të mos ketë kurrë humbje.

Për shembull, një slot Bitcoin mund të ketë një RTP 100%. Në këtë rast, kazinoja dhe lojtari do të kenë shanse të ngjashme fitimi. Për të llogaritur përqindjen RTP të një slot, ndani numrin fitues me madhësinë e bastit përpara se ta shumëzoni numrin me 100%. Në mënyrë tipike, shumica e lojërave elektronike të Bitcoin kanë një normë RTP prej 95% në 98%. Me pak fjalë, rregulli i thjeshtë është të shkoni për lojëra elektronike të celularit Bitcoin me një normë më të lartë.

Ndalo kur të fitosh

Për t'u siguruar që jeni gjithmonë duke fituar kur luani lojëra elektronike të celularit Bitcoin, përdorni këtë truk të provuar dhe të testuar. Sa herë që tejkaloni bilancin tuaj fillestar, ndaloni së luajturi sepse tashmë keni fituar. Shumica e lojtarëve tundohen të vazhdojnë të bastojnë me shpresën për të fituar më shumë. Në fund, ata humbasin edhe më shumë para, përfshirë atë që sapo fituan. Pra, mos bini pre e kësaj gracke të zakonshme.

Në fund të fundit

Në përgjithësi, të luash dhe të fitosh në një bitcoin ose ndonjë lojë tjetër slot celular është shumë e lehtë me këto truke. Filloni gjithmonë me lojërat falas për të kuptuar se si duket kazino celulare. Tani vazhdoni të aplikoni faktorë të tjerë fitues si RTP. Dhe mbani mend se shumica e kazinove të lëvizshme Bitcoin pranojnë gjithashtu monedha tradicionale. Kënaquni!

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme