Pamja paraprake e slotit BTG Wild MegaWays

Slotat

2022-04-10

Ethan Tremblay

Me shumë kazino në internet që vijnë, është e vështirë të injorohen keqkuptimet që vijnë me këtë industri. 

Pamja paraprake e slotit BTG Wild MegaWays

Megjithatë, kjo kazino online celular bota është e rregulluar mirë me shumë pak raste të lojtarëve të mashtruar. Një lojtar madje mund të ndiejë presionin për të zgjedhur kazinonë e duhur në internet nga numri i madh i kazinove celularë të disponueshëm në internet.

Lojtarët në të gjithë botën e dinë se kazinotë celulare janë faqe ose aplikacione të kazinove në internet që janë të dedikuara për të sjellë lojëra elektronike me para të vërteta dhe lojëra tavoline te klientët e tyre. Këto shërbime lojrash ofrohen në një smartphone celular. Po, është e sigurt të luash lojëra elektronike në një telefon celular.

Slot i ri nga BTG

Big Time Gaming ka qenë një partner i qëndrueshëm i lojërave për shumë lojtarë që kanë vizituar faqet e tyre në internet. Kjo faqe lojrash jo vetëm që është plotësisht e licencuar nga autoritete me reputacion të lojërave, por gjithashtu krenohet me sistemet më të përditësuara të enkriptimit të të dhënave për sigurinë e lojtarëve.

Këtë herë, shpikësit e Megaways u kanë premtuar lojtarëve të tyre besnikë një lojë të re slot, Wild Portals Megaways, që do të vijë në kazinotë e tyre celulare në internet. 

E parashikuar më 16 mars 2022, të jesh i mërzitur në kazino nuk është më një opsion. Ata kanë vendosur të integrojnë mënyrat e ndryshme fituese të mekanikës së lojërave të mëdha lojëra elektronike celulare në internet për lojtarët e tyre.

Me Wild Portals Megaways, lojtari paraqitet me simbole të egra 2×2 që shfaqen rastësisht gjatë lojës fillestare bazë. Pjesa më e mirë e saj është se këto simbole të egra garantohen të shfaqen edhe gjatë rrotullimeve falas! Sa e lezetshme është kjo? Është njësoj si të luash atë lojën e preferuar celulare, por të fitosh çmime të mahnitshme ndërkohë që je në të.

Një shans për të testuar veçoritë e përmirësuara

Çdo lojtar i kazinosë celulare në internet mund ta dëshmojë këtë. Marrja e shumëzuesve në rritje në rrotullimet falas të automatit Megaways është një nxitje e mirë. 

Sidoqoftë, me Portalet e egra, lojtari është i detyruar të marrë një mundësi të ngjashme për të fituar çmime të mëdha edhe në lojën bazë. Kjo praktikisht do të thotë që me Wild Portals Megaways, një lojtar ka dyfish shanse për të fituar sesa në lojën e mëparshme të lojërave elektronike Megaways.

Meqenëse kazinotë në internet Big Time Gaming punojnë me kazinotë më të mira në internet në industri, premtimi është që loja e lojërave elektronike Wild Portals do të jetë e disponueshme për ato kazino të zgjedhura celulare në internet pasi të jetë gati. Lojtarët do të kenë mundësinë të provojnë këtë lojë të re dhe emocionuese sapo të dalë në treg.

RTP fantastike në Six Reels

Slots Wild Portals Megaways vjen me një automat me 6 rrotulla që i jep lojtarit deri në 117,649 mënyra për të fituar dhe rimarrë jackpot-in. Ka përqindjen më të lartë të kthimit te lojtari i regjistruar ndonjëherë. Një vlerësim i madh RTP prej 96.5 përqind.

Pajisja e lojërave elektronike vjen me veçori të tilla si rrotullime falas me një Portal të garantuar Wild në çdo rrotullim, shpërndarje, rrotulla kaskadë, shumëzues, Mega Wilds dhe lojë bazë Megaways.

Megjithatë, është mirë të theksohet se aq sa lojtarët mund të dëshirojnë ta provojnë këtë lojë, këto lojëra elektronike nuk janë për të gjithë. Makinat e fatit shumë të paqëndrueshme dhe të komplikuara kërkojnë një lojtar me një nivel të caktuar durimi dhe një mentalitet me rrezik të lartë.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme